Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Да се запознаем;)  
Автор Jungle (wild)
Публикувано15.11.04 23:10



Мили мами,

Разгледах всички възможни сайтове, които пуснахте със снимки на децата ви. Малките сладури са уникални, особено бебетата, любувам им се по цял ден и с нетърпение чакам, скоро живот и здраве да ви покажа и моето;)

Много ще се радвам ако ми изпратите линкове със снимки на самите вас. Сигурна съм, че толкова хубави деца могат да имат само прекрасни майки!
Ще ми е приятно да видя и новите момичета в клуба, току що забременелите които са в същото трепетно очакване като мен.

Извинявам се ако подобна тема вече е откривана.

http://community.webshots.com/user/junglebg са първите снимки от моята бременност правени вчера.

Желая весела седмица и положителни емоции на всички! Бъдете здрави!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор new* (непозната)
Публикувано15.11.04 23:25



Ехе, каква хубава тема. Хайде аз да се разпиша първа за оглед и запознанство

, като ти казвам още веднъж добре дошла в клуба и леко бременеене:))
сайт:



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: new*]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано15.11.04 23:50



Ехе, а пък каква булка;))!!Много ми хареса снимката на бебето със здравеца! Май на майка си прилича;) Казах ви аз;)



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор new* (непозната)
Публикувано15.11.04 23:56



Пфууу, булка 1 път... забравени вълнения и тръпки:)) А бебето със здравеца, много е сбръчкано и недружелюбно бе..., как го хареса? На изписването беше много люта:))! А иначе, сигурно щото си е мое, си го харесвам много:), а и е дълго чакано, и то от 99-та г. го чакаме...



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор dkmd (член)
Публикувано15.11.04 23:58



супер снимки... захари е: http://community.webshots.com/user/dkmdz - на уикенда ща кача нови снимки(част, от коит е и снимката след постинга). леко и весело!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано16.11.04 00:06



Здравей и добре дошла в клуба.Пожелавам ти лека бременност,наслаждавай се на всеки момент от нея.Аз съм на края.Все още нямам снимки с бебче,но докато се появят разгледай големите ми албуми.Поздрави и целувки...

1.


2.
3.




Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: new*]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 00:07



Не знам...не искам да ти прозвуча сантиментално но като го видях така закичено със здравеца и сгушено в голямата шапка много миличка ми се видя;) Баба ми така ни закичва всеки път като се прибираме, да е жива и здрава;)
А тук здравец няма;(( Само розмарин и евкалипти.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: dkmd]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 00:10



здрасти;) благодаря че сподели! Голям модел това захарно бебе;) Да ти е жив и здрав!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: mimi23]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 00:17



Здравей и добре заварила;) Аз твоите снимки един ден 2 часа ги оглеждах;)) Някъде из архивите имаше линк;) Живяла съм за малко в Ротердам и за по-вече в Белгия;) Ти нали си в Холандия сега?

Първо - снимките в албума Мейкоувъ са трепач;)
Второ - имаш едни снимки, където си доста бременна, с бял панталон с две цепки отстрани, тип шалвар. Да знаеш че сериозно съм му хвърлила око;)
Накрая ще ти пожелая леко леко раждане и чакам с нетърпение да видя бебето;)
Kusjes aan je ook;)



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано16.11.04 00:36




Ехе,сега да ме видиш колко съм бременна само
Хоби са ми снимките-какво да правя...че и това не са всичките
В Холандия съм,на 15 мин. от Амстердам,и при теб е супер като гледами ако съдим по мамите за бебчетата и твоето ще е голям сладур
Голям проблем ми бяха дрехите.Ах,този панталон...и на мен ми е любим.Сега съм 20 кила плюсдано си върна скоро предишните размери
Естествено,че веднага ще се похваля със снимките на бебо-Jan Junior,а до тогава-стискай палци





Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор matiya (MAMA NA DAVID)
Публикувано16.11.04 00:43



Wellcome i ot nas Jungle pojelavam ti vsichko nai nai i skoro da se pohvalish s edno krasivo i dobro bebche.
Tоva e nashiqt album s bebo koito sled 5 dni ima malak rojden den stava na 4 mesecaPozdravi ot Maria i David
http://community.webshots.com/user/matiya77



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: matiya]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 00:53



Здравейте Мария и Дейвид Вече Съм С Чист Памперс;) Сещай се коя снимка на бебока ми стана любима;) Да ти е живо и здраво семейството и само радости да ти носят!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор new* (непозната)
Публикувано16.11.04 01:00



Сега разгледах и твоя албум. Страхотни снимки и качество, страхотни места... Значи, чакаме едно хубаво лятно бебе сега:))



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор bobolinaaa (обичаща)
Публикувано16.11.04 08:43



Ето ни нас мама Боби, татко Ицо и малкото Митаче:
http://community.webshots.com/user/bobolinaaa

Добре дошла и леко бременеене!





Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: bobolinaaa]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 18:32



СТРАХОТНИ снимки! Малкото Митаче е голям левент;) Да ви е жив и здрав и ако имам мома ( малко е вероятно но не се знае;) сериозно ще ви имам предвид за сватосване;)



Тема Всички стискаме палцинови [re: mimi23]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 18:41



Това да се чува, че са ти хоби;) След 11 дни има да го снимаш малкия Ян;)
Не се притеснявай за килограмите...аз като "една майка раждала 3 пъти" да те успокоя;))Ти си много млада, организма ти ще се възстанови бързо.
Реши ли къде ще раждаш? Четох че се двоумиш дали да е в болницата или в къщи?



Тема Re: Всички стискаме палцинови [re: Jungle]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано16.11.04 18:49



Реших на края вкъщи да си раждам,а ако има усложнения/не дай боже/ болницата е близо.Всичко съм си подготвила и набавила...чакам


Редактирано от mimi23 на 16.11.04 18:51.



Тема за снимките,нови [re: new*]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 18:56



правени са с една стара Минолта, няколко пъти забравяна по аерогари, изтървана на пода и заливана с кока кола, но все още работеща;)С тази мания за снимки, дано да издържи до лятото за правенето на бебешки албуми;)

Ти нали вече си мама, да те попитам - Чувала ли си го това твърдение че първескините масово раждат децата си около 2 седмици преди термин?



Тема Няма какво да се запознаваме :)нови [re: Jungle]  
Автор jana (силна)
Публикувано16.11.04 19:04



ИСКАМЕ КОРЕМА !!!
Засрами ме ето доволна ли си ... егати аз посмъртно не мога да навлека старите панталони. Ти срам нямаш ли бе момиче, я се стегни и покажи един истински голям корем
Аз съм вече 6 кг отгоре и си качвам с доста голямо темпо, а нашата дори не й личи още ... Съвземи се и покажи малко сланинки
Целувам те



Тема Re: за снимките,нови [re: Jungle]  
Автор Krassi (член)
Публикувано16.11.04 19:07



Може ли аз да ти отговоря Jungle
И двете ги родих две седмици преди термина. Ако това те притеснява, защото знам каква си паника, няма проблем



Тема Re: за снимките,нови [re: Krassi]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 19:13



Благодаря Краси! Аз да си планирам отпуската навреме, че в моя бизнес са поне 6 месечни предизвестия...а то като тръгне да излиза не пита искаш ли не искаш ли;))



Тема Re: Всички стискаме палцинови [re: mimi23]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 19:19



Малко остана! Подготовката е висша форма на успех;) Леко раждане!!!



Тема Re: Няма какво да се запознаваме :)нови [re: jana]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 19:27



Яна, а какво да кажем за вас, която в 13та седмица ми изпрати снимки, слаба като балерина, с прилепнали блузки и тесни дънки. Аз 6 кг ще кача много скоро, както ми се върна апетита сега...чакайте снимки от Коледната серия и открийте разликите;))) Не забравяй, че ти си 5 седмици по напред с материала;) Когато станеш 80, аз ще е желателно да съм 75 кила;)



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано17.11.04 13:24



И аз се радвам да се запознаем.
Леле, като те видях каква си слаба, че и в бременно положение - направо истински ти завидях благородно!Аз съвсем не изглеждах по този начин...
Както и да е, сега съм 20 кила отгоре на теглото преди да забременея, не мога да се гледам и така... Та поради бързото и огромно пълнеене аз избягвах да се снимам докато бях бременна, та предлагхам само снимки с бебката


Приятно гледкане! И лека бременност



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано17.11.04 16:20



Добре дошла и лек път до майчинството!!!
Радвам се да те видя тук
Аз и без друго скоро не съм пускала снимки, така че който иска да зяпа сега е момента!!!
И още веднъж Честито на теб


Редактирано от lenny на 17.11.04 16:26.



Тема Re: Няма какво да се запознаваме :)нови [re: Jungle]  
Автор jana (силна)
Публикувано17.11.04 16:43



Ха ха ха ... ще се снимам скоро да ме видиш що за кифла съм станала ... с мармалад



Тема Re: за снимките,нови [re: Jungle]  
Автор new* (непозната)
Публикувано17.11.04 17:10



Не съм чувала такова нещо. Масово се ражда 2 седмици преди термин, ако си със планирано секцио:)) Иначе доста често се ражда и след термин, когато е за първи път... Хора всякакви - раждания - тоже!



Тема Тогава ,когато бяхнови [re: Jungle]  
Автор Sierra_Nevada ()
Публикувано17.11.04 19:53



...малко по-млада,малко по-слаба и малко по-хубава:



иначе до преди малко ви разглеждах снимките,много хубави булки,мами,панорами и много сладки бебоци.Та седнах и аз закрепих някоя снимка от архивите.
Хубава темичка,Петя,сега ти си виновна дето не можах да изчистя



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано17.11.04 20:48



Амииии първо да те поздравим с прекрасната новина

Пък после, за съжаление в момента нямам особено подходящи снимки, но живот и здраве, някой ден.........



Тема Re: Тогава ,когато бяхнови [re: Sierra_Nevada]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано18.11.04 00:33



аааах как ми е познато това с хамака на Хавай....;)и аз днес от разглеждане нищо не прочетох, а съм се хванала с едни изпити по право;((

ПС И сега си хубава, майчинството разхубавява;)!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Bezhy]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано18.11.04 00:36



благодаря и на теб още веднъж лека бременност;) Виждам че си в началото на 5та седмица;) Аз когато бях в 5 броях часовете кога по бързо ще дойде следващия ден;) Сега месец по късно имам чувството че са минали години...толкова бавно се влачи това време.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Slanchezara]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано18.11.04 00:50



Благодаря за снимките, СУПЕР СА! Видях я спящата красавица, и вкусната питка и бабите и дядовците;)) Не знам дали си забелязала, но София спи като теб, в същите пози;)

Не бързай да ми правиш комплименти, аз също много бързо качвам, сега все още съм съвсем в началото и както се размързелувах и залежах, няма да ми се размине;)
Една приятелка от Проблемното която ми честити забременяването получи следния отговор от мен:
" Искам да съм дебела, с огромен корем и гигантски цици..." Като ще е бременност, да е както си трябва;)

Да сте живи и здрави, чакам снимки от прощъпулници, рожденни дни и тн;)...абитюриентски балове, сватби;))



Тема неактивен линкнови [re: lenny]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано18.11.04 00:54



Хей Лени, радвам се да те видя;) Как си, похвали се нещо;)
За съжаление не можах да отворя линка, дава ми инфо че не е активен.



Тема Re: неактивен линкнови [re: Jungle]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано18.11.04 10:43



Привет, привет!!!
Аз съм добре и страхотно се кефя като ви гледам как се пренасяте тука с пълна сила една след друга. Надявам се до след някой и друг месец в стария клуб да не остане никой познат ник
При нас няма нещо кой знае какво за хвалене малките мъже растат, ние се борим с живота и с купона и така.
Чакай ще видя дали ще го сборя тоз линк сега

Редактирано от lenny на 18.11.04 10:46.



Тема Re: за снимките,нови [re: Jungle]  
Автор kapинa (mimi)
Публикувано18.11.04 19:24



ЗДРАСТИ , И ОТ НАС МАЛКО СНИМКИ МНОГО СА РАЗМЕШАНИ НО ТОВА СА МИ ВСИЧКИ КОИТО ИМАМ КАЧЕНИ ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ


http://community.webshots.com/user/milena13100

Редактирано от kapинa на 18.11.04 19:25.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано19.11.04 16:39



Нас ни знаеш , ама пак да се покажем! Тоя път вече колко сме порастнали!





Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Collibri]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано19.11.04 19:06



Каква красавица е Елена пупупу;) И очичките и се смеят;) Гледах едни по стари снимки от събирането ви в Цум, всички мами са супер! Ти как можа толкова време да си траеш че можеш да рисуваш по бременни кореми а? Мъжът ми сериозно се притесни къде да търси такава художничка тук че и на български да може да пише : "Мамо скоро ще долетя";)



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано19.11.04 23:50



Здрасти и добре дошла! Много съм щастлива, че си започнала едно дълго чакано и щастливо пътуване, оттук нататък нека да ти върви по вода!
Един тевтонски поздрав от нас.




П.П. Снимките от третия албум са с баща ми, някой да не си помисли нещо

Редактирано от Mi6ka на 20.11.04 00:27.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: mimi23]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано20.11.04 00:31



Егати!

снимка ми взе акъла! Как я направихте??!?! Аз това все го сънувам (как се очертават крачетата и ръчичките на бебето по корема ми), и с първата бременност, и сега, ама все си мислех че не е възможно чак пък толкова ясно да изпъкне! Веднага си я запазвам тая снимка! Ама съвсем истинска ли е? Лелелеле ллеле!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: medusa]  
Автор Диянa (Velina's mom®)
Публикувано20.11.04 05:50



Тази снимка е фотомонтаж.
Някоя от майките беше дала линк преди известно време.
Ето





Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор DarkCat ()
Публикувано20.11.04 09:27



Здрасти

пожелавам ти леко бременеене и успешно раждане

аз съм вече приключила с ражданията /прекрасно е да си бременна / , но все още влизам в този клуб и Ви чета





Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: medusa]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано20.11.04 09:35



Ахааааа! Измама значи :)))



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: medusa]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано20.11.04 12:35




Хехе,и аз много я харесвам тая снимка,затова си я сложих в албума-да я запазя,но не е моето кореме това
Една позната ми я прати,да се помайтапи,защото моя бебок е много ритлив...честно,и аз понякога си мися че коремчето ми изглежда така.Дали е истинска или е компютърна обработка-незнам,обаче голям интерес предизвика
Поздрави !!!





Тема Снимки на февруарките!нови [re: Jungle]  
Автор klemy (chudeshta se)
Публикувано20.11.04 13:56



Ето малко снимки от мен,в албумчето "мами" ще видите и останалите февруарки!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор bez_men (мама на Искрен)
Публикувано20.11.04 14:15



Вече се запознахме с теб, но да се отчета за "протокола" и аз !
За съжаление имам много малко мои снимки качени някаде ето 2 !









Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано20.11.04 16:38



айде, идвай си за малко тук на почивка, пък ще ти нарисувам коремчето с каквото си пожелаеш! Тамън ще е по-големичко!


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Collibri на 20.11.04 16:41.</EM></FONT></P>
а тук има още мноооого кореми, дето ги рисувах....
Ех, тия курсове в ЦУМ! Славни бяха!!!

Редактирано от Collibri на 20.11.04 16:42.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Mi6ka]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано20.11.04 19:22



Благодаря много за пожеланията! На теб и дъщеря ти пожелавам весели мигове по Коледните Празници и много много подаръци;)
Относно твоите снимки:
No albums available for public display ми дава;( Знаех си аз че си си скрила албумите да си ги гледаш само ти;))
Поздрави;)



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: bez_men]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано20.11.04 19:37



Много сте хубави и двамата! Да сте живи и здрави;)!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано20.11.04 20:39



Здравей!
Добре дошла! Надявам се скоро да покажеш снимки с коремче
А твоето бебче ще ни го покажеш, като му дойде времето. Не бързай! Желая ти леко бременеене!
Ето малко снимки и от нас с Пепи:





Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано21.11.04 12:53



на мен ли го казваш, а като се роди започва да лети времето, сякаш вчера е било раждането



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано21.11.04 20:04



Не може да бъде, да не е от гадното Уебшотче? При мен си се отварят без проблем. Я пробвай пак





Тема видях ви;)нови [re: Mi6ka]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано22.11.04 05:03



Видях я сърдитата фотомоделка на първите и снимки и как се разхувява на всички следващи;) Да ти е жива и здрава и да те кара винаги да се усмихваш!!Поздрави;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.