Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Честит рожден ден- ЮНИ 2004нови [re: Slanchezara]  
Автор veli22 (mama na Ivo)
Публикувано31.05.05 21:46



Слънчо, аз съм ЗА, но ако е скоро, защото после малко ще поседим във Варна.
Ето юни месец пристига, обмислихте ли вече рождените дни?



Тема Re: Честит рожден ден- ЮНИ 2004нови [re: Slanchezara]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано31.05.05 22:49




На линия съм както винаги, с риск вече да ни изгонят от темата с непрекъснато организиране на несъстояли се срещи
Аз съм free събота и неделя по принцип, а 13-19 юни съм отпуска. Единствено таткото да е на линия, за да ни докара. (резервният вариант брат ми няма как да откаже на племенничката си да се срещне с виртуалните си приятели) Времето вече е прекрасно-само за срещи





Тема Re: Честит рожден ден- ЮНИ 2004нови [re: мeчo пyx]  
Автор toutou (и Янчето)
Публикувано01.06.05 13:55



Момичета честит празник на малките ни съкровища! Започва нашия месец, нека е изпълнен с много приятни емоции и незабравими моменти от пърите рождени дни!

Мерси , Слънце за поощренията! Аз уж се опитвам да бъда вече по-смела с манджите , даже другата седмица ще опитаме пак картоф, че тази не съм си в къщи и не мога да оставя Яни на гледачката ако се обрине нещо!
Днес понеже в къщи има празник(мама става на +1 година още), може да дам на Янчето шоколадовия сладкиш!



Тема Re: Честит рожден ден Туту!нови [re: toutou]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано01.06.05 14:40



Чак сега сколасам да вляза, спомням си от миналата година, че и ти си юнско бебешорче
Да си жива и здрава, много щастлива и усмихната, обичана и паралийка!

Честит първи юни на малките дечица! Да са ни живи и здрави и те, само хубави емоции да ни носят

Ами за хапването - ще преминавам вече на 2 пъти седмично кухненски кисел, нямаме обриви, явно напредваме. От няколко дни иска да яде банани (преди ги плюеше), кроасани с шоколад (от другите прави обрив), солети, бисквити.
Имаме вече цееееели 5 бр. зъби, прави по няколко крачки съвсем самичка, а с колани за прохождане ходи много добре. Не трябва около нея да се върти човек с МакДоналдс или още по-страшно - дюнер - изпада в трайна истерия за дюнера, направо й е като наркотик. Кухнята я яде и много я харесва, ето днес пилето фрикасе се изпари за минути.
Апропо, защо не попиташ вашите дали не могат да я запишат на кухня в Първомай? Ще се родиш, повярвай ми! Готвят безсолно, с малко захар са киселите и много много вкусно. А и е адски евтино - само 0.85 лв е купончето в София
Много целувки за Яничка от нас със Софи и ще разказваме как е минал неделния празник, подкрепен разбира се, със снимков материал


А за срещата - ако някой има някакви идеи - нека ги сподели. Идеята ми е да е градинка, да могат да тичат, да ходят и да се видим и ние. Например - Южен парк, Борисова градина ... София Ленд е някаква лудница, ама може и там



Тема Re: Честит рожден ден- ЮНИ 2004нови [re: toutou]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано01.06.05 16:49



Честит първи юни на всички деца



Честит рожден ден и на Мария
Бъде винаги усмихната, щастлива и много обичана


Целувки за всички





Тема Re: Честит рожден ден- ЮНИ 2004нови [re: мeчo пyx]  
Автор Xoли (мама)
Публикувано01.06.05 17:20



Честит Първи Юни на малките ни слънчица, нека винаги озаряват дните ни с усмивките и детската си непринуденост!!!

Честит Рожден ден, Туту! Желая ти от сърце здраве и много, много красиви моменти с любимите ти хора! Весел празник!





Тема Re: Честит рожден ден Туту!нови [re: Slanchezara]  
Автор Di2 (мама на двечки)
Публикувано02.06.05 15:28



И аз съм за среща където и да е, но ако може да е до 18 юни, че после заминаваме за Сливен, но пък на 18-ти ни е кръщенето и рождения ден, ако ще е почивен ден, за мен най-удобно е другия уекенд 11-12 юни.

Честит Рожден ден на Туту, да си жива и здрава и много щастлива с малката госпожица и тати, пожелавам ти да си намериш най-подходящата за теб работа и много, много успехи.

Ако тук до нас имаше кухня и аз бих записала Криска, ама няма наблизо и за това и готвя, тя е голяма лакомничка и нищо не отказва, ама на мен си ми тежи това миниятюрно готвене, щото по цял ден щъкам насам натам по задачки. В Сливен обаче била точно срещу нас детската кухня и може би ще и взимам храна от там.

Слънце, весел празник на вас, че не знам дали ще се включа пак до неделя, много целувки от нас за рожденичката. Има много хубави снимки на Софи, ей сега след малко ще ги сваля, но не знам дали ще успея да кача някоя. Ще чакам и вашите снимки от празненстовото.

Целувки от нас за всички вече духнали първата свещичка бебоци и за тези които вече чакат с нетърпение важното събитие



Тема Re: Честит рожден ден Туту!нови [re: Di2]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано02.06.05 15:36



Аз ролята вече я пробвах, щом се състои събитието веднага ще сложа сники, че то трябва да се види
Започнала съм голямо чистене... и следва и готвене и пазаруване след това
А ти много да нацелуваш двете принцеси, много са сладки пу пу пу!



Тема Re: Честит рожден ден Туту!нови [re: Di2]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано02.06.05 22:30



Мен за 11-12 -ти не ме бройте, че ще си ходим в Първомай. Тази събота ако е хубаво времето, ние сигурно ще сме в южния парк. Ако има други желаещи?





Тема Re: Честит рожден ден Туту! [re: мeчo пyx]  
Автор bobolinaaa (обичаща)
Публикувано03.06.05 07:54



Честит рожден ден на малкия Борис на Таничка! Да е жив, здрав и много засмян! Да радва мама и татко и мннннго да слушка!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.