Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ЛЯТО 2004нови [re: Deluxe]  
Автор dalala (маймун)
Публикувано29.01.05 14:06



Аха и на мен много ми харесаха тия пингвини и наистина като започне наново и имаш чувството, че нещо ново почва, което не си гледал...



Тема Честит половин рожден ден!нови [re: kopche]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано29.01.05 14:43



Мило Лори,
Честити шест месеца! Желаем ти много здраве, усмивки и радост за теб, мама, Христи и татко!
От каката Хана и нейната мама


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Mi6ka на 29.01.05 14:49.</EM></FONT></P>

Редактирано от Mi6ka на 29.01.05 14:49.



Тема Re: ЛЯТО 2004нови [re: Keнra]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано29.01.05 15:04



Кенга, споко!
Това със захранването не е никакво състезание. По този повод да ти разкажа снощи какво стана: Около 9,30 дадох на Хана 150 г мляко с оризова каша, доста концентрирана я бях забъркала. Казах си, това е слонска порция за моето дете и тайничко се надявах след това да заспи и да настане мир в къщата. Надежди-говежди. След като изгълта лакомо всичко, ококори големите очи и започна един концерт... цялата фамилия на срички, плюс специално внимание на животинския парк и т.н. и това дете така и не заспа, докато не я НАКЪРМИХ! Да вървят всички биберони по дяволите, тя иска цица! После се замислих - нашите две хубавици друго досега не са правили, какво искаме всъщност, да се обърнат на 180 градуса за някакви си една-две седмици! Търпение му е майката!
А за изхвърлянето на кърмата ето аз какво направих - изцеждам колкото може и после забърквам съвсем малки порции. Ако изяде вече забърканото и показва апетит, правя още една малка порция и каквото остане - замразявам за светлото бъдеще, когато ще имат апетит на ламя.
А за цапането - аз и досега не мога да измеря колко каша или пюре отива в устата на Хана, но имам вечно на разположение пешкир и тензухена кърпа освен лигавника, за да предпазвам от поражения. Не бой се, това е нормално - и с водата, и с кашите. Ще свикнат. Мъжът ми е много доволен, защото не бил единственият, който сменя ризите след всяко ядене. Да живее перилната и сушилната техника!
Много цунки на Дени!



Тема Re: ЛЯТО 2004нови [re: Deluxe]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано29.01.05 15:53



уникална е пингивнската щуротия . хихихи -и аз всеки път й се смея....
а сравнението със самосвала ме смаза от смях



Тема Re: ЛЯТО 2004нови [re: golden]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано29.01.05 15:54



ами не ме е страх да давам жълтък, ами просто не сме почнали по съвета на педиатърката... каза ми да не давам още... сигурно в 6ти месец ще каже да давам, след като ни види изследванията?! знам ли... аз си следвам нейните съвети



Тема Re: ЛЯТО 2004нови [re: brigite]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано29.01.05 15:56



Моля, моля, редете се на опашката



Тема Re: ЛЯТО 2004нови [re: Duci]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано29.01.05 16:03



хихи - някой са дали заявка отдааааавна и са с предимство



Тема Re: ЛЯТО 2004 [re: Collibri]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано29.01.05 16:06



ЗА жалост педиатрите често са на различно мнение.Вие как сте с пълзенето-ние пълзим назад.Много е смешен,но вече става опасен.Понеже не очаквахме че вече пълзи успя да падне от спалнята.От февруари смятам да започваме вече и местните пюрета.Вие вече сте цял месец на зеленчукови,нали?



Тема Re: ЛЯТО 2004 [re: golden]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано29.01.05 16:13



Да, наистина са на различно мнение, а излизат от едно място
Педиатъра на Пепи казва, че новите храни се въвеждат по веднъж на месец. Примерно как е при нас-този месец започна зеленчуци, февруари ще яде пюре, после мисля идва ред на жълтъка(март) и април трябва да яде вече месо. Та така...



Тема Re: ЛЯТО 2004 [re: Duci]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано29.01.05 16:20



Луда работа!Тя и нашата педиатърка каза,че по 1 нпва храна на месец,но жълтъкът го включихме заедно със зеленчуковото пюре.Ако правилно съм разбрала вие започвате със зеленчуците и после включвате плодовите пюрета,така ли? "този месец започна зеленчуци, февруари ще яде пюре, "




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.