Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: tswete]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано11.02.05 18:46



А Господари на ефира като снимат със скрита камера? Не съм чула някой да им е казал нещо на въпреки.



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: melody_m]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано11.02.05 18:46



Брях... и таквиз чудеса имало!
Да бях видяла аз с очите си подобно нещо, да бях я помляла въпросната женица. Както душа ми не трае, щях нея да сложа на столчето и да чаткам по нейните зъби с лъжицата. Докато припадне. В такива случаи конфронтацията е най-малкото, което може да се направи...
В интерес на истината, когато оставих сина си за първи път при гледачката, ми минаха какви ли не мисли. Но след няколко дни детето протягаше усмихнато ръце към нея от вратата, а на мен помахваше за "чао" и забравих всичко. Те, мъничетата, си показват кой как ги гледа. Да не говорим, че има и баби, и дядовци, и бащи с подобно отношение. Чувала съм какво ли не - една позната ми разказа как цяла година след като третото и дете започнало да заеква и да има бъбречни проблеми се оказало, че бащата го поступва яко, докато нея я няма. Само третото, щото било момче...



Тема Моля те, не адвокатствай на бавачкатанови [re: tswete]  
Автор melody_m (непознат )
Публикувано11.02.05 18:49



Скъпа Цвети,
Ако смяташ, че това е престъпление, моля те цитирай ми кой текст от НК визираш и въобще елементите на кой престъпен състав осъществявам.
Освен това не виждам защо трябва да се трие този постинг- това е само мое право дали ще се уличавам иле не(евентуално) в престъпление.

Понеже боравиш с примери от телевизията ето ти един в моя полза : Господари на ефира е предаване по Нова тв в което често дават заснета със скрита камера някоя нередност в обществото. Сещам се за онази гадателка, която прокле репортера със страшна клетва задето той я снима няколко пъти със скрита камера. И още примери има. Да се чула, че са осъдени?

Хайде, успокой топката (хормоните) вече и не се притеснявай за мен.
Още повече, че не съм тръгнала да се саморазправям с бавачката, което вече ще бъде престъпление.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от melody_m на 11.02.05 18:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от melody_m на 11.02.05 19:01.



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: melody_m]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано11.02.05 18:50



Бе сериозно, защо не пишеш на Господарите? Така повече майчета ще знаят за коя "добра женица детегледачка" стаа въпрос.



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: Чeтa]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано11.02.05 18:56



И аз мисля, че трябва да се даде повече гласност на проблема с детегледачките.
Абсурдно е да се държат така с малки деца



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: tswete]  
Автор ivka1O (Mama na Bobi)
Публикувано11.02.05 18:58



При положение че записът е направен в дома на майката а не в дома на тъй наречената "бавачка"едва ли може бавачката да хукне да вдига врява и прочие.А и плюс това тя е виновна и каквото и да се казва потърпевша в случая е майката а не бавачката.
Лично мое мнение ако на мен ми се наложи да търся бавачка и не я познавам лично нито пък са ми я препоръчали и аз бих и заложила камера чесно.Хора разни от къде да знам аз какво ще прави с детето ми.



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: tswete]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано11.02.05 19:00



Бе какво престъпление, бе?!?! Насилието над дете не е ли престъпление???

Как става така, че в тая държава все на злосторниците правата са нарушени?!



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: melody_m]  
Автор woman (Любяща и любима)
Публикувано11.02.05 19:01



Съжалявам за това, което ти се е случило, но добре че си реагирала навреме.
Според мен, единственият начин да се въведе някакъв контрол върху ясли, градини, детегледачки и пр. са именно такива сигнали. Непрекъснато чувам за какви ли не гадости и в градините. Но, всичко си остава ей така между нас и никой нищо не прави. В България за съжаление трябва някое детенце да загине, че да огледат детските площадки, да стане това в Индиго, че да има контрол в заведенията и пр. И пак са временни мерки.
Аз също съм юрист и не виждам с какво си потъпкала закона. В Конституцията има член за незаснемане и записване въпреки изрично несъгласие... нещо такова беше...
Дайте да съберем всякака подобна информация и да я навираме в лицата на всички съответни институции, докато наистина има поне елементарна сигурност за децата ни.

Редактирано от woman на 11.02.05 19:26.



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: tswete]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано11.02.05 19:10



абе остъй ти таз работа то закона за колко работи си трае,пък едва ли бавачката би вдигнала много шум като види кви ги е свършила,всъщност жената привидно може и да не е лоша ама като е с лабилна нервна система да си търси работа на друго поприще



Тема Re: Ммм, дааааа .....нови [re: Cпacka]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано11.02.05 19:50



Аз съм много доволна от Респивакса. Митака тръгна на ясла през декември, но не е настивал. Е, има течащ нос от алергия, но това не зависи от яслата. Сега си е вкъщи и все споменава за яслата, децата и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.