Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Да се запознаем;)нови  
Автор Jungle (wild)
Публикувано15.11.04 23:10



Мили мами,

Разгледах всички възможни сайтове, които пуснахте със снимки на децата ви. Малките сладури са уникални, особено бебетата, любувам им се по цял ден и с нетърпение чакам, скоро живот и здраве да ви покажа и моето;)

Много ще се радвам ако ми изпратите линкове със снимки на самите вас. Сигурна съм, че толкова хубави деца могат да имат само прекрасни майки!
Ще ми е приятно да видя и новите момичета в клуба, току що забременелите които са в същото трепетно очакване като мен.

Извинявам се ако подобна тема вече е откривана.

http://community.webshots.com/user/junglebg са първите снимки от моята бременност правени вчера.

Желая весела седмица и положителни емоции на всички! Бъдете здрави!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор new* (непозната)
Публикувано15.11.04 23:25



Ехе, каква хубава тема. Хайде аз да се разпиша първа за оглед и запознанство

, като ти казвам още веднъж добре дошла в клуба и леко бременеене:))
сайт:



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: new*]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано15.11.04 23:50



Ехе, а пък каква булка;))!!Много ми хареса снимката на бебето със здравеца! Май на майка си прилича;) Казах ви аз;)



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор new* (непозната)
Публикувано15.11.04 23:56



Пфууу, булка 1 път... забравени вълнения и тръпки:)) А бебето със здравеца, много е сбръчкано и недружелюбно бе..., как го хареса? На изписването беше много люта:))! А иначе, сигурно щото си е мое, си го харесвам много:), а и е дълго чакано, и то от 99-та г. го чакаме...



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор dkmd (член)
Публикувано15.11.04 23:58



супер снимки... захари е: http://community.webshots.com/user/dkmdz - на уикенда ща кача нови снимки(част, от коит е и снимката след постинга). леко и весело!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано16.11.04 00:06



Здравей и добре дошла в клуба.Пожелавам ти лека бременност,наслаждавай се на всеки момент от нея.Аз съм на края.Все още нямам снимки с бебче,но докато се появят разгледай големите ми албуми.Поздрави и целувки...

1.


2.
3.




Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: new*]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 00:07



Не знам...не искам да ти прозвуча сантиментално но като го видях така закичено със здравеца и сгушено в голямата шапка много миличка ми се видя;) Баба ми така ни закичва всеки път като се прибираме, да е жива и здрава;)
А тук здравец няма;(( Само розмарин и евкалипти.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: dkmd]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 00:10



здрасти;) благодаря че сподели! Голям модел това захарно бебе;) Да ти е жив и здрав!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: mimi23]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 00:17



Здравей и добре заварила;) Аз твоите снимки един ден 2 часа ги оглеждах;)) Някъде из архивите имаше линк;) Живяла съм за малко в Ротердам и за по-вече в Белгия;) Ти нали си в Холандия сега?

Първо - снимките в албума Мейкоувъ са трепач;)
Второ - имаш едни снимки, където си доста бременна, с бял панталон с две цепки отстрани, тип шалвар. Да знаеш че сериозно съм му хвърлила око;)
Накрая ще ти пожелая леко леко раждане и чакам с нетърпение да видя бебето;)
Kusjes aan je ook;)



Тема Re: Да се запознаем;) [re: Jungle]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано16.11.04 00:36




Ехе,сега да ме видиш колко съм бременна само
Хоби са ми снимките-какво да правя...че и това не са всичките
В Холандия съм,на 15 мин. от Амстердам,и при теб е супер като гледами ако съдим по мамите за бебчетата и твоето ще е голям сладур
Голям проблем ми бяха дрехите.Ах,този панталон...и на мен ми е любим.Сега съм 20 кила плюсдано си върна скоро предишните размери
Естествено,че веднага ще се похваля със снимките на бебо-Jan Junior,а до тогава-стискай палци






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.