Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: какво мляко ?нови [re: veli22]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано21.06.05 14:15



Прочете ми мислите от сутринта
И ние сме на Фризомел и още не съм го сменила. Има някакво ново Фризо за след годинка и си мисля дали да не взема от него. Поне млякото да е на същата фирма. Иначе май повечето купуват пълноценното мляко за след годинка на Нестле, но все по-често чувам, че след смяна с такова мляко, дечицата окончателно го отказват
Май като приключим запасите на Фризомел, ще пробвам с Фризо, пък дано да няма проблем с новото мляко


Нели 14/06/2004



Тема Re: Честит рожден ден- Кристинка и Николнови [re: Xoли]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано21.06.05 22:37



Холи,
и Алекс и Райничка много са пораснали. Сега разглеждах снимките- невероятни сладури са


Нели 14/06/2004



Тема Re: Честит рожден ден- Иван Александър :-)нови [re: мeчo пyx]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано22.06.05 10:26



Честит първи рожден ден на Иван Александър

Пожелаваме му много щастливи мигове, безгрижно детство и много много усмивки



Нели 14/06/2004



Тема Честито на Иво и Вели!нови [re: veli22]  
Автор Mишeнцe (mama na Bobche)
Публикувано22.06.05 10:27



Честит рожден ден на Иво !
Ние с Бобчето му желаем здраве, късмет и усмихнато детство, нека бъде все така чаровен и сладък, и нека носи много радост на мама и тати!
Хубав празник днес, Вели!



Тема Re: Ехонови [re: мeчo пyx]  
Автор Mишeнцe (mama na Bobche)
Публикувано22.06.05 10:57



Вярно че пак се покрихме всички.
Аз уж обещавах като си пусна нета да свм по-активна, ама ей го на - само филми свалям, а за писане по форумите никаква ме няма.
При нас какво ново - Бобчето е все по-стабилен с ходенето. Почти сам си се справя, преодолява и препядствия, рядко се спъва. Рядко се налага да го водя за ръчичка - когато качва стълби например - има страшен мерак за стълби, ама това упражнение е с повишена трудност , така че си трябва помощ.
Не се оплаквам от болки в кръста, щото аз почти не свм го водила за ръчичка. Оставих го да се справя както може, като теорията ми беше че ще проходи когато е готов. Така и стана. Като гледам познатите ни бебета на нашата възраст, че и 1-2 месеца по-големи, как още се водят за ръчичка и са страшно нестабилни, а пък майките им са луднали от болки в кръста, си мисля - добре че пропуснахме тоя момент.
Напредваме и с храните - вече не пасирам, само намачквам с вилица, ако се налага. Апетита му е завиден (пу-пу), струва ми се понапълнял даже. Има голямо йелание да опитва нови храни - вчера ми изяде половината от домата, не можах да го спра.
Бели правим всякакви, ама то си е нормално. Започна и съвсем съзнателно да ми мрънка за нещо което не му давам, което не ми харесва, дано да го преодолеем.
Надявам се скоро да успея да кача малко снимки.
Целувки на всички !



Тема Re: Честито на Иво и Вели!нови [re: Mишeнцe]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано23.06.05 10:44



Честито на Иван Александър на Вели и от нас със Софи (извинявайте, че на патерица, вчера цял ден нямах нет, а Вели съм ти загубила мобилния)
Да е жив и здрав, много да носи радости на мама и тати и да расте като умен и красив палавник!
Много целувки!



Тема Re: болничкинови [re: Slanchezara]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано23.06.05 14:40



А пък ние сме болнички от вчера
Направо ще полудея, за първи път Нели вдига температура. Цяла вечер си поддържаше 37.7. Не че е особено висока, но определено й личеше. Цялата беше топла, не вечеря, искаше да спи залепена до мен, а през нощта няколко пъти се събужда да пие вода. Дадохме й 2 пъти панадол + 1 свещичка, но резултатъ ебше, че температурата така й не спадна съвсем до сутринта, когато пак си беше 37.7. Обадих се на личната лекарка, която каза ако решим да отиде да я прегледа. Не попита дори каква е температурата, какво сме й давали и .тн И аз звъннах на една частна педиатърка-поне да знам, че на Нели ще й се обърне внимание и няма да оставим нещата да се влошат. Резултатът е силно зачервено гърло, въпреки, че Нели не е показала някакъв дискомфорт. Ще пием сиропчета, витамини и няколко дни няма да излизаме от нас
По този повод- тя Мария вече сигурно няма достъп до интернет, но с нея ще се видим следващата седмица, защото не ми се иска да заразим и Яничка. И все пак ще й звънна един телефон на рдна почва.
Ами оплаках се-както каза лекарката-първата температура най-тежко се преживява.
Да пазите малките дечица и прегръдки от нас с Нели


Нели 14/06/2004



Тема Re: Благодаря!нови [re: мeчo пyx]  
Автор veli22 (mama na Ivo)
Публикувано24.06.05 11:21



Благодаря ви,мили момичета! Партито ни мина съвсем добре, рожденикът се държа що-годе прилично, получи доста внимание и 2 играчки пиано + още една музикална. Явно музикант ще да става... :)
Ще кача снимки, само да разбера как се прави това. :)
Много целувки от нас!



Тема Re: Благодаря!нови [re: veli22]  
Автор Xoли (мама)
Публикувано24.06.05 23:15



Честит рожден ден на Иво и от нас, макар и със закъснение!
Пожелаваме му здраве, слънчеви дни, много забавления и смях! Мама и тати много да се гордеят с него, да го разбират и слушкат




Тема Re: Благодаря! [re: Xoли]  
Автор Xoли (мама)
Публикувано25.06.05 00:01



Ние се прибрахме!
Беше хубаво и кратко. Алекс първата вечер порева, но после свикна с новата обстановка. Всъщност, свикна с всичко - на гърне си ходеше, спеше си нормално и т.н., но не искаше да яде манджи, сготвени от мен или баба му Закуските - да (в повечето случаи), но обяд и вечеря - не. Днес си взехме храната от кухнята и нямаше проблеми
Иначе беше щастлив да е в центъра на внимание, отпускаше се повече да ходи - по няколко крачки, които завършваха с падане и продължаваха с пълзене
По време на пътуването на отиване се държа чудесно, но на връщане беше невъзможен, съдра се от рев, изнерви ни тотално, предполагам, че виновникът е зъб...., защото изпълненията продължават....

Това е засега, снимки от гостуването може да видите тук:



Целувки на едногодишните юнчета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.