Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано10.01.05 14:54



Я да се преброим и да си пуснем тема! Време е вече!
Та така ако има и други бъдещи мами за Август 2005г. да пишат как са!
Моя термин е за 21.08.2005г. Втора бременност ми е. Имам дъщеричка на 1г. и 1 м. а сега ще видим какво ще е!
Хайдееееее да запознаем виртуално бъдещите августинчета!


Деница 5.12.2003г.


Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови [re: irka]  
Автор nevi75 (непознат )
Публикувано10.01.05 16:13



ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ! Моят термин е за 19 август 2003!Приятно ми е да се запознаем![



Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови [re: irka]  
Автор marid ()
Публикувано10.01.05 18:21



Ирка, набърквам се в темата, за да ти честитя;). Нямах интернет известно време и сега виждам чудесната новина - желая ти безпроблемна и красива бременност и прекрасно здраво бебче!
Ако се нуждаеш от стратегически съвети за отглеждане и възпитание на лъвове - насреща съм



Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови [re: irka]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано10.01.05 21:08



Йее, добре дошли на бъдещите АВГУСТИНЧЕТА!
Колко е вълнуващо само! ПРеди една година и ние бяхме на вашия хал! Невероятно! Как лети това време!

Желая ви много лека бременност! Ще ви следя с интерес - защото Августинчетата са ми слабост!


Изживейте невероятни мигове! Ние успяхме много да се сближим с Августинките - ходихме заедно на курсове, правихме срещи всеки месец, докато бяхме бременни... много ни беше хубаво, раждахме заедно - ходихме си на свиждания... после пък почнахме с бебешките срещи... въобще дълга история..... дълга и невероятна! Сега следим с интерес как се развиват нашите малки дечица... Мога да кажа че си станахме много много близки приятелки, защото споделихме най-интимните си изживявания, най-съкровените си мечти...

Мога да ви пожелая, с вас, нови Августинки да се случи същото, та и още по-хубаво!

В архива е пълно с наши теми... пък ако има нещо можете спокойно да пишете в нашата тема на АВГУСТИНЧЕТАТА... за да ви напътстваме, даваме съвети и помагаме както можем!

Лека и безпроблемна! И погалете коремчетата си с много любов от настоящите августинчета!



Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови [re: nevi75]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано10.01.05 21:58



Здравей неви75!
Май засега сме единствените, дано скоро се включат и други бъдещи мами!
Ама май нещо си объркала годините или се лъжа 2003 или 2005г. иначе като гледам термините са ни с разлика 2 дена само! На теб първа бременност ли ти е? Откъде си? Сигурно си била на лекар вече? Става ли ти лошо? Изобщо пиши нещо да споделим изживявания и притеснения около бремеността ни!
Поздрави!


Деница 5.12.2003г.


Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови [re: marid]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано10.01.05 22:02



Благодаря ти марид!
Аз пусках тема ама беше преди седмица и щом не си имала интернет си я пропуснала! Иначе такива ми ти работи стават тук! Ние с таткото решихме да си имаме второ бебче. Планирахме го за зимата ама то стана от първия път та сега живот и здраве ще си имаме лъвче!
Поздрави на Марти!


Деница 5.12.2003г.


Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови [re: Collibri]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано10.01.05 22:06



Благодаря Колибри! Винаги ще има нужда от полезни съвети!

Ами лети времето я! И аз си спомням как ви разглеждах снимките докато бяхте бременни/без да подозирам, че година по-късно и аз ще вървя по вашите стъпки/ а я виж Ели вече станала на 5 месеца!


Деница 5.12.2003г.


Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови [re: irka]  
Автор mumi (новак)
Публикувано10.01.05 22:07



Ире, честито! Ама каква си смела само! Моя термин с Маги беше 21 Август 2003! Е, тя нямаше търпение да излезе на слънчева светлина, та се появи на 25 Юли. Лъвиците са голееееми чаровници!
Желая ти здраве, лека бременност и ако е възможно, помощници!
Хайде, утре на кухнята!



Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.?нови [re: mumi]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано10.01.05 22:21



Благодаря!
Че са чаровници е ясно! Колкото лъвчета познавам нямат равни - сладурчета са големи! А Маги е достоен техен представител с тази чаровна усмивка и лъчезарни очички!
Поздрави и доскоро!


Деница 5.12.2003г.


Тема Re: Има ли бъдещи мами за Август 2005г.? [re: irka]  
Автор bobiiiii (непознат )
Публикувано11.01.05 11:41



Да се включа и аз-термина ми е на 2.08.,но 100% ще съм секцио така,че е по-вероятно да съм юли,живот и здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.