Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Памперс 5-ца  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано31.03.05 17:36



Някой може ли да ме светне пампите на Памперс номер 5 за акви килограми са и коя е най-голямата разфасовка?
Благодаря!



Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: Чeтa]  
Автор ROSl ()
Публикувано31.03.05 17:42



от 11 до...мисля 25кг. 68бр. Ние ги ползвахме ,но пак се върнахме на 4ка щото Жики малко да пикне и пампата увисва. Ще минавате на 5ца ли??

Жики18.09.03.Боби22.01.05.

Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: Чeтa]  
Автор gulbenur (мама на Лили)
Публикувано31.03.05 17:45



11-25кг , по 68 броя в пакет

Интересно само, че на нас тези най-новите (по-тесните) са ни нещо малки, а кг ни може би сега чак са станали 11, а ги ползваме поне от 3 месеца. Може би проблемът е в по-дебелите ни момичешки бутченца.
А вие чак сега ли минавате на 5-ца? Браво на вас.

Редактирано от gulbenur на 31.03.05 17:48.



Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: Чeтa]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано31.03.05 17:46



11 - 25кг. Има пакетчета по 16, както и Jumbo, по 64 май че бяха. Давид е с 5-ца от 10-месечен, така че не знам тия кила доколко са достоверни. Аз лично не мога да си представя как ще го нацедя в тях, когато стане 25кг...
Мисля, че с въвеждането на новите Pampers са изобретили и още един, по-голям размер, но не съм го виждала още.



Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: ROSl]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано31.03.05 17:58



Да, ще сменяме с по-голям размер.
В аптеката ни продават на бройка и ги пробвахме преди да се реша на смяна, но не питах за колко кила са, а искам да си поръчам от Рамстор, пък те нямат картинка на повечето памперси та за това питам



Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: gulbenur]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано31.03.05 18:01



Борис чак сега стана 11 кг. и половина, та чак сега ги сменяме



Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: Чeтa]  
Автор GoldenEyeful (just mom)
Публикувано31.03.05 18:25



Смених ги преди около три седмици. Просто се родих с тях, тъй като с предния размер трябваше по-често да ги сменям, поради огромното количество течности. Лили сега стана 11 кгр. Поръчала съм си и петица памперс-гащи, че от скоро казваме какво ни се прави.



Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: Чeтa]  
Автор maximoci (pepeliashka)
Публикувано31.03.05 18:27



Чета,Макс е 11.800кг /данни от преди 30мин./ но от около 2-3 месеца си ползваме 5-та.



Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: GoldenEyeful]  
Автор ROSl ()
Публикувано31.03.05 18:50



и ние изпиваме огромни количества сок, сок и пак сок - никаква вода. По цял ден тича с шишето и биба в устата, а нощем спи с тях, даже зареждаме 2-3 шишета на шкафчето ,та като се събуди и едното се е свършило, взема другото и заспива с него. Гаден навик . Та мисълта ми е, за 5 цата, и тя не издържа на натиска и нея я сменям веднъж нощем, понякога още в 2-3ч. ,Жики е бил мокър до ушите(напишкан)
Върнахме се на 4 ,щото като бройка са повече а се харчат еднакво

Жики18.09.03.Боби22.01.05.

Тема Re: За Памперс 5-цанови [re: maximoci]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано31.03.05 19:07



Ми Борис е кльощак макар че като ги гледам еднакви ми се струват


Колко сте високи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.