Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Момичета страхотни сте!нови  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано22.04.05 00:21



Много се радвам, че надникнах във вашия клуб!

Макар че едва ли скоро ще стана мама, ми е много приятно да се докосвам до вашите майчински трепети чрез разкази, обяснения или въпроси относно детските проблеми! Ужасно активни сте, което ме кара да вярвам, че днешните дечица, които скоро ще бъдат големи хора един ден ще имат страхотни родители (каквито имат и сега), които мислят за тяхното развитие, които им помагат не само в първите крачки (докато са бебчета), но и в живота напред! Това е изключително важно за всяко детенце, за всеки млад човек, за всеки възрастен - да има опора, да има близки, да се чувства обичан, за да може да обича! Фактът, че се откривате, че се интересувате едни от други и споделяте прекрасните си, както и напрегнатите си мигове заедно, ме прави истински щастлива! Поздравявам ви и се надявам да бъдете все така усърдни и инициативни в бъдеще! Децата го заслужават! Живички, здравички, енергични и щастливи - всички мами тук, техните дечица и татковците, които със сигурност не стоят безучастни

Поздрави!



Тема Re: Момичета страхотни сте!нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано22.04.05 00:24



Заповядай при нас
Май сме си писали някъде





Тема Аз ви чета от доста време ...нови [re: nikol78]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано22.04.05 00:31



... и се радвам на словата, които разменяте!

Младо момиче съм и като гледам своето поколение много се плаша от това, че идните поколения ще бъдат по-зле ... откъм култура, възпитание, агресивно отношение към връстниците, към по-възрастните, към обществото като цяло ... Но тук виждам едни страхотни мамчета, които се радват на децата си, както много всички родители, предполагам! Изненадва ме вашата инициативност, защото не съм срещала друга такава, от реални майки дори, а какво остава от виртуални, които непрекъснато споделят опит и търсят помощ Надеждата ми е в такива млади дами, като вас, като мен, след време! Дай Боже повече грижовни и отдаващи себе си родители!

А дали сме си писали? Не знам, не помня да се е случвало



Тема Re: Момичета страхотни сте!нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор KakMapa ()
Публикувано22.04.05 03:09



Ха! Съгласна съм с всичко, което си казала, а и благодаря, че го каза!
Вярвай ми, следя този клуб от 3 (три) години, обожавам да чета разказите на мамите, вълненията и поводите за гордост и редовно си представям как един ден и на мен ще ми се случи всичко това!
За момента съм доста далече от бременности и семейство, но това не ми пречи да чета тук съвсем, съвсем редовно.
Колко ли такива като нас има, които следят историите в сянка?



Тема Re: Момичета страхотни сте!нови [re: KakMapa]  
Автор nezy (шашардисаната)
Публикувано22.04.05 08:29



Хей, момичета, благодаря ви за милите думи! Наистина клубът е чудесен и ви пожелавам скоро и вие да излезете от сянката, както казва КакМара и се докоснете до топлината и задушевносттта на този клуб, като активно участвате в него!
Късмет!

[img]
Цвета - 09.05.2000 г.

Тема Благодарянови [re: nezy]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано22.04.05 09:38



Много!



Тема Re: Благодарянови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор TUSHl (непознат )
Публикувано22.04.05 09:48



Наистина сме много тези който четем и им се радваме...от все сърце.....да продължават все в същия дух..страхотни стеееееееее



Тема Re: Момичета страхотни сте!нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано22.04.05 09:54



Ех, много мило!


Пожелавам ви, като му дойде времето, да можете пълноценно да се присъедините към нашата приятелска компания


Анна 8.12.2004

Тема Re: Момичета страхотни сте!нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор pipi_67 (momagain)
Публикувано23.04.05 00:01



Ха- ха , хубаво е да чуеш, че има такива "шпионки"- предствям си ви на възрастта на голямата ми дъщеря- тя е на 16, но не би й минало през ум да се рови тук... но пък много ми е помагала в реалният живот и смалката, а сега сигурно и с бебето...
А дали няма и татковци, който следят отблизо терзанията ни?!



Тема А дано!нови [re: pipi_67]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано23.04.05 00:39








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.