Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Откъде ги купуваш?нови [re: Duci]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано02.03.05 19:01



Въпроса ми умишелно е зададен към Биба, мисля си, че май живееше в Германия, та затова чакам да каже, че може и аз да се лъжа



Тема Re: Откъде ги купуваш?нови [re: Slanchezara]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано02.03.05 19:39



Ми аз като първа лепка Извинявам се!
Видях и в профила, Германия е май, дааа.



Тема Re: Новата тактика на Pampersнови [re: tswete]  
Автор maximoci (pepeliashka)
Публикувано02.03.05 19:47



Защо не пробваш да го слагаш по-високо?Малко над пъп4ето?Да не би да му е малък този номер памперси,които ползвате?



Тема Re: Новата тактика на Pampersнови [re: maximoci]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано02.03.05 19:51



Пробвала съм, пак може да пробвам. Алекс е около 10 кг, а те са май между 9 - 18 кг. Така че... Току що таткото се опитва да ме убеди, че памперсите са започнали да пропускат преди малко повече от месец. Но на мен всичко ми е едно вече



Тема Re: Новата тактика на Pampersнови [re: Kapиммa]  
Автор matiya (MAMA NA DAVID)
Публикувано02.03.05 21:22



Az kato se rodi sina mi zapochnah s obiknovenniq pampers no mnogo mi propuskashe,sled tova si kupih ot "NOVIQ"koito veche vaobshte ne e nov,za CRIIZERS govorq i da vi kaja polzvam go veche 5 meseca i nqmam edin propusnaliskam da kaja che jiveq v usa ne v bg,no kato gledam kartinkata na Duci sa sashtite,samo che tuk i opakovkata im e dryga,lilava a ne zelena.
I oshte neshto da dopalnq che nqmat lastiche na garba a samo na krilcata,po tanki sa mejdu bedrata,s voveche gel i moje bi poveche aloe tai kato mirishat dosta po silno ot starite.



Тема Re: Новата тактика на Pampersнови [re: tswete]  
Автор new* (непозната)
Публикувано02.03.05 23:58



Аз им стачкувам на Памперс от доста месеци. ПРедлагам на вас същото.



Тема Re: Новата тактика на Pampersнови [re: new*]  
Автор __milena__ (непознат)
Публикувано03.03.05 05:13



и какво купуваш вместо pampers?

-------------------------
Катето - 9.04.2001
Кирил - 16.03.2004


Тема Re: Новата тактика на Pampersнови [re: tswete]  
Автор Di2 (мама на двечки)
Публикувано03.03.05 08:31



И аз да се оплача от Памперс, направо съм бясна от няколко дни. Специално сега погледнах къде са проиведени, мислех си че сигурно са в Мексико, ама си пише че са произведени в USA. С голямата ми дъщеря бях много доволна от Памперс Круизър, точно от този новия за който говорите. Общо взето ги редувах ту купувах от круизърите, ту от Huggies suprime, които най ми харесваха от Huggies. Памперс Круизър почват от 3 номер, щото уж са за бебета които вече пълзят. Та сега малката ми дъщеря вече стана за трети номер и взех че купих цял кашон от тях. Още първия протече. Бeше мокра отвсякъде, хем не беше стояла много с него. Дори и да не протече пък, стои влажен от външната страна, само веднъж сигурно да се изпишка и той набъбва ужасно и се издува много. До преди тях бяхме с Huggies suprime, тройка, изкарваши си цяла нощ, сега с тези не може, още първата нощ беше цялата мокра. Явно си е до партида, щото преди с голямата ми дъщеря пък бях попаднала на Huggies, дето така бяха влажни от външната страна. Ей затова вече големи кашони пак няма да купувам, нищо че излизат по-евтино, малките поне и да не ми харесат свършват бързо.



Тема Re: Новата тактика на Pampersнови [re: Di2]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.03.05 09:49



Мдааа, аз започнах с Памперс, но много ми похвалиха Huggies и реших да ги пробвам. Вечно му беше влажо бодито долу при копчетата и се отказах. Пробвах и Либеро, и Дайперс, те пък изпускат от към лепенките нощем. Дали защото са по-тесни самите лепенки, не знам. Сега пак сме си на Памперс, но с удоволствие бих ги сменила с друга марка, но явно трябва да са широки лепенките. А аз не знам да продават друг модел в Бг.
Една приятелка ще си идва от Щатите и ме пита дали искам нещо. Щеше ми се пакет Pampers да ми донесе за сравнение, но май няма смисъл



Тема Re: Откъде ги купуваш?нови [re: Slanchezara]  
Автор Biba ()
Публикувано03.03.05 14:22



Да в Германия съм, но това не означава, че памперсите които се продават тук са и тук прозведени и пакетирани. Както и доста други фирми и памперс са прехвърлили голяма част от производството си в евтините държави (за по-евтино) и от тук само дърпат конците. Така че това че някои памперси са правени в Турция или в някоя друга държава на изток не ги прави автоматически по-лоши, другаде ще да е проблема...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.