Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Някой сякаш ме бутна да погледна какво ставанови [re: crazy_chick]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано08.04.05 08:07



Целувки и от нас
Дай снимки да го видим тоя walker

Natalie 05.01.2004


1+1=3

Тема Re: Къде са 15- месечните "бебета"?нови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано08.04.05 09:50



Абе вие и руж да си слагате, добре е. Моят като ме види , че си правя маникюр, подава пръстче, да го лакирам и него . По едно време, като бях с малко по-дълга коса, като ме видеше, че си я хващам със шнола, ми я изскубваше от косата и си я слагаше на себе си . Абе всичко имитират милите. Как да му обясня, че само мамите и каките го правят това, а татковците и Емо - не?



Тема И ние сме на лице :)нови [re: gugu]  
Автор Darra (мигаща)
Публикувано08.04.05 15:48



Здравейте на всички и от нас!
От много отдавна не съм влизала в клуба и ми беше много интересно да прочета за всички вас - как сте, какво ядете, колко сте тежки, колко високи, кой кокло спи..... Много ми е приятно да научавам нещо ново за всички бебенца които чакахме с толковва нетърпене 9 месеца, а сега растат големи деца.....Живота си тече, а на мен ми липсва вече онова малко беззащитно бебенце което имах допреди няколко месеца, а сега е същински звяр Голяма е скица моето Дари - не се спира на едно място. Проходихме на 11 месеца, качва се на пързалката сама и аха да се пусне сама Другите мами ме гледат как тичам из площадката да я гоня, а те си пият спокойно кафето и чат пат ги поглеждат къде са. Иначе с килограмите сме добре - 11 кг. Ядем си още от кухнята. Казваме много неща - тати, маме, бабе, деде, айде,а сега пеем песничката "Гол, гол, гол, оле, оле, оле"
На 25.март - благовец, и сложихме обици и сега вече е истинска дама Записахме се на ясли и ще я пускаме от септември. Тогава ще сме на 1.9 месеца. Това е от нас. Беше ми много приятно отнова да си попиша в клуба
Целувки на бебоците

Бебе Дари :)


Тема Re: Някой сякаш ме бутна да погледна какво ставанови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор gugu (ентусиаст)
Публикувано08.04.05 16:52



Ох, като спомена за Монтесори. Аз такмо си мислех ето давам я есента/зимата там, а то е безумно скъпо станало. Направо ми се плаче, но пък не си заслужава да работя за едната градина само.
Иначе и тук почват да ги обучават на 2+ на гърне. Може би затова и аз отпуснах гарда. Но на 3 за да са в добра предучилищна трябва да могат да ходят на гърне. Но това с гърнето ме накара да предпочета фамилна градина. Само пък по-малко рисуват и т.н. Все е гадно. Поне сега са по-малко деца ... Ох, много болна ми е темата и пак се отнесох.

Ние ходихме в неделя в Бордерс /книжарница/. И там има играчки, книги и детски кът /пояснение: може да си ги четеш на воля книгите без да плащаш ако не искаш да си ги купиш за в къщи/. Идеята беше и ние малко да почетем книги по специалноста ама не се получи много.



Тема Re: Къде са 15- месечните "бебета"?нови [re: lady Marian]  
Автор gugu (ентусиаст)
Публикувано08.04.05 16:55



Малък Сладур!!!



Тема Re: Къде са 15- месечните "бебета"?нови [re: gugu]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано08.04.05 20:33



Ами я кажете, нямаше ли още някоя мама от Декември2003/Януари2004, дето да чака сега второ бебенце?



Тема Re: Къде са 15- месечните "бебета"?нови [re: crazy_chick]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано08.04.05 20:46



irka, dezho i didat :)



Тема Сайта на Наталинови [re: gugu]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано11.04.05 02:51



най-после е обновен:





Тема Re: Сайта на Наталинови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано11.04.05 12:34



ей от кога ви чакам да се завънете във фрома. много се радвам. ей сега ще отида да видя натали в сайта.


иначе ние ние къдрецети не сме ги пипали изобщо. ниа тъпри да я връзвам с ластик и дори бретона на съм рязала. и лятото мисля да връзвам упашки.скоро ще ви кача снимка да ни видите.

малко ви завиждама за градината монтесори, аз съм голям фен на този метод но тук няма такива за голямо съжаление.

бе момичета каво давате за закуска сетрин. ниа не ще да яде филикъ съсъ топено сирене, коети преди обичаше много и сега я кареме само на попари. пробвех я с лютеница също не и хареса. правя пора или корнфлейкс или овесени ядки на каша и това е.



Тема Re: Сайта на Натали [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано11.04.05 12:42



чууудно красива натали пу пу




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.