Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Помооощ! Много сериозни проблеми с нощния сън!!нови [re: tswete]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано08.03.05 11:47



Повече няма да се хваля, че всичко е наред! Не е от млечницата, тая нощ пак беше безсънна! Но и през деня много малко спа, затова си мисля, че нещо го мъчи на детето! И може би не е и кошмар, щото сутринта много рано, за него, стана, спеше му се, но не щеше!



Тема Re: Помооощ! Много сериозни проблеми с нощния сън!!нови [re: tswete]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано08.03.05 13:33



Да не го мъчат зъби милото?
Софи около месец до 2-3 седмици преди да й избият се буди по 100 пъти на нощ и има разтройство... А и само гушкане спасява, но не винаги - понякога я слагам да спи до мен и чак тогава успява да заспи...
А да не го е страх от тъмното? Имам съмнения, че на моята щерка и това й е проблем - като отвори очички да си лапне бибата и ако е светло - пак си заспива, а ако е тъмно почва да мрънка ...
Милото детенце, много да го нацелуваш!



Тема Re: Помооощ! Много сериозни проблеми с нощния сън!!нови [re: Slanchezara]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано08.03.05 14:32



Благодаря за милия постинг. Много приятно ми стана.
За зъбите - човек никога не знае, но ми се струва, че няма скоро да се появяват следващите, а и предните не предизвикаха такива сътресения. А за тъмното - днес се ококори към 7.30 и повече не пощя да заспи, а друг път се буди между 9 и 9.30. След седем вече е светло, затова реших, че може би друго го мъчи. Вчера му дадох за първи път алабаш. Той е само целуоза, може да го дразни?
Чудя се и се мая, но дано днес имам малко време да поспя, че довечера празника ще го празнува само таткото ни!
Весел празник, дами! Много любов и красота ви пожелаваме ние с Алекс!



Тема Re: Решението за наснови [re: Ljonja]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано11.03.05 09:35



Здравей Льоня! Би ли разказала по-подробно точно как го решихте и изпълнихте това?
Денем носиш ли я на ръце? Дени малко по малко започна да се заиграва самичка, но задължително трябва да ме вижда. Дори да е в най-доброто си настроение за повече от 2-3-5 минути не мога да я оставя сама.
С дневното спане как практикувате? Тя си заспива единствено и само на гърда. И в кенгуруто де, чат-пат и в количката, но никога не е било да я оставя в кошарката и тя да вземе да заспи. Мен този вариант ме устройва, ама ако реша да я оставям вечер да заспива самичка, няма ли така да я обърквам?
Друг е въпроса, че на татито също му пречи постоянното нощно събуждане, но не е съгласен да я оставяме да плачи. Не че на мен ми е много харно.
Много съм объркана.



Тема Re: Помооощ! Много сериозни проблеми с нощния сън!!нови [re: tswete]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано11.03.05 11:28



Как сте, пооправи ли се мишлето? Започна ли да спи?
Аз се сетих, да не би да е гладен? Моята от двуседмична не е искала нощно хранене, ама... тука от известно време правя мляко в 3 посред нощ. А иначе за вечеря пие 240 мл с 5 бишкоти плазмон и пак се буди
Виж ако към този коктейл добавя и каша, положението заспива.
Ти сигурна ли си, че му стига кърмата?



Тема Re: Помооощ! Много сериозни проблеми с нощния сън!!нови [re: Slanchezara]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано11.03.05 12:47



Не се е оправила работата, промени се!
Мисля, че не е гладен, защото си ака пак по много, както преди, а е на три кърмения и две други хранения, та ако остава гладен, ще намалее честотата на акането, а тя даже се увеличи с едно на ден. Но и започна да се буди половин час след вечерното кърмене и заспиване и пак да не ще да спи. Което ме навежда на мисълта, че не от глад се буди, а от нещо друго. Давам вода, уригвам и се надявам да заспи, но понякога за последното трябват три часа. И гадното е, че имаше три нощи, в които въобще не се буди и аз не разбрах колко кратко ще е блаженството и не се радвах достатъчно! И сега пак започна, но от по-рано - 22.00 - 23.30 ч. и пак рев. Дано е само период и да минава вече, че...
Но все пак не съм сигурна, че му стига кърмата, никога не мога да бъда. Кой знае от какво е, но благодаря за загрижеността, много!
Поздрави на малката сладурана и да не я хваща нашият период, НИКОГА!!!



Тема Ами то при неянови [re: tswete]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано11.03.05 13:22



положението е горе долу подобно от 1-2 седмици, ама при нея съм 100% сигурна, че са зъби, растат 4 едновременно отгоре, та май това е причината...
НО забелязах, че като я нахраня като за световно (240 мл формула+5 бишкоти плазмон +2 с.л. каша) спи като къпана, за зъби не се сеща и аз съм в едни чуденки...



Тема Re: Ами то при неянови [re: Slanchezara]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано11.03.05 13:28



Аз имам проблем с храненето в повече - започва по-често да ака и по-рядко като консистенция и да се буди по-често. Това го забелязах преди време - все по пълнолуние се будеше често нощем и после забелязах, че тогава кърмата ми е повече. Но това си е пълно гадание. Виж сега спи два часа и половина след сутрешното кърмене, а през нощта? Ех, да бях щраус!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.