Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема бебешки кърпичкинови  
Автор cannabg (непознат )
Публикувано12.04.05 14:32



Кои са водещите фактори при избора Ви на бебешки кърпички,каква марка предпочитате и защо, какви опаковки купувате?
Позната ли Ви е марката Babysitter, бихте ли ми казали от къде мога да закупя техни продукти?

Предварително Ви благодаря?




Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: cannabg]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано12.04.05 14:35



Най-важното-да са без спирт.Иначе май всички марки са пригодени за бебета и са хубави.На Джонсон и Нивеа са хубави,тези за които питаш не са лоши,но не са по-добри според мен.Аз по харесвам в найлоновите опаковки,кутийте ме затрудняват и заемат повече място,но и това си е индивидуално.



Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: cannabg]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано12.04.05 14:53



Ползвам Памперс за дупето - най-добри ми се струват като съотношение цена-качество, а за бърсане на ръце навън каквито ми попаднат.



Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: cannabg]  
Автор tinta (мама)
Публикувано12.04.05 15:21



памперс или бейби кеър
тези двата вида са ми любими!



Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: cannabg]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано12.04.05 15:32



Любимите ми са Нивеа, слабост са ми, но вече ползвам по-евтини, установих, че вършат същата работа. Най-доволна съм от Daipers и Huggies. По 3 лева са и са по-плътни от тези на Памперс, поне при мен вървят по-иконимично.

Молфикс-а ни подсече, но май е индивидуално, памперсите и кърпичките може би съдържат нещо, което не й понася и след 1 ден е зачервена. Но пък други майки казват, че няма проблем при тях.



Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: cannabg]  
Автор temmi ()
Публикувано12.04.05 22:15



Има доста марки, но май ще трябва ти да пробваш и да си решиш кой ще ви допаднат. Ще видиш кои ще понесат на бебчо. Ние пробвахме няколко и от повечето ни се появяваха обриви. Накрая се отказах и започнах да мия дупето на Мартин на чешмата или да го трия с мокра хавлийка. И сега сме добре.
Поздрави*



Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: cannabg]  
Автор alisiqn (sladkata)
Публикувано12.04.05 22:22



Аз ползвам Pampers, Nivea, Huggies. Но Huggies не ми харесва как миришат, затова след като изхабя тези, които съм купила няма да ги ползвам повече. Иначе другите 2 вида са много готини и миришат страхотно. На мен лично ми е по-удобно с кутия, защото не се налага да отлепям и залепям пакетчето при всяко ползване



Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: cannabg]  
Автор Heбecнa (истинска)
Публикувано12.04.05 22:23



Аз съм твърдо за "Памперс", венъж пробвах други /не бяха евтини/, но бяха просто мокри, не бяха толкова плътни и не се изваждаха една след друга от кутията.
Въпроса за спирта в тях е спорен, защото Дени вчера върна малко храна на нашите чаршафи, които са цветни, и понеже бяха само няколко капки, реших да ги изтрия с мокра кърпичка на "Памперс" и познайте , оцвети се в синьо



Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: Heбecнa]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано12.04.05 23:27



И аз харесвам по-плътните, но Нивеа и Дайперс са много по-плътни от Памперс. поне на мен така ми се струва .....



Тема Re: бебешки кърпичкинови [re: cannabg]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано13.04.05 00:15



В момента-Памперс,но съм пробвала и много други,най различни,и неизвестни марки също,и евтини и скъпи...При нас вършат една и съща работа и нямаме странични ефекти.Ползвам ги при всяко сменяне на памперса,при пътуване или гости,но когато сме си вкъщи и бебо се е наакал винаги му мия дупето на чешмата...така свикнах и ми се струва по добре,по хигиенично...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.