Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Бъдеща мама от Пловдив???нови  
Автор stelina (непознат)
Публикувано30.03.05 18:28



Ехоооо, има ли други бъдещи мами от Пловдив? Пишете - ще обменим мнения за болници, доктори и прочие

Редактирано от stelina на 30.03.05 19:19.



Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив???нови [re: stelina]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано30.03.05 19:36



За бъдещи не знам, настоящи обаче има със сигурностПитай и ще пробваме да ти помогнем с инфоЗа кога ти е термина?



Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив???нови [re: stelina]  
Автор eti (Мама на Борис)
Публикувано30.03.05 23:09



Да, настоъащи има, аз от 1г1м.

За доктори - родих при Троянчев, в ТОракс. Супер силно съм доволна.




Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив???нови [re: eti]  
Автор lideto22 (непознат )
Публикувано31.03.05 12:23



Ето и една бъдеща.Аз не съм точно от града ,но там ходя на консултации и прегледи ,а и в Пловдив уча и всеки ден ми минава там.Термина ми е доста далече-чаяк 9 септември,но ще дойде като един миг.А ти за кога си?Къде ходиш на консултации?Всичко наред ли е с блеменността ти?
Е ще чакам отново да пишеш!



Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив???нови [re: stelina]  
Автор lideto22 (непознат)
Публикувано04.04.05 10:06



Ехоооо,никой ли не ще да се обади????Толкова ли сме малко тук????Къде сте бъдещи майчета от Пловдив??Какво става с вас,нали не се срамувате или тук сме само ние????Пишете.....



Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив???нови [re: eti]  
Автор tania74 (мама)
Публикувано04.04.05 11:09



Охо мамо Eti здравей - и аз също като теб съм супер доволна от Троянчев+Бойкинова и от Торакс и моя бебок е на 1год и 20 дни ....... Как не сме се засекли?



Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив???нови [re: stelina]  
Автор lideto22 (непознат)
Публикувано04.04.05 16:47



Торакс ли е най-доброто място за раждане в Пловдив???А ако си решила да не раждаш на частно кой е най-удачният вариант из пловдивските болници????Аз лично съм си харесала втора градска,защото моят доктор е от там.Но дали изборът ми е правилен???



Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив???нови [re: stelina]  
Автор mama_svetli (непознат )
Публикувано04.04.05 20:43



Ето още една мама от Пловдив аз съм се насочила към Весела/св Мина/
при доктор Минев
Термина ми е за 02.07.2005
А вие за кога сте?



Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив???нови [re: stelina]  
Автор 3лaBeщицa (непознат )
Публикувано05.04.05 00:24



И аз съм бъдеща мама от Пловдив. Мама за трети път. Досега съм раждала в Първа градска и в Окръжна, но беше толкова отдавна Засега не знам къде ще се насочвам. Иначе съм от Кършиака... Бебчето ще се появи в началото на септември - живот и здраве



Тема Re: Бъдеща мама от Пловдив??? [re: stelina]  
Автор lideto22 (непознат)
Публикувано05.04.05 10:37



Най-после станахме повечко.Моят бебо също е за септември-ще ме видиш и в този клуб.Възхищавам ти се ,че си набрала кураж за трето-та децата са толкова хубамо нещо.Аз ще ставам мама едва за първи път,и толкова се вълнувам от това великоо събитие.При кой доктор ходиш???Кой знае пък може и да се засечем някъде...На мен термина ми е за 9-ти-едно комунистическо бебе,но само то си знае кога ще се появи.Имаш ли си вече коремче???Спряха ли гаденията и там гадните тъпи неразположения????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.