Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: nickless®]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано12.03.05 21:38



Тук пък ако бебето е на кърма се дават по 5 капки,а ако е на адаптирано мляко-нищо,защото в него са добавени нужните витамини в нужната доза.
А да ви питам,вие как сте с менструацията,защото аз взех да се притеснявам вече.Горе-долу месец и половина нямам кърма а цикълътр хич го няма.Само веднъж ама едно кафяво такова,слабо и за кратко.
Кажете при вас как е...




Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: mimi23]  
Автор nickless® (няма да кажа !)
Публикувано12.03.05 23:02



ами аз не съм китерий защото нямах кърма изобщо. Вече имах 2 цикъла, сега чакам 3-ти ама нещо ми закъснява с 3 дни и съм на тръни. Все си мисля че още се орегулирват нещата .....



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: nickless®]  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано14.03.05 22:56



Ами незнам точно сколко е пораснала главичката, те си го записват и не го казват и понеже ги питах 1000 други неща, не попитах за това.
А теб не те ли е страх че ще го предозираш с толкова ного капки - преполагам знаеш че предозирането е по-опасно от липсата



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: rajceto]  
Автор nickless® (няма да кажа !)
Публикувано15.03.05 08:41



ами все за нещо трябва да повярвам на педиатрите. Водя Славена на 2 паралелно - една по здравна каса и една на частно. И двете независимо една от друга ми увеличават дозата. Така че си мисля че е нормално. А главичката в началото трябва да расте по около 1см на месец. Аз си записвам винаги обиколката на глава, гърди и всичко дето чуя че си казват там.



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: nickless®]  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано15.03.05 10:42



Wse pak mi se struwa mnogo 5 kapki, ama ti si znaesh



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: rajceto]  
Автор nickless® (няма да кажа !)
Публикувано15.03.05 11:22



не пет бе, четири са

Редактирано от nickless® на 15.03.05 11:22.



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: nickless®]  
Автор Eddy (новак)
Публикувано15.03.05 15:12



Здравей.Не се тревожи,ще се оправи детето.Май голяма част от зимните бебета са така.На моята девойка (пие 3 капки) ръбчетата на фонтанелата бяха малко по-меки.Лекарката й обаче реши да не товари черния дроб с повече Вигантол и изписа 10 дни калций ампулки.Обсъди с вашата лекарка този вариант.И разбира се, повече на слънчице.Слава Богу пролетта вече се усеща!



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: Eddy]  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано16.03.05 11:54



тия ампулки как се приемат?



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: rajceto]  
Автор Eddy (новак)
Публикувано16.03.05 12:02



10 броя за 10 дни от 10 ml.По половин ампулка два пъти дневно.Малко са гаднички.Аз ги слагах в сокчето от ябълка.
Спомагали за по-доброто усвояване на вит.Д във Виганола.



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ СЛАДУРКОВЦИ 2004нови [re: rajceto]  
Автор tangeo (mama na Emily)
Публикувано16.03.05 17:42



здравей!!
Ами като нямаш избор, просто го правиш, без да се замисляш много, много. Все пак имам баба и дядо пенсионери на разположение (предимството да родиш на такава възраст:))) , а и работата ми е на 10 минути път от дома (предимството на малкия град:)))
Това е, иначе си е стрес и умора, ама ще свикна...някога:))
Целувки за мъничето!


Емили 1.11.2004
Стефан 15.02.1991


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.