Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема А...нови [re: lta]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано30.05.05 14:09



през деня кой го гледа бебето, щом си на работа?



Тема Хапване, сън, падане...нови [re: Keнra]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано31.05.05 12:28



Точно навреме ми дойде съветът за мазане с бебешко олио на ударено местенце - днес Алекс ми падна от ... проходилката и се джасна гадно в главата - гуш, мазане и не се поду!!! Супер сте!!! След половин минута рев дечко се успокои и продължи да си играе поне около час, след което заспа...

Вчера с мъжа ми ядохме готово купена печена на скара скумрия и зелена салата, за десерт - череши, много вкусно ни беше!!!

А пък Алекс всяка сутрин ме събужда между 5.30 и 6.30 часа с радостни речи и пощипвания по носа и ушите ми, барем му обърна внимание, но аз само по мъничко и после си заспивам леко... И той след горе-долу половинчасова игра из креватчето си заспива отново докъм 8 - 9 часа, супер нали? Е, това е отскоро, ама все пак...

Хайде утре в парка, моля ви, липсвате ми!!!
Южен парк, 16 часа, централен вход!!!
Шъ съ познайм!!!

С приятелски поздрав - Десита и Аленко-Баленко.



Днес празнувам 2-годишнина от сватбата, а и Алекс става точно на 9 месеца и половина!!!

Редактирано от desykv на 31.05.05 12:30.



Тема Re: А...нови [re: desykv]  
Автор lta (Meche)
Публикувано31.05.05 13:34



Бебо е на ясли до обед, а после мама ми го гледа. Води го на голяяяма разходка и после го прибира и играят.

Аз утре не мога да дойда, но ви пожелавам страхотно изкарване!



Тема Re: Хапване, сън, падане...нови [re: desykv]  
Автор Silvita (полудяла)
Публикувано31.05.05 16:18



Честитоооооооооо Сори, ма нямам време за повече Утре почвам пак бач



Тема Re: ЛЯТО 2004 *9*нови [re: Keнra]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано31.05.05 18:57



Чудесни са всички снимки!
И колко са ни пораснали децата! браво!
на мен за съжаление в южен парк ми е неудобно утре да дойда , иначе с удоволствие


Редактирано от Collibri на 31.05.05 19:03.



Тема Колко сте красиви двете моми!!!нови [re: Collibri]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано31.05.05 19:50



Бравос отново!!! Та ти си заобиколена с Огнени зодии, как ти понася?!?



Тема Re: Колко сте красиви двете моми!!!нови [re: desykv]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано31.05.05 20:59



чудесно ми понася!
Везни най-много си пасват точно с овен и лъв - и аз съм щастлива че обкръжението ми е такова!
Везни и Овен са двете противоположни, което било много добре пък за двойки



Тема Re: Колко сте красиви двете моми!!!нови [re: Collibri]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано01.06.05 10:46



ЧЕСТИТ ПЪРВИ ДЕТСКИ ПРАЗНИК на всички наши милички ДЕЧИЦА!!

Да растат здрави, весели, щастливи, красиви и да изживеят истинско детство!



Тема Re: Колко сте красиви двете моми!!!нови [re: Collibri]  
Автор LadyO1 (и малкия Адриан)
Публикувано01.06.05 11:09



Честит празник на малките сладури, да са ни живи, здрави, усмихнати и весели



Тема Афтозен стоматитнови [re: Collibri]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано01.06.05 22:34



Пепи е болен отново Два дни имаше температура, ту я сваляхме с общи усилия, ту я качваше отново. Колко е плакал, няма да ви обяснявам От както съм го родила не е плакал толкова, колкото тези 2 дни. Днес отново го заведохме на лекар, оказа се, че двете му ушета са възпалени, гърлото му е в афти(така ли се пише, по дяволите). И сега не ме питайте как се лекуваме. Държа го в скута си, отварям му устата, баща му с една лъжица му натиска езичето и с тампон, напоен в лекарство му маже гърлото. Пепко милия реве, повдига му се, кашля...
Не иска да яде, което е толкова нехарктерно за него, но го боли като преглъща, а когато суче, му се пукат афтите и го боли още повече Забелязах, че кашата му е най-лесна за гълтане и започнах да му давам и зеленчуковата на "Слънчо", която му се услади за моя радост. Сега я разбирам Силвита какво й е, като Рая не яде Сега преди да заспи изпи 120мл сок, явно лекарствата почнаха да действат и може да суче.
Ох, ще полудея, чувствам се ужасно. А и братовчедка му е болна(на 8 месеца). Нали си ближат играчките, а то се предавало по въздушно-капков път. Оплаках ви се, очаквах да ми стане по-леко, но уви
Лека вечер от нас, пазете бебетата и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, в които все още живее по едно дете! И разбира се на децата ни- да са ни живи и здрави!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.