Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Защо така ?нови  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано11.11.04 14:16



Затъпя клуба?
От доста време насам ми прави впечатление, че няма интересни теми, няма интересни коментари, нито пък дискусии.
Много от познатите никове липсват, новите момичета май се смущават...Най-оборотните теми са месечните. И това е.
Защо така се получава?
Имам сантимент към този клуб и ще ми бъде мъчно ако западне.

Дайте да спасяваме клубчето докато е време !



Тема Re: Защо така ?нови [re: dodo_dodo]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано11.11.04 14:41



Ами след като мине не мине и някоя издигне глас, че вече мамите трябва да си ходят и клуба бил само за бременни, май успяха да изгонят повечето. Да не говорим пък, че снимките на децата ни дразнят някои дами с грозотата си, както имаше изказване скоро. Аз засега влизам тук всеки ден, но гледам да не пиша много, че е ред скоро да се появи някоя тема от рода на "Щом клуба се казва Бъдещи майки, защо тук пишат родилите, пречите ни!!!". Това е.



Тема Re: Защо така ?нови [re: KaтИ.]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано11.11.04 14:52



Хм..едва ли това е причината. Както сама казваш това с тези теми често се получава. Но май досега не е било причина някой да си тръгне.
Знам ли всъщност....
Аз примерно не бих се впечатлила от такива приказки. Това, че някоя си влезла случайно в клуба и за сефте и почне да дава препоръки кой да пише и кой не - въобще не би ме трогнало...



Тема Re: Защо така ?нови [re: dodo_dodo]  
Автор Flash_ ()
Публикувано11.11.04 14:57



Че сдаваме багажа е ясно. Я кажи какво стана на Денис със зеленото училище и докъде я докарахте с ремонта. Аз мислех, че затова липсваш а то виж какво било - скучно ти било!



Тема Re: Защо така ?нови [re: KaтИ.]  
Автор new* (непозната)
Публикувано11.11.04 15:00



Точно това бях писала във форума... Значи, мине се не мине време и някой ревне, че този клуб не за настоящи майки. Не трябва да има снимки, че натоварвали трафика. Много теми се били пускали, архива се задръствал... Че нали в това му е интересното на един клуб? Когато е оживен и посещаем... Когато питаш нещо, което те интересува или вълнува, все се намира някой да напише, че това е тъп въпрос. Все някой прави забележка. Друг казва, че това вече се е коментирало и да види в архива... А да ровиш в архива е адски забавно, нали?
После... не може да се получи дискусия, защото се прави забележка, че се разводнявала темата и т.н. И какво от това? Какво като се разводнява темата? Има мнения, ще има и коментари, и акъли и всичко, кой каквото даде..., ей до това положение се стигна - да гледаме и да мълчим, щото да не ни скастри някой. Тъпотия.
Влизам в клуба и едни и същи теми седят на първа страница от сума ти време. Скука невероятна. Изчела съм ги буква по буква и отзад напред после и пак буква по буква... Няма коментари, няма нищо. Добре че са августинките, че да чета за бебетата им..., но не смея да им се меся в темата и на тях... В Интернет, не можеш да си кажеш приказката. Ужас поголовен:))
Днес няма разходки, защото заваля, влизам тук да се развличам, да, ама няма какво да чета.
Затворих очите снощи и пуснах тема за нашите си бебета... Ама - отклик - слаба работа.
Та, додо, ти знаеш причините за затишието на клуба. Тези са, нали?



Тема Re: Защо така ?нови [re: dodo_dodo]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано11.11.04 15:02



Ми то и теб те няма, Додо
Аз уж по цял ден съм в клуба, но май наистина няма с кой да си разменя няколко думи .
Ей го, Оги станал мъж и половина, а аз още съм по майчинство... повечето от "старите" мами вече работят. Новите майчета не ги познавам, те си пишат само в отчетните теми.
Да не говорим, че зареждането на страниците в dir-а от известно време е дразнещо бавно



Тема Re: Защо така ?нови [re: dodo_dodo]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано11.11.04 15:11



да ти каже чесно не съм съгласна. аз влизам поне по два пъти на ден и все имам какво да прочета. а на теб като ти хрумне тема дето ти се обсъжда що не я пуснеш, ами седиш и скучаеш. иначе теди е права че повечето мами, от старите са на работа и нямат много време. а новите майчета ги интересуват теми дето ние сме ги дъфкали по пет пъти. така че додо от нас зависи. няма кой друг да ни прави интересното. да ти каже днес здраво ме зачопли въпроса как ще караме цяла зима в къщи, еднообразието почва здраво да ме тормози и мисля че ще са ми от полза мнинията ви как се справяте с графика- готвене, честене, пране и после пак от ново + разбира се бебебебе.



Тема Re: Защо така ?нови [re: KaтИ.]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано11.11.04 15:13



Вече няма да има призиви от сорта "Щом клуба се казва Бъдещи майки, защо тук пишат родилите, пречите ни!!!"



Тема Re: Защо така ?нови [re: Чeтa]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано11.11.04 15:16



Дано смяната на името доведе и до смяна на мисленето...



Тема Re: Защо така ? [re: Flash_]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано11.11.04 15:19



Бе млади и зелени сме още бре ! Как така ще сдаваме багажа
Я, бързо да се появи мамма и да спретне едно занятие. ПРеди пишехме теми за сайта, събирахме помощи за някое детенце, имаше сплотеност, дори и в скандалите. Много разправии е имало, но стане ли нещо, всички се обединяваха.
А сега е ....липсва духа от едно време...така ми се струва. Дано да греша.

Иначе при мене - Денис ходи на зелено училище. Много се колебах дали да го пусна, но в крайна сметка реших да рискувам. Ужасно се притеснявах през цялото време и особено от момента в който се върне в къщи - дали няма да е сърдит, ядосан или тъжен. Даже се бях настроила...А то какво се оказа ?!? Детето се върне преобразено ! Добър, тих, усмихнат, гальовен ! Все едно друго дете в тази черупка са ми върнали.
С мъжа ми се споглеждаме и не смеем да се зарадваме. Чак взехме да се питаме там да не са ги терорили нещо, да са ги строявали, че да е така послушен. Но не - бабата е била всеки ден там, детето си е било ведро и усмихнато и там.
Така че какъв е извода ? Мами пускайте си децата на зелени училища ! Вие ще си отдъхнете от тях, но и те от вас. И като се върнат ще са освежени и меки като памучета
Това с училището.
С ремонта - само дограмата сменихме. Проклетисах се 100 пъти че се захванахме. Що ремонти съм изнесла, но такава хамалогия отдавна не ми се беше случвала. Времето се развали, кухнята ми я превърнаха в строителна площадка, на пода и бъркаха замазките и гипса. Бебето почна да кашля....ад !
Рекох - край ! Това е. Спираме с ремонта. На пролет ще продължим с банята и тоалетната, но в тоя студ и с това малко бебе повече не!

И това е.
Изкривих се от чистене. Толкова умора насъбрах, че трета седмица не мога да се надигна да си закача пердетата. Не ща и да чуя да си мръдна пръста повече....поне 6 месеца




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.