Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какъв е тоя магазин?нови  
Автор Fighty (минаващ)
Публикувано15.03.05 20:29



Мили мами,
какъв всъщност е тоя магазин TCM? Всички неща ли са дефектни или втора ръка? Днес по бързата процедура си купих от там едно дървено бебешко столче, което имаше един счупен винт, но това както и да е.По-тъпото е, че сестрата на мъжа ми си купи количка-онази триколката.Изглеждаше малко мръсничка, и тук-там ожулена , та попитах втора ръка ли е?Онзи.......гъз.....ми каза :"Неееее, само че е пътувала без кутия и затова е така" . Беше с цена 230лв., той като видя , че се колебаем направи 15% отстъпка и ни я даде за 196лв. Като се прибрахме и я разглобихме да я изперем, видяхме , че един винт на облегалката е счупен.Дотук както и да е -можел да се оправи.Като се чудехме дали все пак не е ползвана видяхме, че гумите са нови. Но после влязох в нет и разгледах снимки на тази количка видях , че на снимките е с други гуми Не със спици, а със лъчове. Освен това набитото око намъжа ми вечерта веднага забеляза на количката лепенка на някаква фирма за слънчеви очилаКак мразя да ме взимат за глупак.Утре ще отида и ще му разкажа играта на онзи тъпанар.
Но въпроса ми е друг-някой ползвал ли е такова столче и такава количка? Знаете ли дали си заслужават?Ако не-ще му върна и столчето. Ако си заслужава, ще го запазя, а количката ще я търсим читава в друг ТСМ. Още повече , че и една мамаказа , че я е намерила за 165лв.
Моля ви споделете.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Fighty на 15.03.05 20:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от Fighty на 15.03.05 20:32.



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Fighty]  
Автор milamia ()
Публикувано15.03.05 21:15



Преди известно време в една от темите писах, че ходих в склада на ТСМ в Хаджи Димитър. Беше пълно сразни почупени, ожулени, скъсани и всякакви дефектни неща. Триколката беше 150-160 лева и ми казаха, че е нова, ама въобще нямаше вид на такава. Оттогава не влизам в магазин на ТСМ. Като знам какъв им е склада!!



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Fighty]  
Автор mumi (на Маги)
Публикувано15.03.05 22:36



Май аз нещо не съм в час. Какъв е тоя магазин наистина? Не съм го чувала. Както и да е. Не знам за какво дървено столче говориш, но тези ,които съм виждала по магазините не изглеждат особено стабилни и ми се струват теснички за попораснало детенце. Разликата в цената наистина е сериозна, но ако ще го ползваш само няколко месеца или недай боже детето се изльоска на пода..... "нема сми"!
А на онзи дръвник от магазина му шибни един и от мен!



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Fighty]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано15.03.05 22:38



Аз знам две версии за ТСМските стоки. Първата преди години беше, че това били дефектирали стоки, които се пооправят и се продават с марка ТСМ. Втората, която ми изглежда много по-вероятна е, че стоките с марка ТСМ се изработват от германски ученици и затова са на ниски цени.
Аз лично съм много скептично настроена към тях. Преди 6-7 години бяхме си взели домашен телефон ТСМ. Много бързо се предаде, горкия.
После пък баща ми купи едни ролери от пловдивкия им склад. Като ги отворихме - оказаха се употребявани, ама яко употребявани!!! Всъщност за нищо не стават.
И аз не смея да купувам нищо от тях вече.



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Keнra]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано15.03.05 22:47



Аз пък взех, че купих термо кана за доста пари и я подарих на свекърва ми преди две години за годишнината от сватбата им да си слагат в нея млякото и то да не изстива бързо. Е, тя се оказа ползвана и то за кафе - миришеее, а никой от семейството на мъжа ми не пие кафе. Но не спрях до тук, купих на нашите дистанционно - и то беше ползвано, но това го откриха чак във Варна и го носихме обратно до София и го връщахме. С каната това не стана, защото като сложихме първото мляко в нея, чак тогава замириса на кафе и разбрахме, че е ползвана. И двете неща бяха с опаковка и упътване. Обясниха ни, че това били или мостри, или неща, върнати от германските потребители поради дефект. И те ни ги пробутват тук. Затова вече всичко много яко го проверявам!



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Fighty]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано15.03.05 23:27



До сега от ТСМ сме си купили едно електронно кантарче, една нощна лампа, две пижами за Борис и пак за него един панталон и една поларена блузка, един промазан гащеризон, една тениска с къс ръкав и едни чорапки..
Кантарчето работи - от него съм доволна. Лампата е с два малки аплика - първо след като я разопаковахме аплиците бяха от различно по дебелина стъкло та ходих да ги сменя, после се оказа, че едната крушка не свети като проблема не е в крушката. От пижамите - на едната едно от копчетата се скапа още преди да я облече за пръв път, другата е читава. Към панталона и блузката както и към другите дрехи нямам забележки.
Това е!
Като цяло, гледаме да не купуваме от там, макар че често зяпаме какво предлагат.



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Fighty]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано15.03.05 23:49



при нас тази триколка беше 100 лева



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Fighty]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано15.03.05 23:51



В складовете са дефектни стоки, по магазините са добри, но на по-високи цени. В магазина на ТСМ в Люлин на Кооперативния триколката е по 135 лв. без дефекти, чиста, спретната като за витрина



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Fighty]  
Автор azia ()
Публикувано16.03.05 01:11



забелязала съм, че има голяма разлика в цените на някои стоки в различните магазини. около нас има таман 3 броя - никнат като гъби. та в единия магазин малкия си беше харесал едно домино - струваше 42 лв. в другия същото домино го взех за 15 лв. каква е тази печалба, какво е тъй чудо - нямам обяснение.
за качеството - не зная, за произхода на стоките тоже.



Тема Re: Какъв е тоя магазин?нови [re: Fighty]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано16.03.05 08:08



Ами аз пазарувам само от Биг Шоп и никога не съм имала проблеми, не съм имала проблеми и с магазина на Гурко и Шишман и този на Лагера....Е, в понеделник си купих една термо-кана от този на пазара на Люлин за 15 лева, която иначе в Биг Шоп е 50 и за сега няма проблем...Според мен ТСМ-ските магазини са магазини на "находките" и трябва доста да се гледа....Иначе аз съм има луда фенка, знам почти всички в София и редовно ги наобикалям....
Съжалявам за вашия лош късмет....
Мира




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.