Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Бъдещи мамчета Юни 2005нови  
Автор Didolia (бъдеща мама)
Публикувано20.01.05 15:18



Мили бъдещи мамчета,
Къде се загубихте вече сме на 4-та страница и оставаме все по-малко пишещите, защо не Ви ли е интересно.......много ми е странно...........



Тема Re: Бъдещи мамчета Юни 2005нови [re: Didolia]  
Автор toni (bonboni)
Публикувано20.01.05 15:31



Привет от мен!
Включвам се веднага за да ви съобщя, че бебето което чакам е момиченце!

Иначе се чуствам добре! Вече рита и се усеща :)))

Но май лентичка - тц. не мога да си направя...
Едно време имаше тема за пробването на лентички.... но не я намирам...

[img]http://lilypie.com/days/050609/2/5/1/+10/.png[/img]


Тема Re: Бъдещи мамчета Юни 2005нови [re: Didolia]  
Автор fapua (непознат)
Публикувано22.01.05 00:50



Тук сме, тук сме! няма страшно. Верно, не сме от най-активните. Може би е добър признак, че всичко е наред и нямаме нужда да търсим съвет или да споделяме притеснения. (дано).



Тема Узи - днес 01/21/2005нови [re: Didolia]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано22.01.05 04:38



Доматено червена съм!

Цвета на Партията, на ЦСКА-то, на Св.Валентин...Огън бушува в мен , защото ако някой похотливец се загледа по дъщеря ми на улицата - ще го удуша.

Такава ревност ми се образува за 2 секунди като я видях на екрана че ми идваше да ритна доктора да не се взира толкова в нея...

Ок, проброих до 10, успокоих се малко...
Нека ви разкажа за прегледа:
Ръцете ми ледени, душата ми свита и едни тежки вълни на предчувствие, че това са последните ми мигове в които ще си мисля че е момче. В рода на мъжа ми не са се раждали момичета от 60 години насам, бях убедена че той не може да прави мацки.

Легнах пред видеозона, бебето започна да рита, сякаш е знаела че ще я гледат...Бяха едни пози, едни фръцкания, в анфас се въртя, в профил се показва, ръцете си разперва, смука си пръста и едновременно с това хвърляше бакмани с крака - прима балерина. Накрая се измори и се укроти.

Зоом-нахме на личицето и аз си познах муцунката...моята Може и да ми се е привидяло, сега на снимката като я гледам е взела брадичката и челото на мъжа ми.
Доктора и разгледа органите, сърчице колкото грахово зърно, малко ми оставаше да ревна...толкова е мъничко боже! Но ще порастне, знам си аз...

Слязохме с курсора към крачетата...едно бедро, второ бедро...а доктора мълчи и не казва...Накрая ме погледна и пита - виждаш ли ги тия двата крака?
- Виждам ги...

Мъжът ми се взира в монитора и с периферното си зрение му виждам самодоволната усмивка) Герой! Медал ще му окачат усещам....

- А виждаш ли тук една пишка между крачетата? - продължава да пита доктора
- Ми не виждам....на друго ми прилича...- казвам му
- Ми браво позна, не е момче както си мислеше

И така момичета, Господ ми помага засега всичко да е добре с нея, дано да се роди и расте жива и здрава...обаче с тази и майчина ревност не знам как ще се оправим.

Колко моми си бях набелязала от клуба за снахи...сега започвам да търся момци
Благодаря ви за подкрепата и да са ви живи и здрави децата на всички!

ПС Веднъж Майка ми ми каза че ще имам една дъщеря същата като мен.
В деня на закъснение от цикъла ми малко момиченце се блъсна в мен в магазина и ми каза по грешка "мамо", а малко по късно в кварталната градинка до фонтана намерих един шарен детски гердан, който прибрах и вече 4 месеца спя с него под възглавницата - за късмет.
Случайност или предзнаменование? Бременна съм с МОМИЧЕ



Тема Извинете, че се бъркамнови [re: Jungle]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано22.01.05 20:01



в темата ви, но не се стърпях
Jungle, с тази твоя ревност не знам коя майка ще ти даде сина си
Това, което ти се е случило си е чисто предзнаменование според мен.

Желая леко износване на всички ви и още по-леко раждане!!!
Успех



Тема Re: Узи - днес 01/21/2005нови [re: Jungle]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано22.01.05 21:04



Разбирам те - и аз имам момиченце
Но мисля, че майчината ревност малко ще поулегне като започнат една след друга белите, споко! И аз си мислех така, ама сега... като се "изкаже" с някоя пакост...
Лека бременност, и когато му дойде времето, леко раждане!



Тема Re: Узи - днес 01/21/2005нови [re: Jungle]  
Автор fapua (непознат)
Публикувано22.01.05 23:36



А, и аз бях убедена, че ще имам само момчета (всичките в рода на мъжа ми са такива до четвърто коляно по бащина линия). Още повече, че първото ми дете е момченце. И така се израдвах като докторът ми каза преди два месеца, че има съмнения за женски пол и като потвърди след още един... абе нямах думи от щастие. Щях да го разцелувам както си лежах под видеозона. Не си представях, че има толкова голямо значение за мен пола, но явно съм го била съвсем отписала като възможност... още ме държи еуфорията. От както се помня си мечтая за дъщеричка..



Тема Re: Извинете, че се бъркамнови [re: Duci]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано23.01.05 10:43



Голямо подбиране ще пада Дуци;)) Да се родят само живи и здрави!
Поздрави на твоя юнак!



Тема Re: Узи - днес 01/21/2005нови [re: fapua]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано23.01.05 10:47



Аз откакто се помня мечтая за дете:) Момче или момиче, отговорностите и грижите са еднакво големи, дано растат щастливи и здрави!

Честито ти девойче! Лека бременност от мен;)



Тема Re: Узи - днес 01/21/2005 [re: Slanchezara]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано23.01.05 10:49



Палавите деца имали склонност за прогресивно интелектуално развитие, четох;) Да ти е жива и здрава малката кукла!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.