Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: МЕДнови [re: Пaлмиpa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано29.01.05 17:55



Не се и опитвам, имам си PhD където ми трябва. Може би информатора ти е пропуснал точно тази подробност, не че ми пука. А споровете с теб винаги минават на лична основа, защо ли?
Вярвам, че мъжът ти разбира от алергии. Попитай го. И ако каже и той, че алергията не се предизвиква, ако я нямаш - вдигам ръце.

П.С. Видях, че всъщност вече си го питала. Нямам какво да добавя


Редактирано от Millena на 29.01.05 18:15.



Тема Re: МЕДнови [re: DarkCat]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано29.01.05 17:56



Трябва да сложа в "Алергии" линк към тази тема, ако още някои попита защо основахме онзи клуб и спряхме да пишем тук.




Тема Re: МЕДнови [re: DarkCat]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано29.01.05 17:57



"ако нямаш алергия не можеш да я предизвикаш....или твоят гладък мозък не схваща такова нещо??? "

Това е ДЪЛБОКО невярно.




Тема Re: МЕДнови [re: DarkCat]  
Автор Edin_dva ()
Публикувано29.01.05 17:58



Казвам ви и на двете, аз тука рядко влизам, първото впечатление като се прочете темата е че двете си самоподклаждате сканадалче. Второто е че явно наистина целенасочено търсите да обидите някого. Не ви познавам нито вас нито семействата ви, така както и вие не познавате много от майките пишещи тук, само вие двете си позволявате да разправяте моя мъж еди къв си, да принизявате събеседника с елементарни обиди, а най-смешното е че се опитвате да се изкарате едва ли не охулени горките.
Абе извъртяте темата ясно на къде, само че жената надали е искала темата и да стане разчистване на сметки.
Така че, ако приемате мнение де, отстрани изглежда много грозно това, което правите. Ако е неволно, хубаво, прочетете си пак какво сте писали и ще се успокоите...



Тема Re: МЕДнови [re: Пaлмиpa]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано29.01.05 18:00



Не мисля, че имаш право на квалификации при условие, че нямаш лични впечатления. Още повече, че има доста доволни, а недоволните се броят на пръсти.
И за да няма съмнения, аз съм страшно доволна от Мустаков и лечението, което назначава на Борис. Нито е на пост, молитва и антихистамини, нито се опитва да ме изтръска финансово.



Тема Re: МЕДнови [re: Пaлмиpa]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано29.01.05 18:01



Прочетох я цялата
Звучи ми толкова страшно колкото случая с ония дето го блъснал шофъор със купена книжка,а в болницата го оперирал доктор със купена диплома
Ами и такива работи стават по света,какво да говорим...
Ужас !!!



Тема Re: МЕДнови [re: Millena]  
Автор Edin_dva ()
Публикувано29.01.05 18:04



Абе Миленче, те го докараха като хумореска направо. Да са живи и здрави щом ги влече



Тема Re: МЕДнови [re: Edin_dva]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.01.05 18:09



не чети бе жена...пропускай като ни видиш имената

пропускай всичко което не те кефи, разминава се с мнението ти, или те засяга много лично.

и не се дръж като съдник. никой не те е назначил за такъв.

това е свободен форум за взаимопомощ и като някой даде съвсем обкновенна информация, и на всичкото отгоре е достоверна не е нужно да се скача срещу него само защото някой бил чул, видял или прочел друго или е на съвсем крайно мнение.

затова мълчи си като видиш моите писания. така няма да се депресираш излишно и ще ти е спокоен живота



Тема Re: МЕДнови [re: Edin_dva]  
Автор DarkCat ()
Публикувано29.01.05 18:10



значи другия отбор да си чете неговите си мнения и това ще гарантира спокойствие в клуба



Тема Re: МЕДнови [re: Чeтa]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано29.01.05 18:17



Ами цялата работа е, че аз съм пациент на проф. Милева - та имам , как да кажа ....дребни наблюдения.
Радвам се за вас, че си доволна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.