Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мокрите кърпички.нови  
Автор Keнra (мама)
Публикувано03.03.05 22:53



Много се изписа за видовете памперси и кой от какви е доволен. Дайте да направим отчет и кой какви кърпички ползва. От кои сте доволни - от кои не?
Аз от всички най-харесвам старите кърпички на Памперс. Новите изобщо не могат да се справняват с тях. По-малки и по-... не може да се каже по-груби, но старите ми се струват по-нежни.
Нивеа са много сухи според мен. Позлвах и Дайперс - по-груби и доста по-миризливи.
Летото си бях харесала и едни Baby Crema. По качество не отстъпваха на Памперс, но пък бяха на цена 2.60-3.00лв. После обаче им направиха малко по-лъскава опаковка и вътре кърпите станаха някаква отврат. 1-2 пъти съм купувала и други по-евтини кърпички, но всичките миришат ужасно силно и не смея да ги ползвам за Деничка, така ги ползвам за забърсване на всичко друго, за което се сетя.
Накрая пак ползвам Памперс. За съжаление вече новите, защото старите не се намират.
Как е при вас?



Тема Re: Мокрите кърпички.нови [re: Keнra]  
Автор Xoли (мама)
Публикувано03.03.05 23:50



И аз съм най-доволна от Памперс, аз пък досега не съм попадала на новите Още в началото ползвах едно-две пакетчета от едни гръцки, на които за съжаление не се сещам името, те също никак не са лоши и бебо ги понасяше добре. Голямата им опаковка обаче е 5 лева, а Памперс ги намирам и по-евтини Веднъж взех Нивеа и Алекс се подсече Може и да не е било от кърпичките, но не повторих



Тема Re: Мокрите кърпички.нови [re: Xoли]  
Автор lavender (пристрастен)
Публикувано04.03.05 00:07



v nachaloto polzvah Nivea,posle minah na MOlfix .I dvete marki sa hubavi i niamam oplakvania.



Тема Re: Мокрите кърпички.нови [re: lavender]  
Автор mama_na_misho (непознат )
Публикувано04.03.05 00:32



Искам да да един глас за по-евтините кърпички, аз позвам едни Fresh and Soft, оранжева опаковка, струват 2.5лв. Аз живея да пазар Герена, купувам си ги от едно магазинче на Ганчев на пазара, има ги и по сергиите. Пробвах и разни други кърпи, но не бях доволна-или са много парфюмирани, или са много тънки, но тези наистина са добри. Пробвайте ги, препоръчах ги на моя приятелка и тя вече само от тях си купува.



Тема Re: Мокрите кърпички. [re: Keнra]  
Автор myrzelana ((bibi-mama X 2))
Публикувано04.03.05 08:48



Krem Nivea



Тема Re: Мокрите кърпички.нови [re: myrzelana]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано04.03.05 09:15



Ползвала съм много видове, но напоследък съм се спряла на Baby Wipes с Vit E. Купувам ги от една търговийка до нас за 2,20 лв. Вътре са 80 бр. и определено нямаме оплаквания.



Тема Re: Мокрите кърпички.нови [re: Keнra]  
Автор ruja72 (непознат)
Публикувано04.03.05 10:14



И Нивея и Памперс не са лоши- особено тези за чувствителна кожа. Ама миризмата не ми харесва особено като се смеси с тази на акито. Най-харесвам едни кьрпички на една верига супермаркети разпространени в цяла Европа carrefour- че миришат на свежо а и като цена и качество са по-добри и са в малки и компактни опаковки.
Най-евтините кьрпички (куча марка) миришат на евтин одеколон ама понякога сьм ги ползвала - не дават алергия.




Тема Re: Мокрите кърпички.нови [re: Keнra]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано04.03.05 10:28



след като изпробвах всички видове марки, които намерих на пазара харесах най-много тези на Нивеа и вече само такива купувам :)

Ники 24.11.04 г.

Тема Re: Мокрите кърпички.нови [re: Keнra]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано04.03.05 11:19



В началото ползвахме на Памперс, сега на Нивеа сините. Розовите нещо не ми миришат хубаво.
Нивеа наистина са малко сухи, особено първите няколко кърпички, за това като ги купя, държа пакета обърнат наобратно до отварянето му и така няма проблеми



Тема Re: Мокрите кърпички.нови [re: Duci]  
Автор Silvita (полудяла)
Публикувано04.03.05 11:40



И аз съм за Памперс. Нови, стари - не намирам особена разлика, честно да ти кажа. Ползвала съм и baby care кърпички, но нещо не ми харесаха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.