Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: toutou]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано08.02.05 12:04




Честито на малката сладка Яна и от нас. Да е послушна и добричка все така

Момичета, и на мен много ми се иска да направим една среща, но първо май е хубаво поне малко да се затопли, после аз мога само събота или неделя ( заради работата ). Предполагам, че таткото ще склони да ни докара, стига обаче да не е бил нощна смяна и да трябва да спи.... Абе много е сложно, но аз лично много искам да направим една среща.
Мишенце, все се каня да питам- срещата в България в кой Macdonalds беше? На мен ми е много близо този на Окръжна, когато съм на работа-ако е била там, жалко, че не съм разбрала поне да видя бебоците Иначе на Бобче новите снимки, на които е прав (зад някакви чехли де) са безкрайно сладурски. Целувки на всички







Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: мeчo пyx]  
Автор Xoли (щастлива)
Публикувано08.02.05 12:30



Честито на Яничка и от нас с Алекс!
Да е здрава, усмихната, спинкаща, папкаща и добричка



Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: мeчo пyx]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано08.02.05 13:03



Беше на МакДоналдса Младост 2.... пак си можела да дойдеш ... да де да знаем, че си наблизо



Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: Slanchezara]  
Автор annivo (Ани)
Публикувано08.02.05 14:09



Мила Туту,да ти е жива и здрава Яничката.Нацелувай я и я намачкай от мен.


Момичета,започнахте ли даването на риба и ако може да ми похвалите някои рибни пюрета за Дилянката,че тя милата още не знае какво е това риба




Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: мeчo пyx]  
Автор nad_tab (Надя)
Публикувано08.02.05 16:48



Момичета, днес бяхме на консултация... оказа се че имаме атопичен дерматит... е... няма болест дето не ни подмина.. само дето не сме настивали досега... от родилното почнахме със стафилококи, после пикочна инфекция.... после защо побелявали майките...
Лекарката отсече... хранително е... но то и се появи през декември, когато 10дена пихме антибиотик, а тогава беше само на кърма
Добрата новина е, че сме наддали само 150гр., което в нашия случай е добре... не сме от най-слабичките. На височина сестрата каза, че не сме пораснали, но не ми се вярва... Алекс визуално се е източила... или пък се заблуждавам Сега сме 9.650, 68см.
Питах я за количеството пюре и каза че е нормално бебка на осем месеца да изяжда около 220гр., но след като се засища със 190, да си карам на 190. Каза също че мога да и давам 190гр. пюре и някакъв плод, не повече от 50гр.




Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: annivo]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано08.02.05 16:53



Аз дадох на Семпер картофи с риба калкан, ама немога да кажа, че внесоха голям фурор
Иначе една мама в градинката похвали някакво на Ганчев, ама тях Софи по дефиниция не ги яде



Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: nad_tab]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано08.02.05 16:57



Ама дерматит или екзема?
На Софи също й откриха, ама екзема. То можело това да се появява от студ, препарат... и т.н.
Нас ни лекуваха с елоком (3-4 дни) и ни препоръчаха Мустела за атопична кожа (много е добър крема, ама е 26 лв, но поне е пестелив). При Софи хванах от какво е, оказа се причина любимото ни агнешко на ХИП (има мляко вътре) и аз страдам.... ама какво да се прави...



Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: Slanchezara]  
Автор nad_tab (Надя)
Публикувано08.02.05 17:15



Незнам... мойта педиатърка, като го видя, каза да го мажа с Елком и Ексипиал. Тогава я попитах, а това ли е атопичен дерматит? Тя отговори, да. Абе с ченгел трябваше да и вадя думи от устата
Ако искаш ще го снимам, като се събуди Али и ще ви го покажа. Представлява лишейче на ръчичката.




Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту!нови [re: nad_tab]  
Автор мeчo пyx (еми)
Публикувано08.02.05 17:51



Я дайте малко повечко информация, ако е възможно де Какви са симптомите, какво се забелязва, че аз за първи път го чувам.
Иначе дано Алексче бързо да се оправи






Тема Re: Честит мини рожден ден на Яничка на Туту! [re: мeчo пyx]  
Автор Adi_75 (мама на Никол)
Публикувано08.02.05 20:13



Честито на малката принцеса, много да слушка мама за да има време за насда е жива и здрава....

момичета аз ще съм в БГ от 6 март до 3 април и където и да се организирате идваме с Никол.....на нас все ни е далече, но ще разчитаме на родата да ни вози. Моля ви кажете ми в тази връзка използувате ли столче за кола в БГ за бебчовците- тук е задължително но не ми се ще и стол да нося а от друга страна как ще я возя с колата. Благодаря ви за помоща

целувки на всички





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.