Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Събирам мнения и данни за доктор и болница!!!нови  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано30.03.05 18:14



Момичета,помагайте.Най-вероятно скоро ще ми се наложи да си сменям доктора и да си избирам болница и ще ви бъда много признателна,ако ме насочите с мнения,впечатления,телефони и имена.Болниците да не са частни клиники обаче,а за доктора може и частен кабинет.Ще се радвам да ме насочите с опит на вече минали през даден човек и болница и останали доволни...Докторите с чувство за хумор са с предимство....Адел,мерси...Става въпрос за София.

Редактирано от Blondi на 30.03.05 18:48.



Тема Re: Събирам мнения и данни за доктор и болница!!!нови [re: Blondi]  
Автор stelina (непознат)
Публикувано30.03.05 18:34



Ами мога да ти препоръчам следните имена /аз лично съм посещавала и преди това и тримата и съм с много добри впечатления/
д-р Троянчев /няма договор с касата-ще трябва да се плаща при него, но е супер внимателен и грижовен доктор/
д-р Ставракев /има договор с касата, но няма особено развито чувство за хумор/
д-р Топалова /пак е само частен прием, без договор с касата, но работи във Весела и е доста известна като добър доктор/



Тема Re: Събирам мнения и данни за доктор и болница!!!нови [re: Blondi]  
Автор stelina (непознат)
Публикувано30.03.05 18:37



ОООф леко забравих за телефоните:
032 643909 и 0888510898 д-р Ставракев
032 642819888636314 д-р Топалова
0888997474 д-р Троянчев




Тема Re: В кой град?нови [re: Blondi]  
Автор Adelle (на Борис)
Публикувано30.03.05 18:39






Борис - 29.09.2003

Тема Re: В кой град?нови [re: Adelle]  
Автор Fighty (член)
Публикувано30.03.05 18:51



Д-р Савова-работи и с касата и на 4астно.
Болница - Св. София (бившата Тина Киркова) . Въпросната докторка работи там. Но аз съм с много добри впечатления от всички доктори там:)
0888701120



Тема Re: Събирам мнения и данни за доктор и болница!!!нови [re: Blondi]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано30.03.05 19:30



Моя е шегаджия, но е доста отговорен. Направи ми много добро впечатление още щом влязох в кабинета му. Беше внимателен, взе ми цитонамазка даже без да ме пита и ми обясни, че е важно. Изслушах го въпреки, че съм наясно, че е добре на 6 м. да се прави, но разказва и увлекателно... Иначе ме гушна, като се разплаках, защото бях точно след спонтанен аборт, успокои ме, сега като се натъжа му звъня ей така, само да ми каже, че нищо ми няма и съм добре, така че да не си мисля глупости. Моя приятелка ражда при него, остана много доволна от целия му екип.. Ако искаш пусни ми бележка ще ти дам координати.
Отвеях се и не казах, че става дума за д-р Алън Начев от Майчин Дом.



Тема Re: Събирам мнения и данни за доктор и болница!!!нови [re: Blondi]  
Автор jana (силна)
Публикувано30.03.05 19:40



Аз съм с две ръце за моята лекарка др.Карагьозова, а също така и др. Димитрова и двете са от МД от патологията. Ако се спреш на тях ще ти дам допълнително координатите им. От друга страна бих те посъветвала, при който и да решиш само да е от МД. Най-пресният пример една комшийка роди миналата седмица в края на 7-мия месец. И тя и бебето са добре, но бебето трябва да поседи в кувиоз.Тя роди в Тина Киркова, но бебето го преместиха на 3-тия ден в МД. Това само по себе си говори нещо, там са най-добрите неантолози и педиатри
Успех каквото и да решиш русокоске



Тема Re: Събирам мнения и данни за доктор и болница!!!нови [re: Blondi]  
Автор Aдpиaнa (:-))
Публикувано30.03.05 20:02



Аз раждах в болница "Св. Анна" (бившата Окръжна болница) и съм много доволна от всичко там.



Тема Re: Събирам мнения и данни за доктор и болница!!!нови [re: Aдpиaнa]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано31.03.05 19:35



Много ви благодаря на всички за съветите и препоръките.Май Майчин дом е най-удачния вариант.



Тема Re: Събирам мнения и данни за доктор и болница!!!нови [re: Blondi]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано31.03.05 19:39



Аз също съм с 2 ръце за Окръжна болница (Св. Анна).
Ако те интересуват подбробности ще ти изпратя контакти на бележка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.