Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Duci]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано14.10.04 09:32



стискам!!
обаче давай инфо как вървят нещата, защото мн. ме притесни.

а каква е инфекция?



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Billy_wolf]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано14.10.04 12:18



Нещо на белия дроб .Едвам спасиха първото й дете, имаше ако в белия дроб(най-просто казано). Седя 1 месец в болница. Сега това.... Ужас. Страшна работа Е, поне няма да е в болница.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Collibri]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано14.10.04 13:45




Малко нови снимки от нас.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Duci]  
Автор Maлko_koтe (Най-дивата)
Публикувано14.10.04 14:33



Както винаги красавец :)) с тези голями очи:)мммммда го изпапкаш
айде целувки и на двамата



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Duci]  
Автор juna ()
Публикувано14.10.04 14:49



Много сладък малък мъж си имаш!Колко ли женски сърца ще разбие...
А това на снимката шезлонг ли е(люлеещ?) и ако е колко струват в София или по-точно за колко може най-изгодно да се намери шезлонг-люлка.





Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: juna]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано14.10.04 15:45



Ами моя не е от София. Обаче имало някакъв магазин "Скрити съкровища", с/у Военна болница. Там имало много изгодни неща. Аз смятам за столче за кола да ходя, но като оздравея. Били втора употреба повечето, но имало и нови неща.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Duci]  
Автор Maлko_koтe (Най-дивата)
Публикувано14.10.04 20:27



Ducka и аз имам такъв шезлонг само , че е зелен на мечета:) Ама моя нали е мъничък и се губи в него:))Чакам да порасне и тогава ще го люлeя там:) И чувалчето синьото го имаме със заека:) ама не знаех,че тези дупки са за ръцете не се бях сетила:) добре че си ти ,та да видя:)

juna: Шезлонги има в магазин "Щъркел", аз моя го взех за 40 лв от там!:)

Редактирано от Maлko_koтe на 14.10.04 22:58.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Maлko_koтe]  
Автор jonni_to (usmihnata)
Публикувано15.10.04 12:16



И ние вече сме на два месеца, дори малко повече. Ходихме на консултация и останахме много доволни от стрелката на кантара – качили сме 1050гр. за втория месец. Пораснали сме с още 5см. и сега сме точно 5кг и 60см. Много бях щастлива, защото малко се притеснявах от онези 700гр. качени за първия ни месец. Сега продължаваме както си я караме досега, само на кърма. Горещо се надявам да има и стига за повече.
Голяма изненада беше когато лекарката прегледа Алекс със слушалката и каза: "Ама вие имате страшни колики!!" Спогледахме се с баща му, досега нито рев, нито тръшкане...... Останах като гръмната, защото той не показваше че го мъчат. Следващите два дни обаче, като че ли напук се оказаха доста ревящи и то точно от колики. Мислех, че е късно да ни се появят вече, но явно съм си правила грешни сметки. Започнах да му варя по бабиния метод чай от анасон и лайка. Дадох му няколко пъти и то не по много, защото той не пиеше чак толкова и както се появиха така и изчезнаха Не знам какво стана, вече не реве, въпреки че понякога дори чувам как му се бунтува коремчето.
Биха ни и втората ваксина. Почти целия ден плачкахме, но поне нямахме температури и разните там зачервявания.
Вечер си спим в креватчето, а през деня при мама в хола в порт бебе-то или на дивана. Явно ни омръзва само в една стая и сами
Само където не мога да се справя още с температурата в стаята. Аз съм ужасно зиморничава и все ми е студено. У нас сега сме на климатик и е около 24/26 градуса. Знам, че идеалната температура е м/у 19-21 градуса ама аз умирам от студ и все си мисля, че и на него му е студено. Четох, има отделна тема във форума и се престраших да намаля градусите с 2, ще пробвам после още малко. Дано само вече да не съм го свикнала на по-топло, че зимата тепърва идва.

Целувки и от нас
Да растете и да се пазите



Тема Eto ni i nas!!!нови [re: jonni_to]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано15.10.04 17:17



Sorry, 4e pi6a na latinica, no s ednata raka darja Aleks, a s drugata pi6a... A na kirilica pi6a i s 2-te race... 4eta vi i vi se radvam na vsi4ki!!! Dnes Aleks stava na 2 meseca!!! Doskoro!!! Imame novi snimki, ako iskate gi vijte!!!



Тема Re: Eto ni i nas!!!нови [re: desykv]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано15.10.04 17:27



Честит мини рожден ден! Къде изчезна ти? Надявам се, че ще се видим във вторник на курса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.