Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Бременност и препаратинови  
Автор mamche (iliana)
Публикувано20.05.05 13:04



Момичета, имам намерение да проведа основно чистене, но понеже обичам да ползвам Доместос, исках да ви питам според вас има ли проблем предвид миризмата му, дали ще навердя на бебка?



Тема Re: Бременност и препаратинови [re: mamche]  
Автор lta (Meche)
Публикувано20.05.05 13:06



Няма да навредиш. Ако не ти става лошо от миризмата всичко е наред! Следвай инструкциите само!



Тема Друга идеянови [re: mamche]  
Автор Ljonja (фацкооо!)
Публикувано20.05.05 13:13



Червеният М.Пропър (за кухня) също е хлорен, но не така смрадлив. Освен това - аз мия пода с белината на Роса, която е отлична и също не мирише много. И да не забравиш ръкавици, щото Доместоса как ми разяде една гъба на моп, не е истина




Тема Re: Друга идеянови [re: Ljonja]  
Автор mamche (iliana)
Публикувано20.05.05 13:25



Аз банята ще търкам, и затова питах дали не пречи миризмата, защото там става доста концентрирана, и понеже аз първо намазвам и оставям малко и после търкам.
Ще пробвам Пропъра

Редактирано от mamche на 20.05.05 13:26.



Тема Re: Друга идеянови [re: mamche]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано20.05.05 14:12



по-добре не ползвай неща, които съдържат хлор. Откакто съм бременна Белина и Доместос не ползвам
ЦИФ не мирише. Също и българскиа Медикс.



Тема Re: Бременност и препаратинови [re: mamche]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано20.05.05 15:55



Аз смених Доместос-а с Циф,той не мирише.

Златко -16.03.03 г.



Тема Re: Бременност и препаратинови [re: mamche]  
Автор elito ()
Публикувано20.05.05 22:15



момичета, по-добре не ползвайте MrProper и TEST... точно днес ми обясниха, че и двата не е препоръчително да се използват не само от бременни, а от всички....



Тема Re: Бременност и препаратинови [re: elito]  
Автор vania_2OO5 (непознат)
Публикувано21.05.05 10:56



Аз пък позлвам Мр.Пропър, но не съм се съветвала с някого. Но кислин и белина - не. С тях се занимава приятеля ми.



Тема Re: Бременност и препаратинови [re: vania_2OO5]  
Автор mona77 (непознат)
Публикувано21.05.05 12:54



То хубаво да не ползваме Мр. Пропър и доместос, но моля ви кажете как тогава ОСНОВНО да изчистя и дезинфекцирам баня, която бог зане от кого и как е ползвана. Все пак ще има бебе, а пък и ние сме хора, а не някакви скотове.



Тема Re: Бременност и препарати [re: mona77]  
Автор milamia ()
Публикувано21.05.05 15:18



Хвани някой да изчисти с Доместос, защото от острата му концентрирана миризма може да получиш задушлив пристъп и кашлица.
Иначи с Мр Пропър няма проблеми. Аз си купих един италиански препарат- обезмаслител, който чисти всичко и не мириша силно и се нанася с помпа като препаратите за стъкло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.