Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Bezhy]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано18.11.04 00:36



благодаря и на теб още веднъж лека бременност;) Виждам че си в началото на 5та седмица;) Аз когато бях в 5 броях часовете кога по бързо ще дойде следващия ден;) Сега месец по късно имам чувството че са минали години...толкова бавно се влачи това време.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Slanchezara]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано18.11.04 00:50



Благодаря за снимките, СУПЕР СА! Видях я спящата красавица, и вкусната питка и бабите и дядовците;)) Не знам дали си забелязала, но София спи като теб, в същите пози;)

Не бързай да ми правиш комплименти, аз също много бързо качвам, сега все още съм съвсем в началото и както се размързелувах и залежах, няма да ми се размине;)
Една приятелка от Проблемното която ми честити забременяването получи следния отговор от мен:
" Искам да съм дебела, с огромен корем и гигантски цици..." Като ще е бременност, да е както си трябва;)

Да сте живи и здрави, чакам снимки от прощъпулници, рожденни дни и тн;)...абитюриентски балове, сватби;))



Тема неактивен линкнови [re: lenny]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано18.11.04 00:54



Хей Лени, радвам се да те видя;) Как си, похвали се нещо;)
За съжаление не можах да отворя линка, дава ми инфо че не е активен.



Тема Re: неактивен линкнови [re: Jungle]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано18.11.04 10:43



Привет, привет!!!
Аз съм добре и страхотно се кефя като ви гледам как се пренасяте тука с пълна сила една след друга. Надявам се до след някой и друг месец в стария клуб да не остане никой познат ник
При нас няма нещо кой знае какво за хвалене малките мъже растат, ние се борим с живота и с купона и така.
Чакай ще видя дали ще го сборя тоз линк сега

Редактирано от lenny на 18.11.04 10:46.



Тема Re: за снимките,нови [re: Jungle]  
Автор kapинa (mimi)
Публикувано18.11.04 19:24



ЗДРАСТИ , И ОТ НАС МАЛКО СНИМКИ МНОГО СА РАЗМЕШАНИ НО ТОВА СА МИ ВСИЧКИ КОИТО ИМАМ КАЧЕНИ ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ


http://community.webshots.com/user/milena13100

Редактирано от kapинa на 18.11.04 19:25.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано19.11.04 16:39



Нас ни знаеш , ама пак да се покажем! Тоя път вече колко сме порастнали!





Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Collibri]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано19.11.04 19:06



Каква красавица е Елена пупупу;) И очичките и се смеят;) Гледах едни по стари снимки от събирането ви в Цум, всички мами са супер! Ти как можа толкова време да си траеш че можеш да рисуваш по бременни кореми а? Мъжът ми сериозно се притесни къде да търси такава художничка тук че и на български да може да пише : "Мамо скоро ще долетя";)



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано19.11.04 23:50



Здрасти и добре дошла! Много съм щастлива, че си започнала едно дълго чакано и щастливо пътуване, оттук нататък нека да ти върви по вода!
Един тевтонски поздрав от нас.




П.П. Снимките от третия албум са с баща ми, някой да не си помисли нещо

Редактирано от Mi6ka на 20.11.04 00:27.



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: mimi23]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано20.11.04 00:31



Егати!

снимка ми взе акъла! Как я направихте??!?! Аз това все го сънувам (как се очертават крачетата и ръчичките на бебето по корема ми), и с първата бременност, и сега, ама все си мислех че не е възможно чак пък толкова ясно да изпъкне! Веднага си я запазвам тая снимка! Ама съвсем истинска ли е? Лелелеле ллеле!



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: medusa]  
Автор Диянa (Velina's mom®)
Публикувано20.11.04 05:50



Тази снимка е фотомонтаж.
Някоя от майките беше дала линк преди известно време.
Ето






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.