Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: [desi]]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано30.01.05 15:15



Еееее! Ама направо не е честно! Аз трийсе и кусур години съм на този свят, а познавам (при това виртуално) само един човек роден на моята дата. А Деничка е само на 6 месеца и се появява вече ПЕТИ сърожденденник!!!
Явно е много хубава датата, щом на щъркелите им е толкова гот точно тогава да носят бебета.



Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано30.01.05 15:15



Пробваш, ако на бебо му е некомфортно не обличаш повече, ако му е удобно, не виждам проблем. Не са някакв огромни копчета като на балтон, че да убиват я!



Тема Re: За бебешките гащи - откога?нови [re: geminarius]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано30.01.05 15:17



Ние още гащи не сме обували (Деничка де). Мисля, че времето на гащите ще дойде когато се раделим с памперса.



Тема Re: За бебешките гащи - откога?нови [re: Keнra]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано30.01.05 15:25



Добрин се е залетял да сме купили гащи отсега, а аз дори не съм виждала за новородени, та реших да питам.
Цункай дупето на Деничка от мен.


Seen it all, done it all, can't remember most of it.

Тема Re: За бебешките гащи - откога?нови [re: geminarius]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано30.01.05 15:45



Задачата изпълнена! Дупето нацелувано.

Купете й на момата гащи пък. И ние си имаме едни подарени. С някакви картинки и розови хърбалички . Много са сладурски! Но има време и за тях.



Тема Re: За бебешките гащи - откога?нови [re: Keнra]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано30.01.05 16:02



Ох, само гащи липсват сега В нас прескачаме кашони, биберони, всички чаршафи, дрехи, завивки за бебето са скупчени в коша за пране и чакам Добрин да сглоби скрина (гардеробът от вчера е готов, а мебелите са в нас от септември! ), за да мога да почвам да прибирам и подреждам.
Има да се купуват корито, поставка за него... гащите да чакат.


Seen it all, done it all, can't remember most of it.

Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано30.01.05 16:36



И аз имах два с копчета на гърба, но не съм забелязала у Марто признаци да не му е удобно (а специално следях за това).



Тема Re: За бебешките гащеризонинови [re: miladarling]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано30.01.05 19:22



тъй като слагах и 2мата да спят по корем от раждането, на мен такива гащеризони ми бяха много удобни.


борис 10.06.2001
виктор 10.02.2003

Тема Re: За бебешките гащи - откога?нови [re: geminarius]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано30.01.05 21:43



Гащички съм обувала на Дени само лятото когато е била с рокля, за да не се вижда памперса, някакси по-добре ми изглежда! Но иначе само бодита и до сега /вече е почти на 1г.2м./. Гащичките ще трябват като се свали памперса!


Деница 5.12.2003г.


Тема Re: За бебешките гащи - откога?нови [re: geminarius]  
Автор Biba ()
Публикувано30.01.05 23:10



Аz преди да родя купих 2 чифта гаЩи но така и не се наложи да ги сложа и вече със сигурност Ще са малки. Караме само с бодита zасега...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.