Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: lavender]  
Автор яroдka (мама на Лилиан)
Публикувано26.11.04 21:40



Здравей

Имаше дом в с.Лозно, но беше преди доста години. Не знам дали още го има... Но имам възможност да проверя домовете в района на Кюстендил. Не обещавам, но ще се постарая и за тези в дупнишко. В понеделник ще звънна също и на телефоните, които си ми дала.
Като събера информация ще дам отчет тук.

...ще бъде добре, ако можем да бъдем полезни на най-най-нуждаещите се.



Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: яroдka]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано27.11.04 09:43



shtom kazvash znachi e ilmalo takuv dom,no az go niamam v spisaka.moje da sa premestili detzata v niakoi ot drugite v raiona.

da,ako mojesh gi proveri.
za sajalenie niama kak da razberem koi sa nai-hujdaeshtite se.Fakt e,che sa tezi v provintziata.
A i shtom priemat stari drehi znachi imat nujda ot tiah.Dano ne se laja obache.
shte sam ti blagodarna za infoto koeto shte saberesh.

lek den.



Тема Re: не зная дали е ВАЖНО!нови [re: Чeтa]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано27.11.04 09:45



shte pusna belejki na vsichki momicheta otgovorirli v temata.otdelno shte zvanna na niakoi po telefonite..............

a ti ako iskash go pusni v bg-mamma.......i tuk v temata kato ofitzialno reshenia,za da ne se razminavame po traseto.



Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: lavender]  
Автор rumche (усмихната)
Публикувано28.11.04 16:11



Искам да попитам нещо и предварително извинявайте, ако въпросът ми е глупав. Имам две комбинирани колички, които ми бяха подарени, но вече не използвам. Дали биха свършили работа в някой от домовете? Просто нямам представа как там се гледат бебетата, дали ги извеждат в колички и т.н., дори и не смея да се замисля. Количките не са в перфектно състояние, но ако ще са от поне минимална полза...
А иначе имам също разни бебешки дрешки, но не са от най-хубавите, защото по-добрите се разменят между мен и няколко близки бременни жени и майки. Дадоха ми и една торба играчки от МакДоналдс, които аз от учтивост не отказах. Дали биха били подходящи за домовете?
И още нещо, ако събираме вещи за дома в Трън, можем с мъжа ми да ги закараме дотам (той има село наблизо).



Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: яroдka]  
Автор любимa (завинаги)
Публикувано28.11.04 17:43



Дом в с. Лозно все още има според това, което аз знам.





Тема Re: не зная дали е ВАЖНО!нови [re: GoldenEyeful]  
Автор любимa (завинаги)
Публикувано28.11.04 17:44



На мен също ми е много удобно в СЛенд. За там ли остава срещата?





Тема Re: не зная дали е ВАЖНО!нови [re: любимa]  
Автор любимa (завинаги)
Публикувано28.11.04 19:52



Днес бях при Деси, сирачето, за което ви говорех. Скоро наближава времето й за раждане - докторката й казала, че след 10-ти вече може и да роди. С бащата на детето в момента живеят в една тясна стаичка. За бебето няма НИЩО, освен една торба с дрехи, предимно за няколко месечно бебе. Ще й трябва всичко, което може да се сетите - корито, количка, креватче, бебешки тоалетни принадлежности и козметика, дрехи, одеялце, пелени (които да постила, а и за други цели, знаете колко са полезни), памперси и т.н. и т.н. Аз ще направя всичко възможно да им помогна както мога.
В стаята им няма много място за мебели и неща, но те правят опити да ги преместят в по-голяма стая.
Като се видим в неделя, ще ви разкажа по-подробно всичко, което ви интересува. Транспорт от адрес до дома аз мога да подсигуря - става въпрос за количка, креватче или нещо друго, което евентуално някой може да дари.
Иначе Деси е добре, притеснява се за раждането, но същевременно много се вълнува и разглежда бебешките дрешки с наслаждение.
Ще ме държат в течение на всичко, което се случва около тях. Ще я посетя и в болницата, когато роди - това може би ще е Шейново или Майчин Дом. Тя ходи редовно на консултация сега, бебето е много добре.
Ох, много се вълнувам за това момиче. Благодаря ви, че и вие вземате присърце този случай. Уверявам ви, че Деси е много симпатично и откровено момиче. По-натам ще й направя снимки и ще можете да я видите .
Поздрави от мен!





Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: rumche]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано28.11.04 22:51



V domovete kolichki edva li shte triabvat.Molia te vij mnenieto na любима ( za kolichka).

inavhe dreshkite shte ni svarshat rabota,igrachkite sashto.
v Trun sega niama da hodim,moje bi sledvashtia put.



Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: любимa]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано28.11.04 22:52



moje,pri men go niama.



Тема Re: не зная дали е ВАЖНО!нови [re: любимa]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано28.11.04 22:53



da,za tam ostava.

shte pusna utre nova tema po tozi povod.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.