Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано11.10.04 22:07



1. 3.07.04 *** момченце Атанас*** на deni_1203, 4 кг, 52см, нормално раждане
2. 3.07.04 *** момченце Михаил*** на scout, Америка
3. 14.07.04 *** момченце Адриан*** на Каli_77, 2.8кг, 48см, Шейново, д-р Велев, нормално раждане


4. 20.07.04 *** момченце Давид***на matiya, 2.99кг, 51см, Америка, цезарово сечение

5. 22.07.04 ***момченце Берк*** на beria, 3.05кг, 48см, Майчин дом, нормално раждане
6. 28.07.04 ***момченце Петър*** на Duci, 3.65кг, 50см, Св.София,д-р Маленов, цезарово сечение


7. 30.07.04 ***момченце Владимир*** на Taya, 3.65кг, 51см,д-р Желязков, ІІ-градска, нормално раждане
8. 05.08.04 ***момиченце Емилия*** на slanceslance, 3.4кг, 52см, нормално раждане
9. 06.08.04 ***момченце Алекс*** на jonni_to, 3.35кг, 51см, Св.София, д-р Тодорова, цезарово сечение


10. 06.08.04 ***момиченце Дарина*** на Sema, 4кг, 53см, Шейново, д-р Димитров, нормално раждане
11. 07.08.04 ***момченце Димитър *** на billy_wolf, 3.4кг, 50см, Майчин дом, д-р Дяволов, нормално раждане

12. 9.08.04 ***момченце Антон *** на golden, 4.34кг, 53см, ВМА-Пловдив, проф.Милчев, д-р Канатова, секцио


13. 10.08.04 ***момченце Кристиян *** на Малко_коте, 3кг, 50см, Св.София, цезарово сечение


14. 10.08.04 ***момиченце Корина*** на barbaron, 3.22кг, 50см, Майчин дом, Варна, секцио
15. 11.08.04 ***момиченце Елена*** на Collibri, 4.1кг, 52см, Св.София, д-р Ковачева, секцио


16. 11.08.04 ***момченце Мартин *** на Just a girl, 3.16кг, 49см, Габрово, д-р Митев, нормално раждане
17. 12.08.04 ***момиченце Ирина - Богдана*** на Redrose, 4.16кг, 54см, Париж, секцио
18. 12.08.04 ***момченце Йоан *** на nuneva, 3.54кг, 50см
19. 14.08.04 *** момиченце Йоана*** на titi_78
20. 15.08.04 ***момченце Александър *** на desy_kv, 2.85кг, 51см, Втора градска, нормално раждане

21. 15.08.04 ***момченце Красимир *** на коте.коте, 3.8кг, 53см, нормално раждане
22. 16.08.04 ***момиченце София*** на nikol78, 3.55кг, 52см, болница Лозенец, секцио
23. 16.08.04 ***момиченце Елица*** на bony, 3.35кг, 50см, МБСАЛ, Бургас, д-р Шик, ак. Младенова, нормално раждане
24. 16.08.04 ***момиченце Магдалена*** на juna, 3.8кг, 52см, нормално раждане
25 16.08.04 ***момченце Павел*** на vodolej4e, 3.15кг, 49см, Майчин дом, секцио, д-р Хранов
26 17.08.04 ***момиченце Виктория*** на dalala, 3.55кг, 51см, секцио

27 19.08.04 ***момиченце Елпида*** на Айез Седай, 3.65кг, 52см, Солун, нормално раждане

28 26.08.04 ***момченце Иван*** на Mama_Zo, 3.65кг, 51см, нормално раждане
29 26.08.04 ***момиченце Карина*** на Faith77, 3.7кг, 52см, нормално раждане
30 30.08.04 ***момиченце Цвета*** на redhat, 3.45кг, 51см, МБСАЛ, Майчин дом, д-р Диков, нормално раждане
31 31.08.04 ***момченце Мартин*** на ivata, 3.25кг, 51см, Шейново, нормално раждане

*************************************************************************************************




Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Collibri]  
Автор new* (искам!)
Публикувано11.10.04 23:33



Как си, Колибри? Сега вече с такава голяма дъщеря на 2 месеца? Всичко друго около раждането отминава и остава ТЯ, нали? Как бързо лети времето...



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Collibri]  
Автор deni_12O3 (непознат)
Публикувано12.10.04 13:32



Здравейте от мен и Атанас:)
Вече сме почти на два месеца и половина и растем със пълна сила.
Миналата седмица бяхме на консултация и Насето вече е 5.600 кг и 60 см. Иначе много обича когато се събуди сутрин след най-дългия си сън да се усмихва и да води оживени разговори, обикновено е в много добро настроение по това време. Коликите като че ли му преминаха, само от време на време се появяват, но все по-рядко. От два дни спи по цяла нощ (дано да продължава така), което е много добре за мен, но пък за сметка на това кака Дени не ме оставя много да спя, защото е болничка - има ужасна кашлица, която се проявява най-силно през нощта. Само се моля Насето да не прихване от нея, че ще стане страшно.
Все още не сме започнали захранването със сокчета макар че GP-то ни препоръча да започваме вече. Друг педиатър ми препоръча до 6м да не давам нищо друго освен кърма, а и в Интернет има доста информация за това, че е по-добър вариант. Честно казано съм раздвоена как да постъпя.
Вие започвате ли със захранването?

Това е от нас засега. Чао и много беззъби малки усмивчици ви пожелавам.

п.с. Колибри, ако не те затруднявам ще можеш ли да поправиш датата на раждане на Насето във списъка - правилната е 01.08.2004? Още във предната тема беше объркана, но нямах възможност да пиша тогава.




Тема Пак за срещата и курсанови [re: Collibri]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано12.10.04 17:23



Момичета, ще се видим на 19ти Днес се обадих в редакцията на сп."9 месеца" и казах, да чакат в ЦУМ цялата ни група-майки и бебета.
Нямам търпение. Слагайте дебелите дрехи и широките усмивки, ще се наговорим за памперси и глупости за цял месец напред И никакви извинения за лошо време не се приемат. Бебетата няма цяла зима да ги извеждаме ли?!? А и лошото време го дават до четвъртък!
Целувки от нас с Пепи на всички дами и много поздрави на кавалерите



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: new*]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано12.10.04 18:22



Абсолютно си права! Някак си сякаш беше преди векове раждането! И толкова хубави спомени от него имам - нищо неприятно не си спомням от него! Само хубави неща и ме изпълва със щастие!
От вчера сме на 2 месеца!
За съжаление пак не сме наддали много - само 510 г за последния месец. И сме порастнали с 5 см.
Е, последните 5-6 дни някакви ужасни газове я мъчат в следобедните часове и не можеше да яде по повече от 5 минути.... явно не се е дохранвала много.
Но вече даваме отново капките за колики и аз почвам да се наблюдавам какво ям...
Лекарката ми каза да не ям краве мляко... може и от него да са ... аз тамън се научих сутрин да си пийвам млекце... и взе да ми харесва.
Днес биха ваксините на Ели - ДТК 2 и полиелитна ваксина... нещо такова.
Сега спинка детенцето.. Наложи ми се в най-гнусното време да я водя на консултацията... но се справих - с количката и дъждобран отгоре и с чадър... успяхме да се разходим.


Иначе е голяма радост - усмихва се, гука! Слънце!





Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: deni_12O3]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано12.10.04 18:26



ще оправя датата, но чак в другата тема... вече сега не мога да редактирам списъка, за съжаление...
Целувки на малкия Наско! адаша на моя мъж!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Collibri]  
Автор juna ()
Публикувано12.10.04 21:35



Момичета, а имате ли проблеми с потсичане на бебоците?Как се справяте, с какво ги мажете,от какво сте доволни и от какво-не?Аз май съм най-доволна от Baby Tan,но незнам кожата ли и е много чувствителна аз ли бъркам нещо, но и в най-добрите и дни тя е леко зачервена.Иначе утре сме на консултация и тогава пак ще пиша.Чао!
Р.Р.Толкова е хубаво, че може да се събирате с бебоците.И как искам да не ме деляха от София тези някакви си 350км,все пак бебчетата ни се познават още от преди да се родят(ако може така да се каже).





Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: juna]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано12.10.04 21:49



ние нямаме проблем с подсичане. ползваме "Бочко" от началото досега само това и все сме си добре! В болницата май й беше зачервено дупето - веднъж гледах как ги повиват... ама после веднага се оправи. Понякога леко се зачервява някъде - цапвам бочкото и готово - много съм доволна от тоя крем. Ако се появи някъде пъпчица по лицето - пак с него и до следващото кърмене е изчезнала! Вълшебен е

В някоя предишна тема тия дни е имало линк към сайт с това как виждат бебетата в различните възрасти... Много ми е любопитно и ме е яд че не мога да го открия... ако някой знае къде е - -- нека каже, плииийз!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! или почтинови [re: Collibri]  
Автор Aйeз Ceдaй ((бойна))
Публикувано12.10.04 22:54



Здравейте и от мен...
Малкато шушенце заспа изкъпато, напапкано и доволно и аз след като нахраних останалото домочадие, влязох най-сетне в нета....
Имаме още една седмица до двата месеца и тогава сме на консултация. (как отлетя времето, а ?)
Чакам с нетърпение да видим какви ще са мерките. Ще ни бият и първата ваксина... Дано да няма много рев. За сега здраво удържаме фронта и сме само на кърма, с изключение на вечерната добавка от 60 гр. Нощно време се буди за кърмене и аз... давам цицата... На разходка не сме излизали от два дена, щото дъждец ръми тихо, кротко и пои майката земя...
Та такива ми ти работи и от нас...
Е, на 19 ще пиша как смв я докарали на ръст и тегло ...





Тема Zа cveta na ochiteнови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор matiya (MAMA NA DAVID)
Публикувано13.10.04 00:34



Zdraveite milichki
imam edin vapros nashia malchugan si se rodi sas sini ochi ,sega veche pochti 3 meseca si e pak sas sini no sa oshte po bistri i svetli otkak se rodi i se nadiavam mnogo da mu ostanat takiva,tai kato az vinagi sam si mechtala za sini ochi a sam sas kafevi no pak tatito si e rys sas sini.ta vaprosa mi e dali ochichkite na vashite bebchovci se promeniha i dali chte se promeniat za napred slushala sam che tezi bebeta koito sa na karma si promeniat cveta na ochite kogato sa sprat ot karmene,dano da ne si gi promeni ne che niama da si go obicham i s kafevi de no mi se iska mnogo da si ostane s tezi.Mnogo pozdravi na vsichki i mnogo usmihnati bebeta na puk na loshoto vreme.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.