Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Защо така ?нови [re: SilverElf]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано12.11.04 09:45



Не съм убедена, че и това е кардиналната причина. По съм склонна да приема, че става въпрос за сбор от фактори, които в своята съвкупност довеждат до настоящето състояние на клуба.
Не ми се вярва жени на определена възраст, да се срамуват до такава степен, че да не искат да пишат при все, че са попаднали в клуба. И аз съм била нова в клуба, и аз не съм познавала никого, пък не си спимням да съм се притеснявала
Може би идеята за една среща в духа на наближаващите празници ще върне блясъка на клуба



Тема Да те попитам...нови [re: new*]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано12.11.04 09:50



Май няма организатор-ентусиаст. Много майки тъпеят в къщи и се чудят какво да правят.

И кой (ви) е виновен, според теб? Айде, организирай, след като предлагаш, иначе и баба може така - да мърмори и недоволничи. Вие ако не си направите хорошото, кой да ви го направи?

Същото е и с клуба. След като не ви харесва в тоя си вид, променете го, изявете се по някакъв начин, внесете дух.
По-горе Додо спомена, че ако продължавало така, щяла да спре да влиза в дира. И това само заради скуката тук, в този клуб? Не ми се вярва.
Клубовете са над 400 на брой, според мен. След като един клуб е скучен, би трябвало друг да може да го компенсира.

Така си мисля.

* Bacteria is sometimes the only culture some people have. *


Тема Re: Защо така ?нови [re: dodo_dodo]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано12.11.04 09:56



Продължавам да мисля, че мудността в клуба не се дължи на новите майчета, а на това, че "старите" вече не пишат (може би дори не влизат). Старата атмосфера никога няма да се върне, решението да се изгради нова... дано е поне толкова добра, колкото беше старата!
Додо, вярваш ли ми, че започнах да се чувствам невидима в този клуб... пиша, а радко някой се хваща за думите ми и все по-рядко завързвам разговор (дори на лични). Преди нямах време да прочета всички постинги, а сега седя пред компютъра и се надявам някой да напише нещо, за да ми минава времето по-бързо.
Имам чувството, че на никой не му трябват моите съвети и постепенно спирам да пиша и аз.



Тема Re: Да те попитам...нови [re: geminarius]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано12.11.04 10:00



Клубовете са над 400 на брой, според мен. След като един клуб е скучен, би трябвало друг да може да го компенсира.
Да, при мен точно това се получи - друг клуб го компенсира... но именно в Бъдещите се запознах с хората, с които сега си "говоря" по другите клубове и ми е мъчно, че атмосферата тук вече не е както преди.



Тема Re: много е бавеннови [re: tai]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано12.11.04 10:13



Що не си настроиш клуба така, че да ти отваря темата разгърната - демек с едно зареждане да ти покаже всички мнения по темата. Така няма да губиш време да зареждаш всяко мнение отделно.



Тема Офнови [re: Чeтa]  
Автор SilverElfМодератор (DecusEtTutamen)
Публикувано12.11.04 10:21



Хахахаха, техничарския дух не са стърпя!

Опс!



Извиняям са!




Тема Re: Да те попитам...нови [re: geminarius]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано12.11.04 10:23



Кое не ти с вярва?
Че ще спра да влизам ли? Хм, може би си права, ще продължа да влизам още известно верме. Човек не се разделя така лесно с навиците си.
Трудно ми е да внеса промяна в клуба, по-долу има едно мнение на Теди с което съм на 100% съгласна.
И да, има много други клубове. Ето аз вися повече във форумите на мама вече. Факт. Но не ми става приятно от това именно защото както споменах дир-а е този към който имам слабост и към който имам сантименти.
А други клубове че има - има, бол при това. Но не ми се ходи из тях. Искам тука



Тема Re: Да те попитам...нови [re: Teди]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано12.11.04 10:24



така твойте съвете като е видно са ни изключително важни и полезни. ти само не сприай да ги даваш.



Тема Re: Защо така ?нови [re: Teди]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано12.11.04 10:24



Напълно съгласна съм с теб !



Тема Re: Защо така ?нови [re: dodo_dodo]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано12.11.04 10:27



Аз пък си спомням! В началото много ме беше страх да пусна тема, за да не би да ми се озъби някой.
Най-гадното е, когато ново момиче попита нещо и някой го прати в архива или направи коментар от сорта "тъп въпрос".
Мисля, че "старите кучета" трябва да са по-толерантни към новите и ако ги дразни въпросът просто да не отговарят, а ако пратят в архива някого, поне да му изровят линка към съответната тема, защото както всички знаем, това не е хич лесна работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.