Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Има ли бебчовци Септември 05 :)нови  
Автор мapycя (непознат)
Публикувано13.01.05 16:50



Здравейте! Оскоро разбрах че ще ставам мамче. Сега след като стреса мина започва истинсакат радост. Във вторият месец съм а терминът ми е на 10.Септември. Питам се има ли и други тук с бебоци планирани за Септември?
Чакам Ви да си полафим.



Тема Re: Има ли бебчовци Септември 05 :)нови [re: мapycя]  
Автор AVA27 (Gabriel20.09.04)
Публикувано13.01.05 18:43



Най-после излязоха и новите септемврийки!
Аз съм от тазгодишните(2004 де...)
Гледам,че май още няма осъзнали се,ама може и да не са разбрали,че чакат бебчета,спокойно,ще се появят една по една:)
Успех и лека бременност ти желая и здраво бебче накрая!



Тема Re: Има ли бебчовци Септември 05 :)нови [re: мapycя]  
Автор esbere ()
Публикувано18.01.05 16:33



Здравей,
Толкова се радвам за теб, ЧЕСТИТО! Аз съм в 6 г.с. и сигурно ще си имаме септемврийска муцунка, като теб, живот и здраве, толкова съм щастлива. На 13 януари бяхме на първия преглед в Света София, където се видя плодното сакче. Сега вземам малко лекарства понеже матката ми е силно стегната и трябва да се поотпусне. Още не сме избрали лекар, който да ни следи. Ти към коя болница си се насочила, минаха ли ти първите прегледи?



Тема Re: Има ли бебчовци Септември 05 :)нови [re: esbere]  
Автор мapycя (непознат)
Публикувано20.01.05 14:25



Привет привет!! ЧЕСТИТО И НА ТЕБ!!!
Радвам се че се появи първата мама! Аз бях вече на първи преглед за да се установи плодния сак. Изписаха ми само фолиева киселина - женският витамин.
Иначе е рано все още за другите изследвания - вторият ми преглед гинеколожката ми гонасрочи за 27.01. Тогава вече трябва да се е появило сърчицето на моето сладурче след което се започват изследванията. Иначе бременноста ми предполагам е лека все още не повръщам а съм в 7 г.с.
При теб как е? Коя бременност е това? При мен защото е първа - на 23г. съм.
Определихме с докторката и термина - 10 Септември.
Аз съм от Стара Загора и няма как да си избирам болницата - имаме си само едно място където може да се ражда РОДИЛНИЯ ДОМ а то повярвай ми е под всякаква критика. Сега прочвам едно място в Пловдив - клинака ТОРАКС, частна е но раждането там пък е 800лв. Добарата страна е че три дни си като принцеса - отиваш само с големия корем и дамската чанта, епидуралната упока не е табу за тях така че раждането е обезболено, а за условият нама и да коментирам - все пак цената говори!!!

Само трябв ада навия таткото, но мйсля че за каузата няма да ми откаже.

Е ами това е засега от мен.Ще чакам развитие и от теб. Няма нищо по-хубаво да споделяш такива важни моменти които тепърва ще предстоят :) :) :)



Тема Re: Има ли бебчовци Септември 05 :)нови [re: мapycя]  
Автор cveti_3 (непознат )
Публикувано25.01.05 10:43



Здравейте и честито!!
Ей браво на вас има и щастливки , които не им се повръща!! На мен ми се гади денонощно от 5г.с.
Вчера бях на преглед и ми казаха , че вече съм в 9. Видях на видеозона и сърчицето на детенце невероятно е .
Вие избрахте ли си наблюдаващ лекар?? В клуба намирам много имена на лекари за раждането, но някак си никой не споменава следящите бремеността лекари. Ако някои има препоръки ще съм много благодарна.
Терминът ми е за сега 01.09 .


Редактирано от cveti_3 на 25.01.05 10:43.



Тема Re: Има ли бебчовци Септември 05 :)нови [re: мapycя]  
Автор tania74 (мама)
Публикувано25.01.05 14:10



Здравей мамче!
Леко бременеене и едно класиво бебче!
Аз миналата година раждаж в Торакс- вярно е бях принцеса за 3 дни! Пожелавам на всички мами да се почустват така покрай раждането си!
А да не говорим , че когато родих баткото преди 8 години в обикновена болница лепна стафилококи за цял живот и първите месеци бяха кошмарни. Сега с бебо този проблем изобщо не бе на дневен ред /именно и заради това избрахме Торакс/. Дано успеете да си го позволите!!



Тема Re: Има ли бебчовци Септември 05 :)нови [re: мapycя]  
Автор tonesa (непознат )
Публикувано25.01.05 14:41



Здравейте! Терминът ми е за 6 септември, по мои изчисления, защото докторите не могат много точно да определят в коя седмица съм, така че мога да се присъединя към вас Аз съм на 25 години и ще ставам мама за първи път. Ще се радвам ако можем да си помогнем взаимно. На 31 януари лекарката ми ме вика, за да чуем сърчицето на бебето. Не мога да ви опиша как се притеснявам. Надявам се всичко да е наред. Стискайте ми палци.
Пожелавам на всички Ви леко бременеене!!



Тема Има за към 20 септ.нови [re: мapycя]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано25.01.05 16:23



Здравейте на всички. Току що разбрах че ще ставам татко. Видях го и на екрана .
От Стара Загора сме и ние. Какво е "7г.с." Седма седмица ама каква??
Ще ги науча аз тия работи :)



Тема Re: Има ли бебчовци Септември 05 :)нови [re: tonesa]  
Автор cveti_3 (непознат )
Публикувано25.01.05 16:56



Хей tonesa не се притеснявай всико ще е ОК.
Аз също се притеснявах , а то се окза за сега съвсем нормално.



Тема Re: Има за към 20 септ.нови [re: bratovcheda]  
Автор мapycя (непознат)
Публикувано25.01.05 17:30



не мога да повярвам че се появи и първият ни татко . какво мога да ти кажа за начало освен едно голямо честитоооо!!
Радвам се че намерих и бъдещи родители от Стара Загора.
Сега за тези т. нар. "г.с. Питаш ли ме и мен допреди няколко седмици изобщо не можех да произнеса този термин - нарича се гестационна седмица и означава седмицата в която навлиза развитието на плода. През раличните гестационни седмици развитието на бебето преминава през различни фази. Какво точно е гестационен обаче мога да ти обясня в петък. Защото на 27 т. ей сега в четвъртък вечер съм при моятя лекарка Цонева на втори преглед. Бебо вече ще има пулс и ще го видим колко е пораснал.

Пишете и вие с твоето мамче как се развивате. И не забравяй че тя има нужда от теб най-много в този момент така че не и спестявай внимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.