Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Д-р Улевиновнови  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.01.05 13:58



как може да се прегледа дете при него? търсим телефони

благодарим предварително

Редактирано от DarkCat на 29.01.05 14:15.



Тема Re: Д-р Оливиновнови [re: DarkCat]  
Автор sweetkids_mama (мислеща)
Публикувано29.01.05 14:07



Извинявай, че ще те поправя, но понеже фамилията е малко особена, често се бърка: името е Улевинов. Навремето е преглеждал Косьо в детската поликлиника към Медицинска Академия, но за съжаление не помня никакви телефони.

Константин, 16.06.1998
Зорница, 6.09.2002


Тема Re: Д-р Улевиновнови [re: sweetkids_mama]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.01.05 14:14



няма нищо. свекърва ми навремето е водила големия син и бяхме много доволни

тъй като малкия брат има съвсем същата трета сливица /всъщност, той е като точно копие на брат си във всичко/ искам да го заведа. обаче искам тел.

дано някой пише

ПП : Поправих името в заглавието на темата. по-добре да се поправя от рано

Редактирано от DarkCat на 29.01.05 14:17.



Тема Re: Д-р Улевиновнови [re: DarkCat]  
Автор ina_k (:-))
Публикувано29.01.05 17:53



923 04 29
Приема всеки ден от 11 до 13 часа

Прегледите са без записване. Отиваш на място и чакаш. Става сравнително бързо. Кабинетът му е в детската клиника, жълтата до МД. Прегледът струва 10 лева, ако е първичен и 5 лева, ако е контролен. Не работи с направления.

Редактирано от ina_k на 29.01.05 17:59.



Тема Re: Д-р Улевиновнови [re: ina_k]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.01.05 18:16



благодаря за подробната информация.

само още нещо да попитам - той е здрав в момента, сега ли да го водя или??



Тема Re: Д-р Улевиновнови [re: DarkCat]  
Автор ina_k (:-))
Публикувано29.01.05 18:53



Ами аз го заведох, след като обиколих няколко некадърници. Добре, че ми го препоръчаха. Прегледа го и му направи промивка, защото каза, че има секрети, които се стичат отзад, а ние няма как да ги видим. Каза ми да дойда пак до края на месеца и вторият път само го прегледа и каза, че вече е добре.
На твойто детенце какво му е точно?



Тема Re: Д-р Улевиновнови [re: ina_k]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.01.05 18:57



като хване хрема и му се възпалява третата сливица и го боли ушенцето. хремата става адска, а при нормален преглед се вижда че само третата сливица е увеличена

аз знам че това минава след една определена възраст, но ми се иска да го прегледа специалист, забравила съм как точно лекувахме брат му.

от както ходи на ясла е хванал няколко хреми и веднага се възпалява тая трета сливица.



Тема Re: Д-р Улевинов [re: DarkCat]  
Автор ina_k (:-))
Публикувано29.01.05 19:07



Познато ми е, за съжаление.
Аз затова го спрях Митко от ясла. Сега, в понеделник мисля пак да го пусна. Дано да не се разболее пак.
Заведи го, ако искаш. Поне да го погледне.
Харесва ми този доктор, защото много добре се държи с децата. Аз първият път, като заведох Митко и като му правиха промивката се разплаках, защото ми стана много жал и не можах да издържа. Този човек като се притесни и започна да ме успокоява. И сестрата и тя. И вторият път викат, а, ето я майката, дето плаче.



Тема Re: Д-р Улевиновнови [re: ina_k]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.01.05 19:24



ще го заведа, вероятно в понеделник.

от почти 10 дни е добре /да чукам на дърво/ и много се притеснявам да не почне пак да боледува.



Тема Re: Д-р Улевинов [re: DarkCat]  
Автор ina_k (:-))
Публикувано29.01.05 19:27



Успех!
Пиши после дали си доволна.
Колко беше голям?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.