Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема И аз съм в бройкатанови [re: klemy]  
Автор Taнчe® (поспалана)
Публикувано03.06.05 04:35



Ужасно много искам да имам още деца. Искам да съм бременна още сега. Завиждам болезнено на моята приятелка, която е в 7 месец. И не ме спират нито гаденето което за мен беше колосално, нито ограниченията, нито болките при раждане, при кърмене, килограмите, безсънните нощи на кърмене, капризи, болести, липсата на време за друго освен детето, депресията и неизчерпаемата работа по домакинство и бебешки нужди. Това е цената и ми се вижда евтино дори безплатно като знам какво получавам в замяна. Нямам опасения, че ще обичам другото дете по-малко, или пък, че Виктор ще е ощетен. Та нали той именно ще е още по-обичан, не само от мама и татко, но и от братчета, сестрички, така и той ще има към кого да насочи любовта си.
Не се очертава обаче скоро да забременея, има фактори в живота ни, които ни възпират от второ дете точно сега. А що се отнася до пари, не искам да се изказвам силно, но не мисля, че ако имахме финансови затруднения щеше да ни спре да добавяме към бройката. Където 1, там 2+ ...или?




Тема Re: Спри се малконови [re: desi_t]  
Автор AVA27 (Gabriel20.09.04)
Публикувано03.06.05 09:25



Виж какво........не понасям някой да ми налага ограничения на тона,или на каквото и да било,когато прекрасно знам,понеже съм достатъчно раумен човек,че не обиждам никого конкретно и тенденциозно.А хората винаги могат да възприемат нещата,както си поискат,аз естествено не мога да се съобразявам с това,или да ми бъде налагана подобна цензура!
Форума,а и не само,е място, където всеки си изказва свободно мението,така че моля ви,да не скачате,като ощипани госпожици.
На който не му понася,да не ме чете,но не ми казвайте какво да говоря и какво не.ОК?



Тема Re: Спри се малконови [re: AVA27]  
Автор desi_t (мъничка)
Публикувано03.06.05 10:04



ОК
Не те смятам за достатъчно умна, за да водя спор с теб.

И освен това, ти беше тая, която се опита да даде тон на сума ти народ.



Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано03.06.05 11:07



И аз се присъединявам към вас с две ръце Въпреки тежката бременност и раждане още в болницата се замислих над този въпрос. Много ми се иска пак и пак и пак, но май ще се спрем само да първото пак (естествено финансови причини), кофтито е, че ще се наложи да чакам поне 2 години заради секциото, заради захарта ми (още имам проблеми с нея ), но повторение ще има 100%



Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: Mi6ka]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано03.06.05 11:09



Аз нямам нишо против..имам 2 момчета и ако сега са още 2 близнаци момчета със сигурност ще е купон:) А и може би ще се навия за 5то..... за момиченце. Ама след това спирам с бебетата! даже и 5тото да е момче :)
Нямам си тайно си мечтая сега за близнаци, че знам ли ще навия ли татито да още деца, а само с 3 не ми се остава
Ама Господ каквото е решил - това ще е.



Тема Re: Спри се малконови [re: desi_t]  
Автор AVA27 (Gabriel20.09.04)
Публикувано03.06.05 11:20



Ми то си пролича кой не е достатъчно умен.Ще призова модераторките накрая за да видим кой кого в крайна сметка обижда.Искаш ли?
Който си направи труда да прочете моите постинги и тези на другите-отговорили ми,ще си направи изводите.
Така както гледам,за да си позволиш да ми правиш класификации и то абсолютно нереални,ми говори само едно.Сещай се




Тема Re: Хайде да се преброим наркоманките!нови [re: klemy]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано03.06.05 11:40



И аз съм от вашта група!
Още щом чух първото проплакване на Митака посках второ детенце - пак да бременея, и пак да изпитам тази тръпка от раждането.
Kalli беше казала, че даже има и такава диагноза - жени, които са пристрастени към раждането.
Желанието ми беше толкова силно, че година и половина след раждането на Митака се появи Дея!
Известно време след раждането ми стана криво, че може би никога вече няма да изпитам тази тръпка от двете чертички, от първото ритниче, първата среща през видеозона, раждането.....
За сега планувам и трето, но след 10тина години.Дай Боже дасме живи и здрави всички



Тема Re: Спри се малконови [re: AVA27]  
Автор desi_t (мъничка)
Публикувано03.06.05 11:59



Хахаха
Ти май ме заплашваш
Спирам до тук, за да не разводнявам хубавата тема на Klemy.



Тема И мен ме пишете!!!нови [re: klemy]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано03.06.05 14:09



Сред обичащите да бременеят!!! Въпреки всички несгоди...
А после?!?
Много ме е стра-а-а-х!!! Да не развия евентуално втора следродилна депресия, като след Алекс... Иначе си мечтая вече за щерка, може би след 2-3-4 години, когато и благоверният се навие - а той не се навива хич лесно!!!
Да, някои от баш бебешките моменти вече ми липсват...
Но не знам дали ще мога да се справя с две деца...
А винаги съм си мечтала за три!!!



Тема Re: Аз не искамнови [re: AVA27]  
Автор klemy (mama na Nikol)
Публикувано03.06.05 15:38



Ясно,сега ни изкараха животни,защото искаме да си родим по 2 деца!Егати!Кой е писал,че не мисли,като ражда,само това не разбрах?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.