Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Технически въпрос-миене на дупе?нови  
Автор Lichinka ()
Публикувано06.02.05 17:14



Здравейте,
досега миех дупето на бебо при смяна на памперса като го държах с една ръка над мивката, а с другата сапунисвах и плакнех. Добре, ама взе, че много ми натежа напоследък, а и много мърда и ме е страх да не го изпусна. Ясно е, че не може да се продължава така, но не мога да измисля как да става работата. Споделете опит, моля ви!
Благодаря!





Тема Re: Технически въпрос-миене на дупе?нови [re: Lichinka]  
Автор Adelle (на Борис)
Публикувано06.02.05 17:21



Здрасти, ами аз го миех Бобко по описания от теб начин, докато стана на 3-4 месеца. След това ми натежа и се принудих да го мия над един голям леген - не ми беше много по вкуса, но не се сетих за друг начин. Откакто стои изправен, го мия с ръчния душ.



Тема Re: Технически въпрос-миене на дупе? [re: Lichinka]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано06.02.05 17:21



Ако е от нормалните мивки в банята, просто го сложи да коленичи в мивката и мий.
Ако е от големите циментови бг мивки с плочки: сложи един леген вътре, и бебо в легена по колене.

Друг вариант - само леген да коленичи в него, а ти си напълни едно канче топла вода и поливай.

ПП И аз така миех моята. Някак си не можах да свикна с мокрите кърпи вкъщи (при наличието на вода).



Тема Re: Технически въпрос-миене на дупе?нови [re: oтвopeнa]  
Автор anaili (samoten)
Публикувано06.02.05 17:29



Друг вариант слагаш стол и стъпваш с левия крак на него. Тка коляното ти ще е фопълнителна опора



Тема Re: Технически въпрос-миене на дупе?нови [re: Lichinka]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано06.02.05 17:52



И аз така миех Деничка! Наистина почва да тежи ама някак си издържах и като поотрасна започнах да я слагам леко да стъпва в мивката и бързо миех дупето! А сега вече стабилно си стои права в мивката и аз си я мия най-спокойно. Аз я мия в мивката в кухнята, че ми е по-удобна и също го правя при всяка смяна на памперса, но със сапун само когато е наакана а в другите случаи само изплаквам с водичка! А и да те успокоя, че то постепенно се свиква с тежестта на детето а и заякваш!


Деница 5.12.2003г.


Тема Re: Технически въпрос-миене на дупе?нови [re: Lichinka]  
Автор ROSl ()
Публикувано06.02.05 18:09



Аз и до сега мия на Жики (1.5г.)дупето на мивката. Иначе го къпем във ваната с подвижния душ.


Живко-18.09.03.
Божидар-22.01.05.


Тема виждате ли това ,което и аз ?нови [re: Lichinka]  
Автор ROSl ()
Публикувано06.02.05 18:16



темата на Lichinka - видяно - 0 , мнения - 5 ???????


Живко-18.09.03.
Божидар-22.01.05.


Тема Re: виждате ли това ,което и аз ?нови [re: ROSl]  
Автор bez_men (мама на Искрен)
Публикувано06.02.05 18:34



Мда !





Тема Re: виждате ли това ,което и аз ?нови [re: ROSl]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано06.02.05 19:10




Нали работят нещо по дир-а, може да има бъгчета



Тема Re: Технически въпрос-миене на дупе?нови [re: Lichinka]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано06.02.05 21:33



Добре де, не може ли понякога дупето да се минава само с мокри кърпички? Имам спомени, че една позната така правеше, а вечер къпеха бебето изцяло.


Seen it all, done it all, can't remember most of it.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.