Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: за снимките,нови [re: Krassi]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 19:13



Благодаря Краси! Аз да си планирам отпуската навреме, че в моя бизнес са поне 6 месечни предизвестия...а то като тръгне да излиза не пита искаш ли не искаш ли;))



Тема Re: Всички стискаме палцинови [re: mimi23]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 19:19



Малко остана! Подготовката е висша форма на успех;) Леко раждане!!!



Тема Re: Няма какво да се запознаваме :)нови [re: jana]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано16.11.04 19:27



Яна, а какво да кажем за вас, която в 13та седмица ми изпрати снимки, слаба като балерина, с прилепнали блузки и тесни дънки. Аз 6 кг ще кача много скоро, както ми се върна апетита сега...чакайте снимки от Коледната серия и открийте разликите;))) Не забравяй, че ти си 5 седмици по напред с материала;) Когато станеш 80, аз ще е желателно да съм 75 кила;)



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано17.11.04 13:24



И аз се радвам да се запознаем.
Леле, като те видях каква си слаба, че и в бременно положение - направо истински ти завидях благородно!Аз съвсем не изглеждах по този начин...
Както и да е, сега съм 20 кила отгоре на теглото преди да забременея, не мога да се гледам и така... Та поради бързото и огромно пълнеене аз избягвах да се снимам докато бях бременна, та предлагхам само снимки с бебката


Приятно гледкане! И лека бременност



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано17.11.04 16:20



Добре дошла и лек път до майчинството!!!
Радвам се да те видя тук
Аз и без друго скоро не съм пускала снимки, така че който иска да зяпа сега е момента!!!
И още веднъж Честито на теб


Редактирано от lenny на 17.11.04 16:26.



Тема Re: Няма какво да се запознаваме :)нови [re: Jungle]  
Автор jana (силна)
Публикувано17.11.04 16:43



Ха ха ха ... ще се снимам скоро да ме видиш що за кифла съм станала ... с мармалад



Тема Re: за снимките,нови [re: Jungle]  
Автор new* (непозната)
Публикувано17.11.04 17:10



Не съм чувала такова нещо. Масово се ражда 2 седмици преди термин, ако си със планирано секцио:)) Иначе доста често се ражда и след термин, когато е за първи път... Хора всякакви - раждания - тоже!



Тема Тогава ,когато бяхнови [re: Jungle]  
Автор Sierra_Nevada ()
Публикувано17.11.04 19:53



...малко по-млада,малко по-слаба и малко по-хубава:



иначе до преди малко ви разглеждах снимките,много хубави булки,мами,панорами и много сладки бебоци.Та седнах и аз закрепих някоя снимка от архивите.
Хубава темичка,Петя,сега ти си виновна дето не можах да изчистя



Тема Re: Да се запознаем;)нови [re: Jungle]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано17.11.04 20:48



Амииии първо да те поздравим с прекрасната новина

Пък после, за съжаление в момента нямам особено подходящи снимки, но живот и здраве, някой ден.........



Тема Re: Тогава ,когато бяхнови [re: Sierra_Nevada]  
Автор Jungle (wild)
Публикувано18.11.04 00:33



аааах как ми е познато това с хамака на Хавай....;)и аз днес от разглеждане нищо не прочетох, а съм се хванала с едни изпити по право;((

ПС И сега си хубава, майчинството разхубавява;)!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.