Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови  
Автор _rozi4ka_ (непознат )
Публикувано17.02.05 22:21



Решила съм да раждам в АГ болница, но още не съм избрала лекар. Може ли да ми препоръчате някой лекар от същата болница, от който сте доволни?



Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови [re: _rozi4ka_]  
Автор merry (незапознат)
Публикувано17.02.05 22:47



Др Танев!
Изключително мили хипнотичен човек
Аз не го познавах но още при първата ни среща ми вдъхна такова спокойствие - все едно с години сме се познавали
А и като гледах в последствие с какъв респект се отнася към него персонала от болницата ..... мисля че е добър избор



Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови [re: _rozi4ka_]  
Автор iva_mar (непознат)
Публикувано17.02.05 23:51



Д-р Георги Георгиев,той е от хората родени да бъдат лекари.Направи всичко възможно да родя бързо и без проблеми, невероятен човек е, спокоен и много отговорен.Непрекъснато беше до мен, а след това всеки ден идваше да ни види как сме.Такова внимание не съм очаквала да получа и като сравнявам с първто ми раждане в Окръжна болница,това беше песен.Винаги ще съм благодарна и задължена на Д-р Георгиев,сега продължавам да ходя на прегледи в кабинета му.
Дано има повече лекари като него.


Далия 03.12.2004
иван 06.03.1999



Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови [re: merry]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано18.02.05 00:01



Аз раждах при Танев, дори писах в БГ-Мамма ( сайта) за него. Невероятен човек и специалист. Благодарение на него и аз и момченцето ми ( вече на почти 2години) сме живи и здрави. С две ръце ти го препоръчвам!



Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови [re: _rozi4ka_]  
Автор nickless® (няма да кажа !)
Публикувано18.02.05 11:23



ами няма да те изненадам явно - Танев. И аз съм много доволна. Доста операции съм претърпяла, но така спокойна на нито една не съм отивала. Успява да ти вдъхне доверие от пръв поглед. Пък и добре си върши работата.



Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови [re: _rozi4ka_]  
Автор Shturcho (Катеринина мама)
Публикувано18.02.05 12:03



Здравей,
аз юни месец раждах на ВИП етажа в АГ - Варна. Много съм доволна от отношението и на лекарите и на акушерките. Аз раждах при д-р Александров, но всеки ден на визитация минаваше и д-р Танев - невероятно внимателни и отзивчиви. А за акушерките думи нямам - на раждането беше Миевска, но докато лежах се запознах с всички - не мога да кажа лоша дума за никоя от тях. Особено като ги сравнявам с тези в неонтологията /имахме тежка жълтеница и ни облъчваха 4дни/. Много отзивчиви, показват, помагат за кърменето.
Хигиената беше на много високо ниво, санитарката минаваше по няколко пъти на ден.
Хубавото ако раждаш на ВИП етажа е, че може да ти идват на свиждане по всяко време на деня, дори може да остане да спи при теб някой :-).
Цената за нормално раждане и 4дни престой беше 400лв., според мен си заслужаваше.

Леко раждане



Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови [re: Shturcho]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано18.02.05 12:12



За 400 лв за три дни остава и да не си доволна.....

Аз пък съм наплашена от АГ и ако втори път ще раждам пак ще избера окръжна.
Там пак ми обърнаха много внимание за половината цена (при това можеше и да не я платя)



Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови [re: Virgo]  
Автор Shturcho (Катеринина мама)
Публикувано18.02.05 12:27



е това е цена, която съм платила на касата на болницата! а не на ръка на някой от лекарите.
Всеки сам си преценява и решава, аз само споделих как е било при мен.

Една позната ражда скоро в Окръжна, изписаха я без да са направили изследване за билирубина на детето!!!! и се сетиха да ги търсят 2седмици след това, а детето е било с упорита жълтеница... ако си бяха направили труда да го изследват, щяха да ги задържат още ден два и да ги облъчват и нямаше да има проблем и да се налага да се пият лекарства.

Но както казах, всеки сам си решава, никого не агитирам.



Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна? [re: Virgo]  
Автор bobolinaaa (обичаща)
Публикувано18.02.05 12:52



Аз не съм плащала и също съм много доволна. Раждах при д-р Атанасов и пак бих отишла да раждам там без да се замисля. Ако не бяха те детето ми нямаше сега да е живо, за което съм им много благодарна. Съветвам те и ако имаш възможност да посещаваш курса за мами, защото си заслужава.
Желая ти леко раждане. ако имаш въпроси пиши на лични. Там ми има и номера в ICQ





Тема Re: Отзиви за лекари от АГ- Варна?нови [re: _rozi4ka_]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано18.02.05 13:21



Аз раждах в АГ-то преди година и половина, сега пак очаквам бебе и честно казано многооооо се двуомя къде да родя този път. Останах с негативно отношение към АГ-то, но това не означава че сега избора ми е лесен. Много се замислям за ВИП стая и друг лекар. Раждах при Заимов първия път. Много внимателен, но вместо да улесни, той усложни раждането ми с една упойка. Затова сега не смея да се обърна към него. Ще следя тази тема с интерес... А на теб успех и леко раждане!

Вики



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.