Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Браво!!!!!!!!!!!!!нови [re: Keнra]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано18.04.05 13:15



Здрасти, Кенга, липсваше ми!
Картичката е мноооооооооооооооооооооогоооооооооооо сладка, смяхме се до сълзи! Завиждам ти за въображението, Кенга, страхотна си! Как успя да накараш Дени да покаже такива муцки! Голям купон ще да е паднал, завиждам ви най-благородно! А за постиженията на принцесата - нямам думи, само РЕСПЕКТ! Гледай какви чудеса прави чистият въздух и БИО-природата! Ти и преди беше пускала снимки от Пъстрово, мястото е божествено, ако не е далече от вас, можете често-често да прескачате, сега като се и оправи времето! Децата порастват на чист въздух за една нощ, все едно гъбки след дъжд! Нищо не може да се сравни с един чифт червени бузки на засмяно лице и великански апетит! Я виж как прояде Дени и започна да спи и да говори! Голяма шестица за нея! Повече да не се притесняваш, момата ще расте и ще хубавее. За спането - е, ще спим в гроба, голям прас сега, свикнахме вече.
Чакам с нетърпение снимките!!!!!! Има ли и с кучо? Много ми е интересно да сравня отношението на Дени с Жеко и на Хана с Ринго, май и тук не са много-много различни принцесите. Аз за такова поверие не съм чувала, но ние със сигурност ще си вземем куче, преди да помислим за втори наследник. Мисля, че на децата се отразява страхотно играта с една космата подвижна играчка, която всеки път издава различни звуци и търпи безропотно терора
Във всеки случай - поздравления за прекрасното изкарване и за огромния прогрес!
Нацелувай Деничка от нас с Хана!



Тема Re: Селянчетаааа!нови [re: LadyO1]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано18.04.05 23:39



Е как! Щях ли така да се фукам ако не бяха собствено производство?
Аз ги измайсторих (една седмица съм ги мислила и премисляла) после ги дадох на едно фото да ми ги извадят в различни размери - първата най-голяма, втората по-малка и третата най-мъничка. После направих пликове, на лицевата страна на всеки да има по една снимка и накрая ги пъхнах една в друга. Станаха като матрьошки. Така задължително се разглеждат в правилната последователност.
Най-хубавото е, че татко умря от кеф като ги видя и през следващата седмица, в която бяхме заедно, с гордост ги показваше на абсолютно всеки срещнат!



Тема Отчет!!!нови [re: Collibri]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано18.04.05 23:51



Позна-а-а-х!!!
Точно на 15-ти април, на пълни 8 месеца, заведох Алекс при педиатърката му на преглед. Той тежи вече 8100 грама и е дълъг цели 71 см!!! А преди месец беше 7500 г и 69 см!!! Супер, нали? Лекарката му остана много доволна от него и от мен!!!
Ето един трик, който много работи при мен, ако Алекс се разсейва по време на хранене или не ще да яде, а се лигави: правя малко повече от яденето му, взимам си и аз една лъжица, и ту той си хапва, ту аз със съответните звуци "Колко е вкусно, м-м, ам" и т.н. Аз наистина харесвам манджичките му, така че се получава с 1 удар 2 заека -
Пишете и вие някой ваш трик...



Тема Радвам се за теб!!!нови [re: Duci]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано19.04.05 00:10



Съжалявам, но нали знаеш, че с месеци не бях влизала тук...
Дано не се повтаря!!!
Първата ми братовчедка е родена на 28. 08. 1992 година, така че ти ще се омъжваш, когато тя празнува 13-ия си рожден ден...
Радвам се, че не си бременна булка и ще можеш да танцуваш и да пиеш...
Това са незабравими мигове!!!
Как ти се казваше темата? Искам да я намеря и прочета, става ли?
Дневна или вечерна ще е сватбата? А Пепи?
Кога ще се видим да ми разказваш лично?
Хайде някой от тези дни!
Не знам дали писах, сестра ми се жени на 11 юни, вечерна сватба, та и аз съм на тази вълна...





Тема Re: Браво!!!!!!!!!!!!!нови [re: Mi6ka]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано19.04.05 00:16



За картичката - съвсем накрако, че се олях вече от фукня. Взе да ми става неудобно. Муцунките станаха случайно. Наместих я с роклята, връчих цифрите и взех да снимам. Към края тя взе да кашлюка нещо и най-интересните физионимии всъщност са кашлица.
Наше село. За сега с татито сме решили всеки месец да ни командироват за по една седмица там. Наистина добре й се отразява. Дворът си е двор. Така ми беше криво днес, че само за 3 часа бяхме навън. Не успяхме да излезем по-рано, щото попарвах коприва за фризера
С Жеко отношенията им бяха доста по-различни от вашите. Ние така и не им позволихме физически контакт. Тя си го обожаваше от далеч и само протягаше ръчички, а той, милия, от раз разбра по-особения статут на това мъничкото и направи всичко възможно да влезе в крак с изискванията. Вчера една случка много ме умили. В къщите, които са най-близо до нас или няма никой или стопаните (всички са виладжии като нас) нямат кучета, та Жеко е поел шевство над квартала и пази всичко и всички. И ай че чул че се задава превозно средство, хуква на проверка с неистов лай. Е да ама вчера Дени тъкмо заспиваше на полянката до него. Как е разбрал, нямам идея, но хукна без "гък" да каже и до еееей, съседния завой не излая ни веднъж.
А тя и днес сутринта си спомняше за него, но до вечерта спомена взе да избледнява. Забелязвам, че "ба-ба" започва да се изражда в нещо като "да-да" и се използва с умиление към всичко хубаво. Включитено и към едно друго бебе на улицата. Днес й показах две кучета на улицата, но едното замина докато го отразим, а другото е един охранен уличен Белчо, дето се подвизава до сладкарницата и на всичките ми подвиквания само отвори очи и леееко надигна глава. Та Дени изобщо не направи разлика между него и остатъка от пейзажа.
Нищо де, през почивните дни ще ходим до по-близкото село да задяваме тамошните песове. А Пъстрово ни е на точно 100км. Не е много, но за съжаление последните 15, са в окаяно състояние, а последните 5 съпругът ми нарича "зоната на здрача", та ще ограничим посещенията до веднъж месечно.

И последно (но не на последно място ) - благодарим за топлото посрещане и целувките и ви ги връщаме тъпкано!



Тема Ей, най-дивата!!!нови [re: Maлko_koтe]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано19.04.05 00:21



Страхотни снимки сте си направили двамцата!!!
Браво!!!
А и по мерки си приличат нашите двама юнака...



Тема А-у, и Алекс яде като разпран последните 2 дена!!!нови [re: Keнra]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано19.04.05 00:47



Направо не мога да повярвам - на обяд изяжда по 300 - 400 грама, без ни най-малко да го насилвам, напротив - разтреперва се чак, за да ми покаже колко много е гладен... Ето днес например - изяде цяло зеленчуково пюре на Ганчев от 200 грама + един сварен жълтък вътре, още зее човчето му, за десерт му настъргах наситно цяла червена ябълка, която омете като стой та гледай, и продължава да си иска, но аз продължих само с водичка - той се напи и заспа, без да повърне!!!



Тема Разкошни снимки!!!нови [re: Keнra]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано19.04.05 00:49



Браво на теб!!! Сладурани!!! Да е жив и здрав баща ти!!!



Тема Re: Отчет!!!нови [re: desykv]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано19.04.05 01:13



Радвам се, че на прегледа всичко е било ок, а за яденето - при нас трикове няма, поглъща всичко, което се приближи до устата й



Тема Re: А-у, и Алекс яде като разпран последните 2 дена!!!нови [re: desykv]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано19.04.05 09:59



И Пепи яде точно така, но аз го прекъсвам след като изяде към 250 гр., струват ми се много. А той милия плаче като го вдигна от стола Какво да правя? Не са ли много тези големи порции за малките бебешки стомаси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.