Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За бебешките гащеризонинови  
Автор miladarling (февруарка)
Публикувано29.01.05 21:34



Здрвейте
искам да ви питам
преди малко ни донесоха доста бебешки дршки ползвани,но доста запазени/то пък колко може да са износени за един два месеца/
но ми прави впечатление че на гащеризоните има копчета отзад на гърба
Аз като избирах гащеризони гледах всичките да са с предно закопчаване "да не убива на бебето"
споделето вашия опит-това че копчетата са отзад пречи ли по някакъв начин на бебоците?



Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор Biba ()
Публикувано29.01.05 22:26



И аz имах едно-две такива с копчета на гърба (подарък), но не ги облякох никога на бебето, zаЩото ми се струваШе, че Ще са неудобни...



Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор shali (с Евче)
Публикувано29.01.05 22:29



Не се притеснявай за копчетата на гърба.Първите 2-3 месеца бебето така или иначе трябва да го слагаш да спинка на една страна, така че нама как да му убиват на гръбчето.Пък и дори да са за по-голямо бебче, отдолу пак ще облечеш някакво боди, да не е съвсем на голо.По този начин ще омекотиш ръбовете от копчетата и няма да ги усети даже.
Леко раждане и здраво бебче.



Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано29.01.05 23:25



И според мен не пречат! Все пак това са малки копченца а не някакви груби и огромни копчета които да пречат. А и ти сама ще прецениш като облечеш бебето!


Деница 5.12.2003г.


Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано29.01.05 23:31



На бебето не му пречат, обаче на мен ми бяха неудобни тия дрехи със задно закопчаване, защото накрая на обличането трябваше да го слагам Цоко по корем за да ги закопчая, а той милия така пъшкаше и се мъчеше, че ми беше жал и изобщо не му обличах такива. Обаче пък щом са ти ги дали, нищо не ти пречи да ги ползваш... то може и да го гушнеш и тогава да ги закопчаваш, ако и твоето бебе вижда зор да стои по корем, като моето :)))



Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано30.01.05 10:16



Аз също започнах да ги употребявам едва след като Дени направи 2 месеца (или там някъде) и можеше да стои по коремче. После пък ми станаха любими, защото често долната дрешка имаше също копченца, но отпред. И така е сигурно, че няма да се наслагат и да убиват.
Леко раждане!!!!



Тема За бебешките гащи - откога?нови [re: miladarling]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано30.01.05 10:29



Откога се слагат гащички на бебето? И има ли смисъл от тях, докато малкото човече не проходи?


Seen it all, done it all, can't remember most of it.

Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано30.01.05 12:20



Няма никакъв проблем. Отначало бебето спи настрани. после пък почва да се обръща само по корем. Имали сме такива дрехи, аз си мисля, че ако копченцата убиваха, все щеше да реве и да се сърди, а сьщо ако ги усещаше през бодито, щяха да му се отбелязват на гръбчето, пък такова нещо няма изобщо.
Единствено тати не можа да се научи кой гащиризон как се облича и понякога му е обличал копченцата отпред, а картинката с мечоците - на гърба



Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: Firebird]  
Автор AVA27 (Gabriel20.09.04)
Публикувано30.01.05 12:51



И аз имам няколко такива за сина си.Копчетата са от тези тик-так ли се казваха,за да се закопчават лесно,само със щракане.Много добре са изработени(не са български,незнам дали това има значение) и не му убиват.ХАресвам този род гащеризони,защото са много удобни от гледна точка на това,че дрехите не се надигат нагоре и кръста не се оголва.



Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: Keнra]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано30.01.05 12:58



Дени е родена на рожденния ден на големия ми син




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.