Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аз казвам ДА?нови [re: Kлep]  
Автор anaili ()
Публикувано10.12.04 07:44



Вече не помня кога взехме сточето то зълвата, но добре помня как се почувствах като новородена



Тема Re: Столче за хранене - нужно ли е?нови [re: nezy]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано10.12.04 08:53



Не знам колко струва, но виж тук за магазини





Тема Благодаря!нови [re: Kлep]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.12.04 09:46



Щом повечето смятате, че е необходимо, значи ще трябва да се купува!




Тема Re: Столче за хранене - нужно ли е?нови [re: Kлep]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано10.12.04 13:39



Клер, хубавото столче за хранене си е супер удобство. Важното е да е много стабилно и да няма никаква опасност бебето да го обърне или да изпадне от него, тоест да е обезопасено. Нашето беше на Чико и беше имаше и колани на столчето. Иначе беше сгъваемо и не заема много място, когато не го ползваш

Храненето е много по-удобно. А можеш и после докато си вършиш нещо да нарежеш на бебето един банан на парченца (или царевични пръчици, ако й даваш) и да й ги оставиш на масичката на столчето да си хваща и да си яде парченцата. Това забавление продължава доста време:)

Аз съм против кошарите и проходилките (макар че ги имахме и двете), но ЗА столчето за хранене гласувам с две ръце;))

Поздрави, Карли

Be yourself
no matter
what
they say...


Тема Re: Столче за хранене - нужно ли е?нови [re: Biba]  
Автор MM (za mama)
Публикувано10.12.04 13:49



Да, наистина не е евтино, но тук има и по-скъпи например от тези които са си само бебешки столчета (т.е. с разни екстри де, но не стават за по-големи деца, а само за бебета) - гледах едни на Мамас и Папас за по над £120. А и като си помисли човек, че може да се ползва за доста дълъг период - докато се счупи (което е малко вероятно) или му омръзне на човек.
За това съжалявам, че не поразгледахме малко повече преди да купим нашто пластмасовото, но още не е късно за едно Трип Трап столче - като проверявах в магазина продавачката ми каза, че едно семейство са си купили 6 такива, за всички, та и за гостите, т.е. вместо обикновени столове за трапезарията.

Анна 07/09/2002



Тема Re: Столче за хранене - нужно ли е?нови [re: MM]  
Автор Biba ()
Публикувано10.12.04 14:12



И на мен пластмасовите не ми харесват и мисля, че ако имахме такова все щеше да ми е трън в очите и нямаше да се вързва с останалите мебели. Ние взехме

, и аз се двоумих между Трип-Трап и него, но накрая цената май си каза думата, но и от това съм доволна, то също "расте" с детето



Тема Re: Столче за хранене - нужно ли е?нови [re: Biba]  
Автор MM (za mama)
Публикувано10.12.04 14:30



Да и тук съм гледала подобни, но цената не беше много по-ниска от тези на Трип Трап.
Хубаво е. Аз много ненавиждах вида на нашто пластмасово, затова и Анна като спря да сяда в него го дадохме в един благотворителен магазин и сега чакаме да се нанесем в новата къща, за да й вземем Трип Трап-а.
Ама странно нещо са това децата - както не беше седяла в такова столче от сумати време (дори и като излизаме навън вече седи на нормален стол и много рядко сяда в детски - май-само ако е дървен и няма табли по него), така миналата седмица като се нанесохме във временното жилище (то е една ваканционна вила всъщност) там имаше едно пластмасово столче с табла, същото като нейното старото, но друг цвят. Веднага каза, че това е стола на Анна и иска да седи само в него като е на масата.

Анна 07/09/2002




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.