Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ескулап - Русе?нови  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано07.06.05 14:39



Здравейте!
Искам да питам русенките, раждали в Ескулап - Русе дали са доволни от екипа при раждането, от обстановката, от хигиената, и изобщо ще ми бъде много от полза всякаква информация за Ескулап.
Предстои ми да избера място за раждане, въпреки че има още няколко месеца. Искам да съм подготвена, когато настъпи моментът! И също така тъй като е частна клиника за там има ли някакъв списък с необходимите неща , както е за родилното например??
Много се надявам да получа отговор, тъй като съм много объркана, а ми предстои важно решение!




Тема Re: Ескулап - Русе?нови [re: *Dominika*]  
Автор thedyO4 (непознат )
Публикувано07.06.05 15:21



Zdr....az rodih predi 6 meseca v ESCULAP-Rousse i sam mn dovolna.Dokolkoto mi e izvestno tam izvarshvat intervencii dosta lekari, az lichno bqh pri d-r Rudnicki i ekip...Klinikata e na mn dobro nivo,no nai-dobre e da q posetish i sama da se ubedish.Pisha v kratce zashtoto sam s bebka na race i tq pipa mnogo....ako te ineteresuva neshto v detaili pitai, shte ti otgovorq...USPEH!



Тема Re: Ескулап - Русе?нови [re: *Dominika*]  
Автор nia72 (vesela)
Публикувано07.06.05 15:32



az sa6to se biah naso4ila za tam predi 5 m. poneje imam druga ginelologi4na operacia i iskah ekipa i bolnicata da sa sigurni. poneje sam med. rabotnik i porazpitah malko za tama i mi kazaha 4e prez no6ta niama dejuren lekar ili pediatar. ostanah mnogo u4udena,4e ako ima problem i se transportirat pak do rodilno. i za tova hodih i rajdah v Mai4in dom - Sofia, ot kadeto sam neveroiatno dovolna. kakvoto i da izbere6 usspeh. samo da dopalnia,4e ne sa mi iskali niakakvi spisaci i pari.

Редактирано от nia72 на 07.06.05 15:34.



Тема Re: Ескулап - Русе?нови [re: *Dominika*]  
Автор jojo (МарИна)
Публикувано07.06.05 19:02



Аз също раждах там /преди 2г/ само добри неща мога да кажа. Бях със секцио и ми носеха бебето на всеки 3 часа да си го кърмя, а не ме караха да слизам долу. Докторката идваше да ме види всеки ден/сутрин и вечер/, а през деня ме навестяваше Рудницки. Ако нещо по специално те интересува питай.



Тема Re: Ескулап - Русе?нови [re: *Dominika*]  
Автор thedyO4 (непознат )
Публикувано07.06.05 22:39



prez noshtta ima dezurna sestra i v sluchai na nuzda se svikva ekip...ne dai boze....pri men rodilnite bolki zapochnaha sled obqd, a samoto razdane beshe prez noshtta,rodih v 02.45h.Obsluzvashe me sledniqt ekip - akusher-ginekolog + sestra,pediatar + sestra i osven tova imah anesteziolog,poneze bqh s epidoralna anesteziq.S raka na sarceto moga da kaza che sam dovolna,kato razbira se za uslugata se zaplashta....leka bremennost

Редактирано от thedyO4 на 07.06.05 22:55.



Тема Re: Ескулап - Русе?нови [re: *Dominika*]  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано08.06.05 14:05



Благодаря ви много, момичета!
Явно наистина е за предпочитане пред Родилното на Николаевска! За там съм чувала всякакви ужасяващи разкази, и си го представям като някаква касапница, и че на никой не му пука как се чувстваш. Голямо унижение било, лекарите се държали отвратитилно
А, това което ме интересува още е има ли такава възможност таткото да присъства на раждането, и дали се заплаща допълнително? И горе-долу какви пари ви излезе целият престой там?
Май ще мина на място да проверя, но все пак друго е някой да ти разкаже впечатленията си от първа ръка
Поздрави и приятен ден !



Тема Re: Ескулап - Русе?нови [re: *Dominika*]  
Автор jojo (МарИна)
Публикувано08.06.05 14:41



На секцио не го пуснаха, но не сме и настоявали. Чакаше си отвън и си видя бебето секунди след мен. За нормално знам че може да присъства, ако искаш. Цените 750 секцио
600 нормално
100 епидурална.
това е по спомен.

Редактирано от jojo на 08.06.05 15:28.



Тема Re: Ескулап - Русе?нови [re: *Dominika*]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано08.06.05 17:04



Аз раждах в Родилния дом - няма нищо такова /страхотии, лекари-вампири, зли мед. сестри, тинтири минтири/. Много съм доволна от отношението на всички към мен, при все, че ми се наложи секцио в последния момент и раждането беше в неделя през нощта. Само добро мога да кажа за персонала там.



Тема Re: Ескулап - Русе? [re: *Dominika*]  
Автор malka s4et-ka (слънце)
Публикувано08.06.05 18:13



ами аз също преди 3мес се интересувах много от ескулапа но ме притесни факта че нямали необходимата апаратура и персонал и при по спешен случай те връщат в аг-то това го знам от лекар който също препоръчва ражданията му да преминават в аг-то ...на мене лично ми се наложи преди време да потърся помощ от там но клиниката беше заключена и нямаше никой и затова отидох в аг-то ....хубави неща за там съм чувала от 2мами раждали там само с секцио може би защото всичко е планирано предварително но не и от тези раждали нормално ...където и да родиш ти желая успех ...аз затова ходих да раждам в варна в майчин дом



Тема Re: Ескулап - Русе?нови [re: *Dominika*]  
Автор thedyO4 (непознат )
Публикувано08.06.05 22:38



аз родих нормално и според моите наблюдения в клиниката има доста персонал.Родих през нощтта и до мен се бяха строили 5 човека....не мисля,че това е липса на персонал.Клиниката е много чистичка и спретната.В стаята имах TV.Бях си сама с бебка,когато ми я оставеха, но иначе детските сестри се грижат за бебоците за да може мама да си почине.Цените посочени от jojo са актуални.........Клиниката има два входа,единият е винаги заключен през него могат да влизат само посетители на родилки, а през другият вече се влиза.....смятам,че клиниката е отворена през целия ден, защото в сградата на клиниката се намира и лаборатория/за изследване на кръв,урина и всякакви изследвания,нужни на една бременна, а и не само/.......това е от мен.Изборът е твой






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.