Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Къде сте и какво правите в момента?нови  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано05.06.05 12:04



Аз примерно съм вкъщи с кучето и бебето... Пералнята пере, радиото свири, аз пиша тук и следя Алекс какви ги върши... Играе си с една голяма шарена дрънкалка и се сополяви, от време на време прекъсвам, за да му се усмихна, кажа нещо мило... Варя яйце за зеленчуковото му пюре... Говоря по телефона с майка ми... Пиша съобщения на мъжа ми... Мисля какво ще сготвя и какво да пазарувам като изляза с Алекс следобеда... Давам лекарства и пия такива... Благодарна съм!!!
Ваш ред е!!!



Тема Re: Къде сте и какво правите в момента?нови [re: desykv]  
Автор Silvita (полудяла)
Публикувано05.06.05 12:50



Бебка спи, аз спах до обяд (мерси на татето :), че Рая има сополи и нощес беше будна от 1 до 4, спа ми на ръцете. Сега чеквам форума и съм си взела работа завкъщи че нещо не мога да насмогна, като се прибирам по-рано
Обичайната лудница. И докато се обърнеш - хоп, деня свършил! Никога преди не са ми летели така миговете, както сега



Тема Re: Къде сте и какво правите в момента? [re: desykv]  
Автор arrows™ (сияйна)
Публикувано05.06.05 12:54



Навън е страхотен дъжд и е невъzможно да иzлеzем на раzходка.
Аz съм на компа с чиния пържени сърчица, дроб и воденички с лук, татито и малкия са опънали една голяма игра на средата на стаята и карат коли по трасе. Междувременно вече zа трети път днес "гледаме" Уди Кълвача.
Аz пък си мисля на кого да zвънна, че да полафим час - два...
Скучен мрачен неделен ден...



Тема Re: Къде сте и какво правите в момента?нови [re: desykv]  
Автор baby_doll ()
Публикувано05.06.05 13:05



А аз съм на работа! Добре, 4е е този форум, за да има какво да правя Детенце е вкъщи с мъжа ми (добре, че той е свободен днес). Обмислям варианта детегледачка за юли, когато ще почива яслата и общо взето не ми е мн неделен деня. А вкъщи ме чака чистене и пране до тавана, но като се прибера! Приятен ден на всички!



Тема Re: Къде сте и какво правите в момента?нови [re: desykv]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано05.06.05 13:12




При нас е слънчев летен ден,спокоойно мога да кажа,че жегите са наблизо.Току що лудетината Вики заспа,изморила се е и как не като цял предиобед са тичали с баба и дядо по средногорските поляни,аз сега заслужено заседнах във клуба и се радвам на резултатите на предиобедното чистене,остана ми малко и ще завърша нацяло,после ще си почопля цветята в градината с Вики като се събуди,леле мина и тази неделя,дните са миг

Редактирано от bimba на 05.06.05 13:14.



Тема Re: Къде сте и какво правите в момента?нови [re: bimba]  
Автор wiskas (щастлива мама)
Публикувано05.06.05 14:35



Аз сега си пия кафето,поглеждам и към телевизора от време на време,но дават само тъпотий в неделя.Жорко спи.Мъж ми е на работа.
Преди малко си прострях прането.Сложила съм да варя боб,един такъв железен
,дано се свари до довечера.
Като се събуди детето отивам да Била да купя нещо за хапване.



Тема Re: Къде сте и какво правите в момента?нови [re: desykv]  
Автор Xoли (мама)
Публикувано05.06.05 15:02



Здравей, Деси
И аз съм вкъщи с моя Алекс. Той преди малко се събуди, сега играе в леглото - пъха някакви предмети в една кутия и засега има мир Аз готвя, хвърлям отвреме-навреме поглед на клубчето и на Кю-то, чакам едни приятели да минат... Къщата мирише на разтопена пластмаса, малко поразтопих дръжката на тенджерата на газовия котлон Мисля за следобяда, който съм се наканила да посветя на себе си и да оставя Алекс на грижите на мъжа ми.... Иначе навън е прекрасен ден!
Пожелавам хубав ден за всички

Нещо ми се скапа връзката и мнението ми е малко старичко вече, писах го по обяд

Редактирано от Xoли на 05.06.05 15:08.



Тема Re: Къде сте и какво правите в момента?нови [re: desykv]  
Автор bim_bam (камбанка)
Публикувано05.06.05 17:34



Ами втори ден се опитвам да наредя багажа, че бяхме за една седмица на гости при мойта мама И гледам, гледам саковете, пък все към компа ме тегли.
Бубката спи, аз изпратих таткото на работа /май много от мъжете ни работят и в неделя/, хапнах нещо, пих кафе, с цигарка разбира се и попреглеждам какво съм изпуснала в нета за една седмица. Цял куп дрехи ме чакат за гладене, ама ще ме почакат май до утре Иначе сега отивам да спретна нещо за вечеря /преди обед заредихме хладилника/, после пак навън с малката, прибираме се - баня, хапване, сън за нея... и настъпва времето на мама и тати



Тема Re: Къде сте и какво правите в момента?нови [re: desykv]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано05.06.05 19:05



Аз пък цял ден се скапах от работа и емоции - денят ми започна с един дълъг разговор с педиатърката как да лекуваме температурата на Софи. След това започнахме с татито една дъъълга подготовка да отбележим рождения ден на малката палавница. Готвих, подредихме масата, едно усилено ядене, духане на свещичка на цели 2 торти - едната във формата на тигъра на Дисни, а другата домашен Гараш от свеки... И много много емоции - положителни, че детенце ми вече е голямо и отрицателни - че ми е болничко....



Тема Еми-и-и...нови [re: desykv]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано23.08.05 00:17



Чакам мъжа ми да се върне от техните - там има топла вода, отиде да се изкъпе, че тук нямаме заради лятната профилактика, но като заваля един дъжд, чакаме го да спре малко, та да се прибере при нас /свекърва ми е на пет минути пеша от нас/... Уж много ми се спеше, но като останах сама със спящия Алекс, и нещо се разсъних, та влязох в Нет-а за компания... Иначе съм добре. Ох, дояде ми се нещо сладичко... А, ето го, дойде си вкъщи! Лека нощ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.