Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще ни приемат в болница-помощ...  
Автор AVA27 (Gabriel20.09.04)
Публикувано09.01.05 12:57



Здравейте мили мами!
Тази сутрин забелязах,че урината на Габриел е променена-помътняла и има жълтеникава слуз
Веднага занесох събрана урина за изследване и резултатите не са добриНалага се да ни хоспитализират в нефрологията на Терапията(аз съм от Варна).Страх ме е.....Още повече,че днес е неделя и едва утре ще могат да ни хоспитализират и да пратят урина за по-задълбочени изследвания,ако ни приемат днес само ще стоим в отделението,без да го лекуват.
Моля ако има мами,които са били в болница с бебе,да ме посъветват какво трябва и мога да си нося в болницата и въобще малко кураж,няма да ми е излишен,благодаря ви предварително,много ме е страх за детето ми!Дано бързо да овладеят инфекцията и да го изпишат със здрави бъбречета



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: AVA27]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано09.01.05 13:07



Аз не мога да ти дам съвет за болницата, но ти пожелавам детето да се оправи бързо и престоя ви в болницата да не е много дълъг.
Успех!



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: AVA27]  
Автор ina_k (:-))
Публикувано09.01.05 13:09



Кураж, мило майче!
Дано по-бързо ви изпишат и да нямате проблеми!
За детенцето най-важно е ти да си с него.
Предполагам, че би трябвало да носиш неща, които използваш ежедневно в отглеждането му - шишета, малко играчки, дрешки, пижамка, бельо, храна сигурно има или и нея трябва да носиш - уф, не знам. Я по-добре да не те обърквам излишно. Нищо ли не ви казаха за това какво да носите?
Късмет, мила!
Стискаме палци!



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: AVA27]  
Автор topi (mama na Marti)
Публикувано09.01.05 13:14



И аз не мога да ти помогна с информация но искренно се надявам всичко да бъде наред и да не се окаже нищо сериозно. Ще чакаме повече инфо за резултатите. Желая ти успех и ще стискаме палци за теб и малкия Габи.



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: topi]  
Автор AVA27 (Gabriel20.09.04)
Публикувано09.01.05 13:19



Благодаря за бързите отговори момичета.Благодаря за подкрепата,макар да ми се иска да чуя и майчета,които са били в болница за повече инфо.
Ох,много съм притеснена.Дано до утре състоянието му да се задържи така добро .Дано да бъде бързо изолиран причинителя и да бъде назначено адекватното лечение.
Благодаря,ще намеря темата,когато се приберем и ще ви уведомя какво е станало,само стискайте палци да се оправи!



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: AVA27]  
Автор Flash_ ()
Публикувано09.01.05 13:24



Стискам ти палци!
Не съм лежала в болница с бебе, но не бива да се притесняваш, бързо ще се ориентираш и ще прецениш какво ти трябва за да е по-лесен престоя ви там и близките ти ще ти го донесат.
На кой етаж е нефрологията? Аз много си харесвам един лекар от терапията, работи на 5ия етаж, него викам у дома за Сиси а последния път и за Гого.
Смайл лежа с малката си дъщеря там и всичко се оправи, беше преди година две...
Още веднъж, дано бързо се оправи детенцето ти, кураж!



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: AVA27]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано09.01.05 13:40



Аз съм била с бебе в болница, но на различните места е различно. На едното трябваше да нося само памперси и неща за лична хигиена на бебето - сапун, крем, мокри кърпи. Там им слагаха от техните пижамки и даваха храна, даже и за мамата, макар да беше мизерна. Даже се карахме веднъж заради адаптираното мляко, понеже съм си донесла от къщи.
На другото място бяхме за планова операция и ни казаха да си носим разни неща, не само дрехи за бебока, ами и млеката и кашите, с които е свикнал, защото там храната беше ужас, но имаха условия за приготвяне - ползвах им служебната кухня.
Това, за което се сещам, е да си носиш прост живачен термометър, защото често не искат да признаят дигиталните, а и да не ползваш масовите техни термометри, особено ако те карат да мериш Т в дупето. Носи мокри кърпи, ако му сложат системи, ще ти е трудно да го миеш е банята.
Не се шашкай, ако решат да му сложат системи, това е начин много бързо да се възстанови бебока.
Дано мине колкото може по-бързо и да се приберете у дома със здраво детенце!



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: AVA27]  
Автор nezy (мама на Цвети)
Публикувано09.01.05 15:30



Аз бях с Цвета в терапията, но това беше преди повече от три години, да, през ноември 2001. Условията не бяха никак добри, дано са се променили. Бях с две циганки в една стая, направо ужас и щях да си ходя, щото смърдяха ужасно. Но мъжът ми ме разубеди, каза, че трябва да се "жертвам" в името на детенце и седяхме около две седмици, щото бяхме с пневмония, която доказаха само по кръвен път. Абе общо взето не съм очарована от лекарите там, както и от повечето варненски такива, лежала съм и в инфекции, е там бе наистина ужасно. Лекарите в терапията ти обръщат внимание само на сутрешна визитация, ако имаш проблем следобед или надвечер, трябва да ги гониш, щото влизат с изречението "Имате ли оплаквания" и преди да отговориш се омитат.
Що се отнася до вещите, да носи си термометър, памперси, храна за майките и децата, които са на обща храна даваха, а май и за бебетата имаше отделно (не съм сигурна), носихме какъв ли не инвентар (печка, одеала. чаршафи, и какво ли още не), но ти подготви само най-необходимото, щото нещата сигурно са се променили и ако се налага ще ти ги донесат допълнително.Вземи си нещо и за четене, че скуката е голяма.
Иначе като специалисти не са лоши лекарите, мога да ти пожелая бързо оздравяване и скорошно прибиране у дома. И да пишеш скоро как е минало всичко!



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: AVA27]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано09.01.05 19:24



Аз съм била с Борис 2 пъти в болница. Даже в момента се водим домашен диспансер.
Вземи си непременно спирт за дезинфекциране на стаята. Не знам колко е чисто там където ще ви приемат, но като знам тук какво е...
Вземи всичко необходимо за бебчо - памперси, пижамки, дрешки, шишета...а бе всичко, което ползваш вкъщи.
Вземи и някаква храна за теб, някакви дрехи, мобилен телефон или фонокарта.
За това се сещам в момента...
Бързо оздравяване!



Тема Re: Ще ни приемат в болница-помощ...нови [re: AVA27]  
Автор malka s4et-ka (слънце)
Публикувано09.01.05 20:39



и аз съвет за болницата не мога да ти дам но мога само да ти дам кураж да не се притесняваш макар че ще ти е трудно,все пак колкото и да е неприятно нали отивате за да излекуват бебо...дано всичко да е ок и пиши като ви изпишат а аз като дойда във варна ще ти се обадя




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.