Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: предполагам, ченови [re: jan bibijan]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано18.03.05 15:18



Надявам се по-бързо да отмине, че е голям проблем.



Тема Re: предполагам, ченови [re: Чeтa]  
Автор jan bibijan (ralka)
Публикувано18.03.05 15:36



Що не ходите заедно в яслата - да си играе с децата там - по-лесно ще свикне с обстановката..... Аз също смятам да пускам Ян през есента и започвам с "промоцията" При нас е готино, че учителката му ще е същата, която е отгледала и мен и поне за мен няма да е огромен стреа - как го гледат и т.н. Пожелавам ви поне 3 пъти по-готина "другарка"



Тема Re: предполагам, ченови [re: jan bibijan]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано18.03.05 15:41



Как така заедно?



Тема Re: предполагам, ченови [re: Чeтa]  
Автор jan bibijan (ralka)
Публикувано18.03.05 16:21



Така - говориш с учителките, казваш, че скоро ще го пускаш там и питаш дали може да идвате (ти и той) да играете в яслата, докато децата са навън. Не във всички ясли разрешават външни хора, но предполагам, че не изглеждаш много страшно и ще направят изключение Ако разрешат - питаш кога излизат обикновено и гледаш да се класирате поне през ден Пускаш го в техния пясъчник, а ти лафиш с госпожите, примерно... Така ще се отпусне, според мен и по-лесно ще стане прехода с пускането САМ на ясла



Тема Re: предполагам, ченови [re: jan bibijan]  
Автор Grami ()
Публикувано18.03.05 16:33



Това е супер идея, но тъй-като преди да тръгнат им искат стандартните изследвания, в нашата ясла не позволяват таквиз неща! И аз преди 2 години опитах - Тц!Не стана!
Има логика, но пък нали същите деца играят заедно в градинката!

Но пък при вас може да разрешат, пробвай!



Тема Re: предполагам, ченови [re: Grami]  
Автор jan bibijan (ralka)
Публикувано18.03.05 16:36



Чета, ако трябва - направи изследванията, тогава..... На нас ни го предложи госпожата тоя вариант, но може и да е защото се познаваме почти 25 години Сега осъзнавам, че не е много коректно за останалите деца и родители.....



Тема Re: Мен знаеш ли кое ме шокира....нови [re: Чeтa]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано20.03.05 01:03



Ами 100%. Не знаеш ли че децата реват само на мамите? като командироаш някоя баба или таткото да го води и не плачат :)

Не си го слагай толквоа на сърцето. Аз с големия ревях като го оставях в яслата и в градината по пътя за работа :) Сега ми е смешно :) С малкия джаста праста бързо бързо го "зарязвам", ухилена, и то детето чак нему остава време да се разреве.... Помотам ли се малко и надува гайдата, или така се стиска в мене, че ще ми отскубе врата...

Споко...израства се..... а и не те съветвам да не го оставяш - нека си свиква, а и ти имаш нужда от разтоварване от време на време. после си и по добра мама .
Аз нали няма на кого да ги оставям вечер и в почивните дни, с тая астма забрави за бавачки .... и все си го мъкна с мене и мъника е решил че му принадлежа и е задължително да реве като отивам на работа а той остава на градината .....



Тема Re: Мен знаеш ли кое ме шокира....нови [re: [desi]]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано20.03.05 18:03



И аз имам такива наблюдения




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.