Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано04.05.05 10:39



Здравейте дами, извинявам се ако повтарям въпроса, пуснах търсене но не открих това което ме интересува
От известно време (1-2 месеца) сина ми ( на 6 месеца е ) си пипа и мачка пишока всеки път щом му свалиме памперса, по време на баня също. Толкова силно сиска че направо като го гледам ме е стах да не си го откъсне. Иначе не плаче, когато е с памперс не се пробва да го пипа. Не му забелваме пишока редовно, аз го проверявам през 1-2 дена дали не се е възпалил или забрал и му друпвам леко кожичката тогава но главичката не се показва докрай. Досега никога не му се е възпалявал и дори не е се събира и беличко.
Ако имате опит с подобно нещо, на какво може да се дължи, ще съм ви благодрна да го споделите.



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови [re: rajceto]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано04.05.05 10:47



и какво от това? остави го, не прави "забранен плод"! щеше ли да те притеснява, ако така си мачкаше ушите? ще му мине, щом престане да му бъде интересно, от теб зависи периодът на "интерес" да е възможно най-кратък поздрави и не се щашкай!



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови [re: bubanka]  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано04.05.05 10:50



Ако е само защото му е инресно не ме притеснява, ама се притеснявам да не би да му има нещо?
В интерес на истината си мачка и ушите - докато суче от гърдата :-)

Редактирано от rajceto на 04.05.05 10:51.



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови [re: rajceto]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано04.05.05 10:56



ако не показва признаци на болка или сърбеж ...
може интересът да е провокиран от това, че повечето време е с памперс и реално не може да изучава "обекта"
вярно, че е малък, но ако го оставиш 15на минути без памперс или гащи - колко време ще се занимава с пишока? или му предложи играчка, която вадиш рядко, докато сменяш памперса...



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови [re: bubanka]  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано04.05.05 10:59



мерси за съвета, ще пробвам



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови [re: rajceto]  
Автор LadyO1 (и малкия Адриан)
Публикувано04.05.05 11:12



И малкия докато го къпем също много съсредоточено си го хваща, дърпа на горе и изведнъж го пуска. Първия път като го видях изтръпнах, но явно не го боли щом продължава. Не се притеснявай, съвсем нормано е да изучава тялото си



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови [re: rajceto]  
Автор kalli (kalinka)
Публикувано04.05.05 12:41



Калоян е на годинка и постоянно, щом е гол, си дърпа пишката така,че чак мен ме заболява
Не се притеснявай: абсолютно нормално е,нали опознават тялото си сега



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови [re: rajceto]  
Автор gugu (ентусиаст)
Публикувано04.05.05 16:26



Аз нямам опит, но това което съм чела тук е, че е нормално и едно от любимите занимания на бъдещите мъже /дори се говори, че води до някакакъв вид удоволствие както и пипането на момиченцата/. Дори проблемът е като свалите дайперите един ден, да го научите да не се пипа на обществено място. Аз като гледам някои са пропуснали тези уроци, но това друга тема



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ????????????нови [re: rajceto]  
Автор pety (различна)
Публикувано04.05.05 17:41



Аз нямам момченце и не знам как са нещата там, но забелязвам, че и моята щерка, като й сваля памперса, започва да се опипва. Знам, че децата така опознават тялото си и може би усещат, че това са малко по-"особени" органи, но пак ми е малко кофти и не знам трябва ли да й махам ръката или не (почва обаче да се сърди, както за всяко друго нещо, което й забраня).



Тема Re: 6 месечния ми син си пипа пишока ???????????? [re: pety]  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано04.05.05 21:28



Ами да ти кажа честно и ние се чудим какво да правим! Обикновенно му махаме ръката защото понякога много силно си дърпа или стиска пишока!
направих опит да му дам играчка докто го преубувам и подейства - занимаваше се с играчката и въобще не си пипна пишока !




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.