Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: добре е да определим мястонови [re: любимa]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано19.11.04 12:43



goliama grupichka ot maiki s detza e nai-orientirovachnoto!
ot 11.00 do 12.00 sme tam.



Тема Re: добре е да определим мястонови [re: любимa]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано19.11.04 18:08



Мога да дам количка и разни други неща. Сестрите ми също имат бебета и ще дадат по нещо.



Тема Re: добре е да определим мястонови [re: любимa]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано19.11.04 22:10



Aз също мога да дам някои неща. Ще преровя пак пликовете.



Тема Re: добре е да определим мястонови [re: любимa]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано20.11.04 09:48



Уф, от както го прочетох това, все за горкото момиче си мисля. Къде ще живее, таткото и той ли е от дома и разни други въпроси ме се въртят в главата... Добре поне, че държавата отпуска малко пари, та с тях да може да се издържа, но докато напише всички документи и докато получи парите, поне месец ще мине, че и повече



Тема Re: добре е да определим мястонови [re: Duci]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано20.11.04 18:25



i az taka.......

no tova spored men e polojenieto s povecheto detza kato napusnat domovete.
shte izmislim neshto Duci.



Тема Re: добре е да определим мястонови [re: lavender]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано20.11.04 19:42



Ааа,на всяка цена ще измислим. Да се видим и уточним кой какво може да даде, да не се повтарят нещата. Сестра ми дава едно креватче, но има ли тя къде да го сложи?

А за кой дом събираме сега и какво, че нещо изпуснах. Или още не е решено? Дрехи нямам, но като миналия път-санитарни и перилни препарати. Може и лекарства, само кажи какви.



Тема Re: добре е да определим мястонови [re: Duci]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано20.11.04 22:46



pri vsichki polojenia se sabirat drehi i igrachki -vsichki vazrasti.
do niakolko dni shte e iasno za kade ,i kakvo osven tova shte triabva.

a za momicheto .........shte pomolia maikata deto se obadi da podade podrobna informatzia koga shte rodi(gore-dolu) i kakvo shte i e neobhodimo.

az imam malko detsko garderobche,koeto ne polzvam,no dali shte i triabva???

v ponedelnik shte znam poveche za domovete.

otdelno,edno momiche ot Burgas shte se opita da organizira podobna aktzia tam na miasto za Burgas .



Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: lavender]  
Автор jiven ()
Публикувано21.11.04 15:43



Мога да поема транспорта до Пазарджик. Това е родният ми град и както една мама беше споменала по-горе, единият от домовете е залепен за задния двор на бившата ми гимназия. Често пътувам за натам, даже най-вероятно, малкият ще бъде при родителите ми тогава. Ще дойда на срещата на 6 непременно.



Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: lavender]  
Автор edna_mama ()
Публикувано21.11.04 18:28



И аз ще дойда. С кола съм, ще донеса дрешки за 3-4 годишни момиченца (една приятелка ги е приготвила и само чака знак за да ги взема), дрехи и обувки за големи момичета (от моя гардероб - 42 мярка дрехите и 37 номер обувките - ако не са подходящи за домовете, ще ги пренасочим към Съюза на слепите) и най-вероятно ще донеса и бебешки. Ще се опитам да уредя и памперси, ама не е сигурно. Разпространявам инициативата сред познатите ми и до неделя може да събера и още неща.
За съжаление не мога да участвам в сортирането, защото се върнах на работа и с тези 2 малки деца просто нямам време.



Тема Re: до модераторите и всички майчетанови [re: lavender]  
Автор sunny_bunny (:))
Публикувано22.11.04 08:00



Аз досега на 2 пъти давах дрешки на малкия в един дом за сираци в кв.Фондови жилища тук в София. И сега пак съм събрала едно пликче с дешки, но ще ги запазя за срещата на 5-ти, на която се надявам и аз да дойда




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.