Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Хайде да се преброим наркоманките!  
Автор klemy (mama na Nikol)
Публикувано01.06.05 11:19



Искате ли?тези,дето бременността ни действа като наркотик!Ето,моето маймунче е само на 3 месеца и половина,а непрекъснато мисля за второ дете,че и за трето!Хем докато бях бременна се чудех дали въобще ще се навия на второ...,а откакто родих само това ми е в главата!И да не си помислите,че имам няколко помощнички на разположение-не,гледаме се сами с тати...А и не сме цъфнали и вързали финансово,ама аха,аха да му изпуснем края и пак ги връзваме нещата!
Любопитно ми е,колко сме такива?



Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор SilverElfМодератор (Celebrian)
Публикувано01.06.05 11:24



Първа жичка!

Ама само факта, че съм много кила ме спира... нищо друго!



Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано01.06.05 11:31



Аз.
Като раждах Цоко се чудех как изобщо човечеството продължава да съществува, при положение че се ражда по ТОЗИ начин, мислех си че никога няма да се навия да раждам пак. Ама като му дойде рожденния ден (първия) и като ме налегна една носталгия по родилния дом... и на другия месец си направихме второ. Сега си имаме Анче и като й наближи рожденния ден... Много ми се ще пак да раждам, толкова е вълнуващо... и ново бебе в ръцете... Със сигурност ще родя трето след едно известно време. Ако си помисля, че това бебе ми е за последно, направо откачам. Цъ. Ще раждам пак. Незнам как ще ни стигат парите обаче, те и сега не стигат. Ама както казваш, все така става, че баш когато сме на ръба се намират от някъде и така скърпваме положението. Колкото до помощници - ние също нямаме, а не ми и трябват.



Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано01.06.05 11:52



И аз съм в отбора, само не разбрах това черен или бял списък ще се води....

А за парите...нали знаете, че всяко следващо дете е една чаша вода повече в супата

Аз винаги съм казвала - деца се гледат с любов, а не с пари.
Иначе за статистиката чакам 3то , и отсега мисля за 4то ако пак е момче
Само дето и сега немога да намеря свободно време(ние и двамата работим, няма пуктана баба на повече от 10 000км от нас), та купона ще е пълен...



Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано01.06.05 11:57



Ето ме наркоманка номер едно
Бебе на почти 6 месеца и бременна в 7 седмица. Догодина ще си имаме две бебета, ще е като да гледаме близнаци. Ама съм много щастлива - живи и здрави ще се справим, сигурна съм. И финансово и организационно.

Ами освен да ви пожелая при първа възможност да правите бебета. Няма нищо по-хубаво на света от това. Ето нещо потвържадавщо тезата ми




Анна 8.12.2004

Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано01.06.05 12:34



Хе, хе, хайде да се пиша и аз в отбора!
И аз като медуза като раждах Деничка непрекъснато казвах, че повече никога няма да раждам, но като минаха няколко месеца и вече мислех за второ, а като наближи първия Рожден ден на Дени и носталгията по бебе стана огромна и хоп направихме си второто! Сега го чакам след 3м. а Деничка ще е на 1г. 8м. тогава! Но в момента съм един малък слон и въобще не мисля за трето - само пухтя! Но ще поживееем и ще видим както са казали хората, знае ли човек след няколко години носталгията може и да ме надвие и пак да пухтя и да се заричам!


Деничка-звездичка 5.12.2003г.


Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: aлбeнaди]  
Автор klemy (mama na Nikol)
Публикувано01.06.05 13:21



Бени,мислим да минат поне 6 месеца от секциото...И почваме новото бебе!



Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор nezy (щастлива мама)
Публикувано01.06.05 13:32



Браво, браво, момичета, супер сте. Аз не се присъединявам към вас, но ви пожелавам да сте заредени все така с оптимизъм, както са думите ви. И аз лично като реаждах Цвета, крещях, че повече деца не ща да имам, ама след няколко години ме хвана една такава треска, че си направихме един малък Митко. Ама много зор ми даде отглеждането на каката ни, само това ме възпря да изчакам малко. Искренно ви желая за бъдете много здрави вие и вашите бебоци и кой каквото пожелал, такова! А щом има за едно, ще има и за две и за три...

[img]
Цвета - 09.05.2000 г.

Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор Heбecнa (истинска)
Публикувано01.06.05 13:39



Леле момичета, само аз ли не искам второ....и не е заради раждането /абсолютно безболезнено секцио имах, много бързо се възстанових/, ама.......
И бебето ми е много добричко, само спи, яде и ми се усмихва, абе бебе мечта...не знам защо, ама нещо ми подсказва, че само с едно ще си остана



Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано01.06.05 13:39



е, да. ти като си със секцио ще трябва да изчакаш. ама много внимавайте до тогава, че след раждане се забременява много лесно

Успех в бебеправенето и да се похвалиш!


Анна 8.12.2004



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.