Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Педиатър в Студентски град, Витоша или Дианабаднови  
Автор karina (новак)
Публикувано19.10.04 14:13



Molya, preporychaite mi dobyr pediatyr v ot tesi kvartali. Moje da e sys saplastane, ako moje i poliklinikata v koyato raboti da e s dobri uslovya. Moje i da e syseden kvartal, stiga da ste naistina dovolni.

Blagodarya Vi predvaritelno i posdravi na vsichki!




Редактирано заглавие от латиница на кирилица

Редактирано от Чeтa на 19.10.04 14:20.



Тема Re: Педиатър в Студентски град, Витоша или Дианабаднови [re: karina]  
Автор tinta (новак)
Публикувано19.10.04 17:13



Здравей аз съм от студентски град и сме при доктор Йорданов от САНА, доволни сме от него и мъжа ми е при него и аз
внимателен обяснява компетентен
не знам какво друго да ти кажа и на нас ни го препоръчаха и ние му се доверихме като се роди сина ни при него го записахме. Добър избор ти пожелавам;))



Тема Re: Педиатър в Студентски град, Витоша или Дианабаднови [re: karina]  
Автор magi99 (мамадебелана)
Публикувано19.10.04 17:15



В Студентска поликлиника. САНА. Д-р Иванова. На четни дати е от13:зо до 19:30, а на нечетни - от 7:30 до 13:30. Ние ходим при нея и сме много доволни. Отношението и към детето е все едно е нейно. За мен и това е от значение, защото иначе детето може да се стресира и да реве постоянно като отивате на преглед или за каквото и друго.



Тема Re: Offнови [re: magi99]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано19.10.04 17:43



Е, ние сме при д-р Иванова, но това не пречи на Оги да реве всеки път, когато я види



Тема Re: Offнови [re: Teди]  
Автор tinkerbell (the bright side)
Публикувано19.10.04 18:13



А, Теди, да не сме съседи? Вие къде живеете?

По темата. Педиатърката ни е от Дианабадската поликлиника (не знам кое ДКЦ се води)
Харесвам я, защото е ужасно загрижена, винаги изчерпателна, даже и за най-глупавите въпроси. Анализира, казва си когато не знае. Винаги, когато не е сигурна, се презастрахова с консултация със специалист. Склонна е и на посещения в къщи.
Обаче, например, не бе чувала за болест "розеола", което искрено ме изненада.
Привърженичка е на боаронската школа, ако това има някакво значение за изборът ти.
Дъщеря ми не е боледувала сериозно и на практика не е пила лекарства до сега, така че не мога да ти кажа как е при едно (да не дава господ) често боледуващо детенце, нито ако й се обадиш да я вдигнеш посред нощ. По принцип не се хвърля веднага на тежката артилерия. На мен това ми допада, но не знам дали за теб това е плюс, или минус.
Ако те интересува, ще ти пусна координати на бележка.



Тема Re: Педиатър в Студентски град, Витоша или Дианабаднови [re: karina]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано19.10.04 23:11



Елена Иванова. Добра е!




Тема Re: Педиатър в Студентски град, Витоша или Дианабаднови [re: Collibri]  
Автор magi99 (мамадебелана)
Публикувано19.10.04 23:42



Е аз точно за нея писах. Те са в един кабинет с Йорданов. Май всички добри лекари ще се окажат, че са в САНА. Може да има и други специалисти в 15-то ДКЦ.Незнам. Но ние цялото семейство сме при Иванова. Аз преди работех в Студентска поликлиника, та ги познавам всички. Пък и шефката на САНА ми препоръча Иванова. Това имам предвид като стана промяната в здравната реформа.



Тема Re: Педиатър в Студентски град, Витоша или Дианабаднови [re: karina]  
Автор sany (непозната)
Публикувано20.10.04 11:54



15 ДКЦ в Дианабад е едно от най-новите и добре оборудвани в София.Повече от 2 години посещаваме там д-р Тамара Павлова.Много сме доволни. Когато не е на смяна ,а ни е спешно, ни приема колежката и д-р Ценкова.И тя е много добра.Всъщност и двете са от по-старата генерация.



Тема Re: Педиатър в Студентски град, Витоша или Дианабаднови [re: karina]  
Автор megche (непознат)
Публикувано22.10.04 12:20



Ние също сме при д-р Иванова в САНА, много сме доволни. А за д-р Йорданов - наложи ни се да идем една вечер при него, че д-р Иванова беше първа смяна. Детето беше с повръщане и разстройство и лекарката ни каза да идем при него и той да прецени дали сме за болница или не (беше се обезводнило детето). Докторът я погледна и каза ние да си решим (!!!!!!) - аз нали за това отивам при него, ако можех сама да преценя нямаше да съм там..... Страшно много се ядосах и повече не смятам да ходя при него......

[image][/image]


Тема Re: Педиатър в Студентски град, Витоша или Дианабаднови [re: karina]  
Автор jan bibijan (ralka)
Публикувано23.10.04 14:47



Е, ако всички вие живеете наоколо - давайте да се срещаме докато е топло Ние сме в "Хаджи Димитър", но по ред причини всеки ден сме в "Дианабад" поне за 2 часа и се чудим с кого да излизаме Ще ни бъде приятно да се запознаем
По темата : Павлова и Ценкова (от 15-та)са били мои лекарки в тийнейджърска възраст - харесвам ги!
Поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.