Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема изтискани през марлянови [re: nezy]  
Автор vesi1 (лудата)
Публикувано14.03.05 17:06



Настъргваш ябълката и я изтискваш през преварена марля. Чуден бистър сок, но гледай ябълките да са по-сочни, та да стане повече.



Тема Re: изтискани през марлянови [re: vesi1]  
Автор nezy (шашардисаната)
Публикувано14.03.05 17:44



Само не разбрах, защо марлята трябва да е преварена. нали ги продават стерилни, уж?



Тема Re: изтискани през марлянови [re: nezy]  
Автор miladarling (февруарка)
Публикувано14.03.05 19:47



Педиатърката ще пострщтне ли с разбиране,това че ще и се притивопоставя
Тя не ме попита сега лиискам да го захранвам или по натам



Тема Re: изтискани през марлянови [re: miladarling]  
Автор Adelle (на Борис)
Публикувано14.03.05 22:05



Ами ти не можеш ли директно да й кажеш, че искаш да захранваш по-късно, а не сега, без да й даваш кой-знае какви обяснения?...
Уф, много е трудно, и педиатърката на сина ми е от "старата гвардия", а уж е млад човек - защо не вземат да попрочетат някаква по-съвременна информация?...


Борис - 29.09.2003

Тема Re: изтискани през марлянови [re: miladarling]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано14.03.05 23:03



Ами можеш да не и казваш Другия път като пита пие ли сокчета,ти кажи ,че пие

Златко -16.03.03 г.



Тема Re: Рано ли е да започнем сокчета?нови [re: miladarling]  
Автор Heбecнa (истинска)
Публикувано14.03.05 23:09



А има ли разлика за захранването дали бебето е на кърма или не.
Защото ние сме само на адаптирано мляко и на нас ни казаха от началото на втория месец да давам сокчета:(



Тема Re: Рано ли е да започнем сокчета?нови [re: Heбecнa]  
Автор summer ()
Публикувано15.03.05 06:14



Преди навършени 4 месеца (а дори и 6) е рано да се дава каквото и да е освен ад. мляко/кърма.
Прочет тук за причините:





Тема Re: Рано ли е да започнем сокчета?нови [re: miladarling]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано15.03.05 09:20



Ох, според мен е ужасно рано. И на мен педито ми каза по това време да давам сокчета, но до ден днешен не давам нищо друго освен мляко. Имаше един сайт за късното захранване на бебетата. Потърси го и прочети там какво пише. Имаше една статия, че соковете са твърде концентрирани дори и за големи хора, камо ли за малки бебчета. Ако даваш сок, то по-добре го разреждай с вода. Но мен ако питаш - по-добре не давай!


Анна 8.12.2004

Тема Re: изтискани през марлянови [re: miladarling]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано15.03.05 12:48



Аз дадох като навърши два месеца, бяхме само на кърма и започна да ака по-често, появиха се повече колики, започна да се подсича повече. По-късно ми реагира на млечна каша и сега е с диагноза атопичен дерматит. Не мисля, че точно от ранното захранване се появи, но знам ли. Сега, ако можех, бих изчакала поне до навършване на четвърти месец.
Аз съм давала само бистри сокове от домашно произведени плодове. И все пак е рано. А по въпроса за педиатърката - прецени - или й кажи, че ще изчакаш, защото преценяваш, че е рано (моята в този случай казва, е щом така преценяваш... но не се бунтува) или въобще не й казвай. Много мами във форума правят второто. Премълчаваш, кимаш с глава като те пита и толкоз. Мисли за детенцето си, не за тяхното самочувствие!
Ще му дойде времето и на сокчето!



Тема Re: изтискани през марлянови [re: tswete]  
Автор miladarling (февруарка)
Публикувано15.03.05 16:21



А дали от следващия месец няма да каже-пюрета като си мисли че сме започнали соковете?
Май ще си и кажа че още нищо не съм давала и това е,и тя все пак да е в час с това което правим ние..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.