Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: Grami]  
Автор sara_a (щастлива)
Публикувано11.02.05 12:36



Мислите ли, че ако "назнача" майка си за детегледачка ще се промени нещо в атмосферата на дома ми. Тя очаква съкращение и си мисля че ако и даваме по някой лев (колкото се плаща на детегледачка) ще бъде добре. Пък и и имам доверие.



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: sara_a]  
Автор Grami ()
Публикувано11.02.05 12:39



Ами ще си сигурна и спокойна за детето си - което си е много важно! Бабата съгласна ли е? Ако имате съвместно съгласие - защо ти е да търсиш детегледачка??? Моите и двете баби работят, и аз не мога изобщо за разчитам, пък и майка ми и баща ми доста скитосват - Да са живи и здрави!!!! - това си е тяхно право!
Така че,.....защо не?



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: Grami]  
Автор sara_a (щастлива)
Публикувано11.02.05 12:46



Там е работата, че майка ми не живее в нашия град. Тя живее със сестра ми на 100 км от Варна и трябва да се премести. Това ме притеснява. Тя е съгласна но аз още се чудя дали изобщо да тръгвам на работа или да си изгледам детенцето.



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: sara_a]  
Автор Grami ()
Публикувано11.02.05 12:48



ААА виж, за това не мога да ти кажа
Мъжът ти какво мисли по въпроса? Майка ти у вас ли ще живее? Как се разбираш с нея?
Отговори си на тези въпроси и преценете!



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: melody_m]  
Автор SilverElfМодератор (Celebrian)
Публикувано11.02.05 12:50



Аз лично бих я опухала тая!
Кажи й името де, да не би утре да попаднем на нея и ние...



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: Grami]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано11.02.05 12:50



Божеее! Отървала си се!
Спомням си как щяха да ме линчуват едни хуминистично настроени натури, когато ти дадох съвета да й поискаш фотокопия на документите!

Пътят към ада е постлан с добри намерения.


Тема Re: Как да предупредя?нови [re: melody_m]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано11.02.05 12:59



Абе какви излишни скандали? Пълна конфронтация трябва с такива. Ти ако не предприемеш нещо, тя ще третира и други дечица така.


Bacteria is the only culture some people have.

Тема Ммм, дааааа .....нови [re: melody_m]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано11.02.05 13:01



До колкото се познавам, ако ми се беше случило на мен , тази жена дълго време въобще нямаше да е в състояние да работи поради тежки физически травми!

Много от майките тук знаят за моите патила с бавачките.

Вече книга мога да напиша за това какво би могло да ви се случи, ако имате бавачка вкъщи. И ако не беше тъжно и изнервящо, щеше да е много смешно.

Историята ми е толкова дълга вече, че ще ми трябват няколко часа да разказвам поучителни епизоди. Само ще ти кажа, че с моя каръшки късмет смених точно 5 бавачки. Последната уволних в края на миналия месец. Скъпо удоволствие ми е да плащам по 300 лв. на месец, за да има някой вкъщи, който да къса нервите на всички ни и да ме прави на балък. Окончателното ми мнение е, че да попаднеш на свястна бавачка (пробвах и чрез познати, и чрез агенция) е почти еквивалентно като шанс на голяма лотарийна печалба. При това с едно наум (твоят случай е показателен!).

След дълги преговори, колебания и синхронизация на графици, решихме да опитаме да се справим с помощта на майка ми, баща ми и баба ми. За сега нещата вървят. Само се моля те да издържат, защото аз и с бавачка и без бавачка, все съм на работа по цял ден.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.


Тема Re: Как да предупредя?нови [re: melody_m]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано11.02.05 13:19



Кажи какво точно искаш да направиш и ще ти помогна.



Тема Re: Какво правят бавачките, когато нас ни няманови [re: melody_m]  
Автор mali (отнесена)
Публикувано11.02.05 13:38



Ужас. Аз бих я отвела в най-близкото полицейско управление, заедно със записа!!! Но преди това бих й го пуснала, за да видя какво ще каже. Направо си е за съд, мен као питаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.