Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Помощ, вкъщи е 29 градуса по Целзий!!!нови [re: krassym]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано04.06.05 21:13



Какво да направя, момичета?!?
Още е юни, а на мен вече ми е горещо!!!
Ще пукна...
Следобяд в нашата стая нахлува цялото слънце, въпреки че затварям и пускам плътно щорите...
А без щорите преди 3 години вкъщи е стигало и до 36 градуса!!!
Ние сме последен етаж, а нямаме таванско помещение, направо покривът е над нас, а той така се напича - ламарина - че чак духа отгоре горещината...
Пфу...
Идеи?!?



Тема Re: Помощ, вкъщи е 29 градуса по Целзий!!!нови [re: desykv]  
Автор wiskas (щастлива мама)
Публикувано05.06.05 00:14



Купете си климатик..., е и ние не можем да си го позволим финансово,но пък и вентилатора върши чудесна работа



Тема Имаме вентилатор, но...нови [re: Keнra]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано05.06.05 00:47



ме е страх за бебо... Прави течение и вятър...



Тема Дуцка!!!нови [re: Duci]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано05.06.05 00:54



Как е Пепи - пооправи ли се вече?!? Мисля си за вас...
Защо на картинката ти пише, че Пепи е на 10 месеца, не е ли на повече?!? Или нещо пак се бъркам аз...




Тема Re: Дуцка!!!нови [re: desykv]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано05.06.05 01:00



Картинката ми се е бъгнала, сега ще я сменям.
Вече е по-добре, слава богу.



Тема Re: Имаме вентилатор, но...нови [re: desykv]  
Автор wiskas (щастлива мама)
Публикувано05.06.05 01:01



Кофти.....незнам,мила какво да ти кажа...Другия вариант е да сложиш на прозорците алуминиево фолио,свекърва ми така слага на Плевен,че там е адска жега.Определено пази поне малко хлад,а пък и фолиото отразява светлината.Плобвай все пак...от опит глава не боли
По между другото,нямаш ли icq?

Редактирано от wiskas на 05.06.05 01:04.



Тема А ще го извеждаш ли утре?нови [re: Duci]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано05.06.05 01:04



Или още не си решила?
Толкова искам да се видим на спокойствие в парка!
Все бързаме занякъде - ту мъж ми ме вика при него, ту ти със сестра ти си отивате, а преди - бързане за кърмене или от студа - пфу...
Алекс е още със сополки, но вече не кашля, нито пък е с температура... Мисля, че му тръгват горните зъбки, та затова...
С приятелски поздрав и доскоро - Деси.



А пропо, какво означава, че картинката ти се е бъгнала?!?

Редактирано от desykv на 05.06.05 01:04.



Тема Re: А ще го извеждаш ли утре?нови [re: desykv]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано05.06.05 01:09



Айде през седмицата, че утре ни е семейния ден
Видях че си ми звъняла, ама се отнесох и не ти звъннах вечерта



Тема Ето...нови [re: Duci]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано05.06.05 01:14



лентичката ти се оправи - супер!!!
Добре, ще чакам да ми звъннеш, когато можеш и искаш!
Лека нощ на всички!!!



Тема Сема, гледах ти снимките...нови [re: sema]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано05.06.05 09:58



Ами Даринчето се метнала на майка си!!!
Какво съвпадение нали, сема? Да учим заедно, а сега и тук! Супер!!!
Как сте?
С приятелски поздрав - Деси и Аленко-Баленко...
Много е екзотично при вас - с този ананас! А на 6 месеца хубавицата ти вече има и 2 зъбета, а?!? Моят чак сега се озъби толкова... Леле, и басейн!!! Страхотни фотоси!!! А каква е тази красива рокля? На сватба ли сте били? Колко зъбчета има сега госпо`йцата?

И Алексчо ме изненадва понякога като ми подава нещо негово - даже държи да го взема, иначе крещи, все пак е Мъж, па и Лъв - не е шега работа, нали?




Ама и момчето ти си го бива, я какъв мъж станал вече!!!
Още нещо - според мен ти винаги си си била хубавка, но майчинството определено те е разкрасило още повече, бравос!!! Много се радвам за вас и всичко хубаво от нас!!!



Едно въпросче към всички ви:
Отскоро Алекс доста пъти през деня не изисква с рев или мрънкане моето внимание и да съм до него... Това отчасти ме радва и успокоява, освобождава ме за други дела... Но от друга страна - да не би да не ме обича вече? Нормално ли е това негово поведение - играе си тихо и съсредоточено с играчките си в креватчето си, без да вика? И така примерно половин - един час! Нещо абсолютно нетипично за него! През това време простирам или готвя или чистя или съм тук или говоря по телефонцията или съм в банята за разкрасяване или чета, и хем ми е гот, хем ми е едно такова...
Иначе е жизнен, в добро настроение, писука от време на време от кеф, "говори" нещо на кучето ни, изправя се, сяда и се плюнчи... Изглежда доволен... Но аз се тревожа... Дали достатъчно е привързан към мен... Преди не ме оставяше на мира - все искаше гуш или игра, или да го гледам и да му говоря, да танцуваме заедно... А сега - самостоятелен пичът!

Редактирано от desykv на 05.06.05 11:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.